Yazı Detayı
31 Mart 2018 - Cumartesi 20:37 Bu yazı 1339 kez okundu
 
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
NUMAN ALADAĞ
numan2363@hotmail.com
 
 

 

Şahsiyet ve Topluma Hizmet

 

 


Elazığ ve Harran ovası halkı olarak, Medeniyetin esasının; Temizlik, nizam-intizam, yeşillik, çalışarak üretmek olduğunu unutmamalıyız? 

Bu kriterler; aynı zamanda İslam’ın temel kriterleridir…

 

Yeşilliğin; insan ruhunu besleyen, insana içte ve dışta huzurlu ve ahenkli bir hayat sürdüren bir şey olduğu, ilmen ve tıbben net olarak kanıtlanmış bir husustur. Ne yazık ki, Elazığ ve Harran ovası köylüsünün çoğunluğu huzurun temel kriterlerinde olan; topraktan gereği gibi faydalanamıyor.

 

Yurtdışındaki bazı finans kuruluşları Türkiye’ye kredi veriyor ve verdiği krediy desteklemede kullanacaksın şartını getiriyor. Harran ovasında tarımının modernleşmesinde bir ilerleme var mı? 

 

Malesef yoktur. Harran ovasının ekilen sulu arazisinin, en az 5'ne ağaçlandırma şartı getirilmelidir ki, o zaman samimi olduklarına inanalım. Gelecek vaad etmeyen desteklemeler ile Türk çiftçisini yerinde saydırıp, bankalar tarafından tüketici kredisi kullanmaya teşvik edilip,  çiftçiyi  modernleştirmeden mahrum bırakabilirler ama; ruhları Vatan sevgisi ile dolu Türk Milletini kandıramazlar.


Elazığ ve Harran ovası halkının önünde büyük bir fırsat vardır. Nedir bu fırsat? Mart ayı meyve fidanlarının dikim ayıdır. İmkanı olup, geleceklerini teminat altına almayı düşünen ve Ruhunda Vatan, Ay-yıldızlı Bayrak ve toprak sevgisi olan bu fırsatı kaçırmamalıdır. 
 

Hangi şahsiyete sahip olan kişiler, topluma hizmet eder? Büyük düşünen, her şeyden önce iyi niyet sahibi insandır. İcraatındaki hedefler, toplumun yükselmesidir.

 

Büyük düşünen, her devirde erdem ve meziyet diye tanınan vasıfların birçoğuna sahip olan insandır.


Mevki ve çıkar için Vatanını ve milletini feda eden değil; aksine, gerektiği zaman millet uğruna mevkiini, hatta hayatını verebilen insan büyük düşünendir.


Büyük düşünüp Allah'tan korkan bir idareci, Milli duyguları ile Hacca gittiği zaman, riyakar ve rüşvet yiyen ''İhanet şebekeleri'' gibi olup olmadıklarını araştırıp, dikkat edilmesi gerekir!


Numan Aladağ diyor ki: ''Ey Türk Milleti! Düşünelim, araştıralım, çalışalım, üretelim.'' özdeyişine, ruhunda vatan kavramı olan herkesin düşünüp uygulaması gerekir.

 

Sözü ile işi arasında zıtlıklar olmayan, vatandaşın üretimi, tüketime galip olabilmesi için söz verip, sözünde duran büyük düşünendir. Büyük düşünmenin şartlarından biri de zekadır. Ahmaklardan büyük düşünen insanı, tarih kaydetmemiştir.
 


İnsan seçmesini, her işin ehlini bulmasını bilen büyük düşünendir.Büyük düşünen, Şeref konusunda çok titizdir. Verdiği sözden asla dönmez.  Büyük düşünen, sorumluluktan kaçmaz. 
 

Büyük düşünen, ülkesini ve milletini, bütün ülke ve milletlerden üstün olması ülküsüdür.

 
Büyük düşünen, dışarıdan gelen kültür ve ve ekonomi politikalarına kesinlikle itibar etmeyip, yer vermez. Neden ? Çünkü uyum sağlayamaz.

 

Birlik-beraberlik ruhu olan bir topluluk, yürüyen bir yığındır, beraberlikten mahrum bir topluluk ise yerinde sayandır.

 
Milletlere milli inanç ve güç veren beraberlik ne kadar büyük bir kuvvet olduğunu anlamak için, geçmişten bugünümüze kadar ki, 23-63 ekseninin, (Elazığ'ın ve Harran ovasının) tarımsal sanayileşmeden nasıl mahrum bırakıldığına bakıp değerlendirmesi yeterlidir.Büyük düşünen fikirleri, orta düşünen hadiseleri, küçük düşünen kişileri (Dedikodu) konuşur.

 

Bu gün dünyanın büyük bir kesimine hükmeden madde medeniyeti, ortaya çıkardığı, bencil, güncel, çıkarcı, menfaatinden başka hiç bir şey düşünmeyen soğuk insanları ile dünyayı çekilmez bir hale getirmektedir.

 

Meyveciliğin gelişmesini engelleme politikasını uygulayanların peşinden koşmak, Vatana ve Ay-Yıldızlı şanlı Türk Bayrağına ihanet etmenin ta kendisidir.

 

Türk sanayicisini ve çiftçisini raf bedeli şartı ile ürünlerini raflarıma koyarım diyerek, ekonomik-anarşik terör oluşturarak, Milli sermayeyi zor duruma düşürmektir. Ayrıca büyük mağaza zinciri yöneticilerine, acaba mühendis Başbakan Binali Yıldırım dur diyecek midir? 

NOT: Raf bedeli şartı ile ürün alımı yapanların, iktisadi demokrasinin mevcudiyeti olmadığından faydalanarak, Türk sanayicisine ve çiftçisine açıkça zulüm değil midir? 

 

Ey Mühendis Binali yıldırım! Hodri meydan diyorum: Büyük mağaza zincirleri, raf bedeli şartı koşarak ürün alımı yapıyorlar mı yapmıyorlar mı, diye önce bir mühendis olarak, hiç araştırdın mı, bu tür olumsuzluklardan bilgin var mı? O zaman, ''Lafla Millilik olmaz.'' ve ayrıca, ''Terörün kökünü kazıyacağız'' diyen mühendis Binali Yıldırım, her türlü vatan hainleri ile bir farkı olmayan, raf terörünün de kökünü kazıyacak mısın? 

 

Numan Aladağ raf terörüne diyor ki: ''Riyakarlık ve Türk sanayicisinin-çiftçisinin, “Raf Şartı” ile ürünlerini alan mağaza zincirleri, tabiatın alçak ruhlu insanlara bir hediyesidir.'' ve ey Raf bedeli şartı ile ürününü satarım diyenler, ''Hayatta en güzel gülümseme, gözyaşları arasında elini vicdanına koyarak, Alla'hı hatırlayarak, Raf bedeli şartına son verip, kendine doğru yolu bulabilendir.'' 

 

Raf bedeli şarı demek, ekonomik ve anarşik terörün tırmanması, 100 yerli sermayenin el değiştirmesi ve raf bedeli şartı geliri ile elde ettikleri kazanç ile haksız rekabet etmenin ta kendisidir.

 

Raf bedeli şartı, yerli sermayeyi zorlayarak, temel gıda ve içecek  sektörünün el değiştirilmesine sebep oluyorlar. Ve nitekim bir çok süt ürünleri, içecek, yağ, un ve dondurma sektöründe tadlandırıcı olarak, GDO'lu mısırdan üretilen fruktoz, glikoz şurubu kullanılarak hem sağlık hem de ekonomik haksız rekabet le insan sağlığı ile oynayan ve stratejik önemi olan daha bir çok sektörün el değiştirilmesini zorlayarak el değişmesine raf bedeli şartı sebep olmuştur. Bu konu da bilgisi olmayan yetkililerin bilgisi olsun.

 

Türk Milleti olarak, Ermeni soykırımına destek veren ülkelerin başta fransa ve Hollanda olmak üzere, Türkiye de faaliyet gösteren her türlü ticari sektörlerine ekonomik yaptırım uygulayarak, o ''İhanet şebekesi'' ülkelere haddini bildirmek, en doğru ve kararlı bir yoldur. 

NOT: Fransa'nın, Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünü bozma hayalinde olan terör örgütlerine verdiği destekler açık ve nettir. O zaöman, Türk Milleti olarak, bir ürün aldığınız zaman, o ürünün ismine değil, o ürünün hisse sahibi oranını, İnternete araştırarak bulabilirsiniz.  

 

Mühendis Başbakan Binali Yıldırım ve Dr. Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya soruyorum: Türkiye de neden zencefil, zerdeçal ve GAC fruit ekimi desteklenmiyor diye düşündürücü değil midir! 

 

Bir ülkede kara para hareketliliği olduğu müddetçe o ülkede, Fetö terör örgütü, Çiftlikbank, seçilmiş ve atanmışların mal varlıkları nereden buldun diye sorgulanmadığı zaman, o ülkede her türlü ahlaksızlıklarla beraber ekonomik-anarşik terör olacaktır. 

 

Siyasi parti liderleri, zamanın Maliye Bakanı Başbakan Yrd. Mehmet Şimşek gibi, ''Yolsuzluk yapanların Allah belasını versin'' Milli seslenişlerine ilaveten, ''Rüşvet alanların, verenlerin ve göz yumanların da Allah belasını'' versin seslendiği zaman, psikolojik korku oluşur, rüşvet ve kara para hareketliliği de azalır. 

 

Neden yetkililer, rüşvet ve kara para ile caydırıcı mücadele için, kanun ve kararnameler çıkarılmıyor diye dikkat çekici değil midir! 

 

İş başında olan hükümetin, 15 Temmuz da Fetö terör örgütüne destek veren holding ve her türlü iş sahibi olanların mal varlıklarının, hazineye devredilmesi en büyük başarı, isabetli ve doğru karar olduğunu belirtmek isterim. ''İhanet şebekesi'' Rüşvet yiyen, veren ve göz yumanların da, mal varlıklarını belgelemedikleri zaman, onların da mal varlıkları hazineye devredilmesi gerek miyor mu?

 

Örneğin: Seçilmiş bazı mahalli idare yöneticilerinin, yaptıkları villalar, modern çiftlikler, lüks arabalar, hiç mi Maliye Bakanlığı yetkililerinin, dikkatini çekmiyor? Netice olarak; bir ülkede karapara ve rüşvet hareketliliği olduğu zaman, her türlü pislikler olacaktır. Kimse bu yazılanlar yalnıştır diyemez. Bir zamanlar, Fetö terör örgütü mensupları da, milyarlarca lira para hareketlilikleri dikkate alınmadı ve 15 Temmuz da meyvesini verdi. Allah bir daha 15 Temmuz acılarını göstermesin. 

 

O zaman, mühendis Başbakan Binali Yıldırım'ın, ''Lafla Millilik olmaz'' ve ''Gün dostunu düşmanını tanıma günüdür.'' diyerek Türk Milletini Milli beraberliğe davet eden, Mühendis Binali Yıldırım'ın,  acilen rüşvet ve karapara hareketlilikleri ile ilgili yasaların TBMM tatile girmeden 2018 yılınin ilk yarısında caydırıcı yasaların meclis başkanlığına sevk edilip kanun çıkarılarak, kontrol altına alınması gerek miyor mu?

 

Tarım Bakanlığında, Bakan ve müsteşar'ın, 23-63 eksen'li (Elazığ-Şanlıurfa) lı olan ve illerinde sevilenler olarak ve ayrıca Vatan kavramı olan, Cenab-ı Allah'ın ve kanunların yassakladığı faaliyetlerden uzak ve Milli duguya sahip, Tarım Bakanı ve müsteşarı'nın, acaba zencefil, zerdeçal ve Gac fruit'in faydalarından heberi mi yoktur? Haberleri yoksa işte haberleri olsun diye bu mesajı kendilerine iletiyorum.

 

Cenab-ı Allah Türk Milletine, ruhunda vatan ve yeşillik sevgisi olan idarecileri başımızdan eksik etmesin. Çıkar amaçlı vatan toprağına ihanet edenlerin de, Allah belasını versin.

 

Cümle vatan şehitlerimizi Rahmetle, Gazilerimizi Minnetle anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz.

   

 

 

NUMAN ALADAĞ

 
Etiketler: Şahsiyet, ve, Topluma, Hizmet,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
13 Temmuz 2020
15 Temmuz ve ekonomik terör
49 Okunma.
10 Temmuz 2020
KİRAZDAN GELEN ŞİFA FIRSATTIR.
121 Okunma.
22 Haziran 2020
AHLAKSIZLIĞIN MİLLİYETİ YOKTUR
246 Okunma.
13 Haziran 2020
Türk jandarma'sının tarihsel gücü
243 Okunma.
06 Haziran 2020
Kolonya ile cilt temizliğindeki sakıncalar
189 Okunma.
01 Haziran 2020
Kalo-damar sağlığınız için Oğulotu
159 Okunma.
23 Mayıs 2020
Ramazan Bayramı fırsat olsun
208 Okunma.
18 Mayıs 2020
Kahramanlığa aşık Türk Milleti ve 19 Mayıs
275 Okunma.
11 Mayıs 2020
Haramlardan uzak durup, sünnete uygun yaşamalıyız.
158 Okunma.
02 Mayıs 2020
TÜRKÜM DEDİM TOPRAĞIMA SARILDIM
218 Okunma.
30 Nisan 2020
Ramazan-ı şerifin, şifal-ı armağanları
184 Okunma.
25 Nisan 2020
RAMAZAN-I ŞERİF'İN MANEVİ İKLİMİNİ YAŞAYALIM
171 Okunma.
22 Nisan 2020
23 Nisan 1920, Türk Gençliğinin teminatıdır
223 Okunma.
15 Nisan 2020
Sağlığımız için Zencefil Yetiştirelim (2)
216 Okunma.
12 Nisan 2020
Sağlığınız için, zencefil doğal çözüm (1)
193 Okunma.
06 Nisan 2020
Berat Gecesi büyük bir fırsattır
334 Okunma.
28 Mart 2020
KAYIT DIŞI EKONOMİ KORONAVİRÜS KADAR TEHLİKELİDİR
828 Okunma.
21 Mart 2020
Miraç Kandili ve ibadetlerimiz:
226 Okunma.
17 Mart 2020
18 Mart, küresel saldırıya dur demektir
866 Okunma.
29 Şubat 2020
Kahraman Türk Askeri ve Şehitlik
7723 Okunma.
25 Şubat 2020
Regaip Kandilinin Fazileti
1137 Okunma.
24 Şubat 2020
Beliniz Ağrıyorsa...
403 Okunma.
09 Şubat 2020
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği
4493 Okunma.
30 Ocak 2020
HUZUR VE YAŞAMDA ADALETİN ÖNEMİ
1113 Okunma.
27 Ocak 2020
Kış hastalıkları için can simidi
518 Okunma.
17 Ocak 2020
TÜRK GELENEKLERİNDE TEMİZLİK
746 Okunma.
31 Aralık 2019
2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN
1159 Okunma.
22 Aralık 2019
Tarım Bakanlığına Stratejik Öneri
1486 Okunma.
13 Aralık 2019
Milli bekamıza yönelen ekonomik-sosyal tehditler
1200 Okunma.
08 Aralık 2019
Sağlığımızı koruyarak mutlu olmak
684 Okunma.
30 Kasım 2019
Limon da ki Mucizeler
1108 Okunma.
23 Kasım 2019
GELECEĞİMİZ ÖĞRETMENLERDİR
1126 Okunma.
20 Kasım 2019
Türk kültüründe
837 Okunma.
06 Kasım 2019
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif
1386 Okunma.
28 Ekim 2019
EKONOMİK TERÖRLE MÜCADELE EDEREK, E CUMHURİYETİ PAYDAR KILALIM
274 Okunma.
25 Eylül 2019
Ziraatçı Mustafa amca'dan sağlık tavsiyeleri
622 Okunma.
14 Eylül 2019
EĞİTİM VE ÖĞRETMİN ÖNEMİ
1046 Okunma.
06 Eylül 2019
Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında
1153 Okunma.
28 Ağustos 2019
ZAFER BAYRAMI VE HİCRİ YILBAŞI KUTLU OLSUN
1141 Okunma.
20 Ağustos 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
1283 Okunma.
09 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
1021 Okunma.
29 Temmuz 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
498 Okunma.
14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
400 Okunma.
19 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
427 Okunma.
13 Haziran 2019
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
489 Okunma.
03 Haziran 2019
Bayramı, mana derinliğinde yaşayalım
470 Okunma.
30 Mayıs 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek
432 Okunma.
26 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
463 Okunma.
19 Mayıs 2019
İslamiyette Ruh Sağlığımız
421 Okunma.
11 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız
490 Okunma.
05 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan Gelen Kutusu x
450 Okunma.
25 Nisan 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı düzenlemesi iyi gelecek
757 Okunma.
22 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir
396 Okunma.
18 Nisan 2019
Berat gecesi büyük bir fırsattır.
497 Okunma.
11 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları
962 Okunma.
31 Mart 2019
Miraç Kandili ve Türk İslam Gelenekleri
759 Okunma.
22 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik eşiğimiz
592 Okunma.
16 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi
491 Okunma.
12 Mart 2019
DEMOKRASİDE BÜYÜK RİSK
511 Okunma.
07 Mart 2019
Regaip Kandilinde, Türk İslam gelenekleri
611 Okunma.
02 Mart 2019
RÜŞVET VE RAF BEDELİNE DUR DİYENLER 31 MART SEÇİMİNİ KAZANIR
719 Okunma.
21 Ocak 2019
ÜÇ R'ye DUR DİYEBİLİRİZ
5247 Okunma.
15 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...
1054 Okunma.
06 Ocak 2019
Mübarek elma, hem deva hem şifadır
956 Okunma.
28 Aralık 2018
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ
1384 Okunma.
06 Aralık 2018
Lahananın şaşırtıcı faydaları
2676 Okunma.
24 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı
2271 Okunma.
18 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu
1401 Okunma.
09 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini
1855 Okunma.
28 Ekim 2018
CUMHURİYET ve tarımla geleceğimiz daha güvenlidir.
1556 Okunma.
27 Eylül 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN
2819 Okunma.
16 Eylül 2018
Eğitim ve Milli Ekonomi
836 Okunma.
10 Eylül 2018
HİCRİ YILBAŞI VE AŞURA GÜNÜ
758 Okunma.
07 Eylül 2018
ADALE VE KRAMP AĞRISI
831 Okunma.
28 Ağustos 2018
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
900 Okunma.
18 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz
1478 Okunma.
12 Ağustos 2018
Vatan sevgisi ve raf bedeli şartı
1664 Okunma.
30 Temmuz 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
1588 Okunma.
23 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
1335 Okunma.
15 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin, 15 Temmuz Zaferi
1133 Okunma.
07 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
2296 Okunma.
26 Haziran 2018
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
4836 Okunma.
21 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet
895 Okunma.
17 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR
791 Okunma.
13 Haziran 2018
MÜ'MİNLERİN BAYRAMI
805 Okunma.
07 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
933 Okunma.
03 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun
862 Okunma.
28 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
833 Okunma.
21 Mayıs 2018
Ekonomik Terör ve Kudüs
917 Okunma.
15 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz
785 Okunma.
12 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!
1656 Okunma.
06 Mayıs 2018
24 Haziran da ki irade, istikbali tayin eder
875 Okunma.
29 Nisan 2018
Berat Gecesinin bereketi
942 Okunma.
16 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
797 Okunma.
27 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek
1438 Okunma.
21 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz
1086 Okunma.
17 Mart 2018
Çanakkale Ruhumuz ve Anzaklar
1165 Okunma.
08 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR*
1603 Okunma.
01 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
3454 Okunma.
18 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
2249 Okunma.
11 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular
1538 Okunma.
04 Şubat 2018
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
1581 Okunma.
28 Ocak 2018
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
1639 Okunma.
22 Ocak 2018
CİLT GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
1592 Okunma.
14 Ocak 2018
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
1500 Okunma.
08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
1059 Okunma.
01 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ
1127 Okunma.
17 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
971 Okunma.
29 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
975 Okunma.
24 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
953 Okunma.
17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM
966 Okunma.
28 Ekim 2017
''CUMHURİYET'' BAYRAMDIR
1039 Okunma.
23 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
1133 Okunma.
14 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
1086 Okunma.
02 Ekim 2017
DİZDEKİ KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
1362 Okunma.
25 Eylül 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
1093 Okunma.
12 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
1381 Okunma.
31 Ağustos 2017
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
995 Okunma.
29 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
1046 Okunma.
21 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala
1058 Okunma.
03 Ağustos 2017
FESLEĞEN (TULSİ)'NİN FAYDALARI
2419 Okunma.
13 Temmuz 2017
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
1017 Okunma.
02 Temmuz 2017
Raf Bedeli uygulaması karşısında milli duruş
1085 Okunma.
24 Haziran 2017
Mü'minlerin Bayramı
1089 Okunma.
20 Haziran 2017
Kadir Gecesi bir fırsattır
1348 Okunma.
09 Haziran 2017
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
1208 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN-I ŞERİF'İN GETİRDİKLERİ
2340 Okunma.
25 Mayıs 2017
Ramazan-ı Şerifin Şifalı armağanları
1186 Okunma.
18 Mayıs 2017
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI !
1017 Okunma.
14 Mayıs 2017
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
1127 Okunma.
09 Mayıs 2017
BERAT GECESİNDE HUZUR VE BEREKET
1253 Okunma.
07 Mayıs 2017
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
1181 Okunma.
30 Nisan 2017
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
957 Okunma.
22 Nisan 2017
MİLLİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZU İDRAK EDELİM
1067 Okunma.
16 Nisan 2017
ÖZLÜ SÖZLERDE HAK VE ÖZGÜRLÜK
1240 Okunma.
12 Nisan 2017
GÜZELLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇİLEK SAFASI
1023 Okunma.
29 Mart 2017
Regaip Kandilinin Fazileti
1554 Okunma.
26 Mart 2017
HAYAT İÇİN ADALETİN önemi
1126 Okunma.
23 Mart 2017
İnsan Hedefi ve Demokrasi
871 Okunma.
16 Mart 2017
Milli Duruş ve 18 Mart
1107 Okunma.
11 Mart 2017
Ekonomik terör bizi vuruyor.
1103 Okunma.
06 Mart 2017
Silahsız işgal ve kuruş vurgunu
1163 Okunma.
04 Mart 2017
Milli Hakimiyet, Riyakarlık ve Rüşvet
1145 Okunma.
25 Şubat 2017
Damar tıkanıklığı ve güçlü hafıza için çözüm...
1109 Okunma.
18 Şubat 2017
Himalaya etekleri ile Muğla nın ortak yönü
1058 Okunma.
11 Şubat 2017
RAJASTHAN'da GUATIR TEDAVİSİ
1236 Okunma.
04 Şubat 2017
Bahar Mevsiminde Korunma Yöntemleri
1125 Okunma.
29 Ocak 2017
ATATÜRK'Ü DOĞRU TANIYALIM (DÜZELTME)
1241 Okunma.
23 Ocak 2017
RAJASTHAN'DAN SAĞLIK VE MUTLULUK ÖNERİLERİ
1150 Okunma.
15 Ocak 2017
MİLLİ SERMAYEYE VE SAHİP ÇIKALIM
1244 Okunma.
12 Ocak 2017
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN İLAHİ HİKMETLER
1382 Okunma.
02 Ocak 2017
RAJASTHAN'dan kanser riskini azaltan çareler
1350 Okunma.
24 Aralık 2016
YILBAŞI FIRSATÇILIĞI
1166 Okunma.
29 Kasım 2016
YEŞİL MERCİMEK VE ŞİFALI ARMAĞANLARI
1162 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
1701 Okunma.
15 Kasım 2016
SİNÜZİT İÇİN ŞİFALI ARMAĞANLAR
2050 Okunma.
13 Kasım 2016
İnsan da ve doğa da sevgi
1315 Okunma.
09 Kasım 2016
ATATÜRK'ü 78 ci Yılında Rahmetle Anıyoruz....
941 Okunma.
03 Kasım 2016
HİNDİSTAN DA HASTALIKLARA KARŞI MUCİZE KARIŞIM
2131 Okunma.
Haber Yazılımı