Yazı Detayı
28 Mart 2015 - Cumartesi 17:29 Bu yazı 1596 kez okundu
 
Ortadoğu Coğrafyasının Belini Kırmaya Çalışan Siyonistler
MEHMET KIZILKAYA
memoeemuh@gmail.com
 
 

İngiltere, Amerika Birleşik Devletlerini ve de Siyonistlerin Ana vatanı olan İsrail ülkelerini kendi arkasına alarak Suudi Arabistan’ın Bahreyn, Katar, Sudan, Fas, Mısır, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve de Ürdün destekleriyle birlikte Yemen’e hava saldırılarında bulunmaları “ Emperyalizmin Siyonizm ile beraber Ortadoğu Bölgesinin adeta ayaklarını kırmaya çalışmak, büyük bir kaosa, kargaşaya ve de felce uğratmaya çalıştıklarını görebilmekteyiz.

Yemen’e olan saldırının sıradan bir saldırının olmadığını ki bu saldırıların gökten de zembille de inmediğini de biliyoruz. Bu saldırıların arkasında öncelikli olarak Amerikan Birleşik Devletleri olmak üzere, siyonizmin ve de emperyalizmin ortaklığın da Ortadoğu’nun kutsal ve kadim topraklarında adeta bir kargaşa ve kaos ortamını yaratmak istediklerini kestirebiliyoruz.

Yemene saldırıların olması açıkçası İran devletine de açık bir baskı ve tehdit olarak algılandığı da büyük bir gerçektir.

Amerikan Birleşik Devletleri ile İngiltere başta olmak üzere emperyalizm, Ortadoğu Bölgesini dizaynını meydana getirirken burada iki şeyi yapıyor. Öncelikle siyonizmle beraber Ortadoğu coğrafyasını böyle büyük bir kaos ile kargaşayla parçalamak ve de ayaklarını kırmak istiyor. Bundan dolayıdır ki toplumsal zemini olan bir çok şeyi planlarına dahil edip kullanıyorlar. Toplumsal ve de tarihsel zemini olan planlarından biri mezhep savaşlarıdır. Bir diğeri de İran Ülkesine karşı büyük bir baskının söz konusu olduğudur. Hepimizin gördüğü şeydir İran Devletinin kuşatılmış bir durumda olduğu. Bir tarafının Körfez Ülkeleriyle, bir diğer tarafının Amerika Birleşik Devletleri ile Siyonist İsrail. Öyle ki bu da aynı zaman da İran Ülkesine karşı büyük bir baskı harekatı olduğu gerçeğidir.

Körfez Ülkelerinin (Suudi Arabistan, Bahreyn, Katar, Irak, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, İran ve Umman) kendi despotik rejimlerini yeniden tahkim etmek amacını da içinde barındığından dolayı; Bu bölgeler de mezhep savaşlarının toplumsal etkileri fazlasıyla var. Mesela hepimizin de bildiği gibi tarih sayfalarında yer almıştır. Bahreyn de Şiiler fazladır. Biliyorsunuz ki orada da 14 Şubat 2011 gibi bir tarihte ayaklanma olmuştu. Şu an İran Ülkesi adeta kuşatılmış çembere alınmış bir ülke konumundadır. Tabi bir taraftan savunurken diğer taraftan da ileri hamleler yapıyor. Tabi öncelik olarak kendi güvenlik interlandını (ülkelerin çıkarları söz konusu olduğun, üzerilerinde belli etkilere sahip oldukları yakın komşular) genişletmeye fazlasıyla çalışılıyor. Tabi komşu ülkelerden olan Suriye’de Esad rejimi, Lübnan’da da Hizbullah rejimi İran’ın Ülkesinin İnterlandı arasındadır.

Yemen Ülkesinde ki harekat biraz da İran Ülkesinin bir hamlesidir. İran Ülkesi kendi güvenliğini sağlamayacak olup, kuşatmalara yarayacak hamleler yapıyor yapmaya da devam edeceğine benziyor. Bildiğiniz gibi İran Ülkesi aynı şekilde Irak Ülkesinde de böyle hamleler yapıyordu. İŞİD Terör Örgütüne karşı mücadelede askeri varlık da gösteriyordu. Tabi Kürt sorununda da belirli hamleler yapıyorlar. İran Ülkesi kendisine göre Kürtlerin tehlikesine karşın Kürdistan Coğrafyasına ve onu çevreleyen bütün yerlere daha çok müdahil olmaya çalışıyor. Tabi bu saldırı İran Ülkesi hamlelerine karşı da bir hamledir.

Yemen’e saldırının adeta Amerika Birleşik Devletlerinin İsrail’e bir jesti olduğu da bilinmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Obama ile Cumhuriyetçilerin arasında adeta bir iç sorun halini alan nükleer konusunun büyük bir etken olduğu ve Amerika Birleşik Devletlerinin Siyonist İsrail ile bir süredir yaşanan sorunla ilişkiye karşı yapılan büyük bir jest olduğu da düşünülebilir.

Yemen Ülkesine yapılan bu saldırının büyük bir koalisyon güçleri ile gerçekleştiğini ve de bu saldırıların bir kara harekatına da dönüşebileceği ihtimalinin olduğu da görülmektedir.  Öyle ki İran Ülkesinin olası bir kara harekatın meydana gelmesinde cevap vermeyeceğini görebilmekteyiz. İran Ülkesi olası bir kara harekata cevap vermez. İran öyle bir şeyi asla yapmaz. Evet İran Ülkesinden duyduğumuz şeyleri tekrarda duyarız. Sert demeçlerini verirler. Tabi şöyle bir şey vardır ki o da İran Ülkesinin elinde ki en büyük kozun Hürmüz Boğazının( Umman Körfezi ile Basra Körfezinin arasındadır. Boğazın kuzey kıyısında İran, güney kıyısında Umman toprakları bulunur.) orada bir deniz gücü olmasıdır. İran kara harekatında kara ordusuyla bir şeyler yapacaklarını da sanmıyorum. Öyle ki Hürmüz dediğimiz yer de fazlasıyla stratejik bir yerdir. Lakin işi de büyük bir derece büyüteceğini de sanmıyorum.

Aslında hepimizin de görüp bildiği sorunlar vardır ki sorunlar burada ki boşlukların doğmasıdır. Bilirsiniz ki siyaset asla boşluk kaldıramaz. İŞİD Terör Örgütü yararlanıyor, bir taraftan El-Kaide yararlanıyor. Libya Ülkesinde işler daha çok rayından çıkıyor. Burada da şunu net görüyoruz ki birini kullanan ertesi günde o kullandığıyla da büyük bir çatışma içerisine girmek zorunda bırakılıyor. Böylelikle bütün işler birbirine girmiş oluyor ki batılı ülkelerin Ortadoğu Ülkeleri için istedikleri de tamda bu şekildir. Burada Irak konusu da var ki Irak Ülkesini düşünmek lazımdır. İŞİD Terör Örgütüne karşı savaşan İran, başkent Bağdat’ta büyük bir nüfus kazanmış durumda. Musul ile Tikrit taraflarında bir askeri hareketlilik de gösteriyordu. Onu da önlemeye yönelik bir şeydir. Bütün bu kaos ve fırtınanın içerisinde bir de Yemen Ülkesi çıktı ki bundan yararlananlar da bu işten fazlasıyla memnundurlar.

Açıkçası şuan da ve de yıllardan beri yürütülen bir projenin ortaya çıkan mimarıdır. Ortadoğu bölgesine kaos getirmek, parçalamak, bölmek, her yeri ateşe vermek isteniyor. Emperyalizmin ve de bölge güçlerinin en büyük hedeflerinden olan Ortadoğu bölgesini kendi dertlerin kendi çatışmaların içinde büyük bir felç noktasında tutulma planı olduğudur. Ki bu felç ortamında da halkların nasıl ezildiğini hepimiz öyle izlemekle kalıyoruz.

Ortadoğu bölgesi bütün emperyalist güçlerin baskısı altındadır. Siyonist İsrail’in güvenliğini tehdit eden bütün Ortadoğu ülkelerini birer birer yok etmeye çalışmaktadırlar. Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’nin en büyük planları; İsrail’in güvenliğini tehdit edebilecek bütün her şeye müdahale etmeleridir. Batılı ülkelerin özellikle Amerika bir de İngiltere’nin en çok istedikleri şeylerden birisi de Ortadoğu Coğrafyasına hiçbir zaman demokratikleşmenin gelmesini istemedikleridir. Ortadoğu Coğrafyası kendi kaosları, vahşetleri içerisinde felç olsun ve de toparlanamaz duruma gelsin istiyorlar. Tabi burada ki esas meselenin de buradan kaynaklı olduğu ve bunun da toplumsal, tarihsel ve de politik zemini de var.

Ortadoğu Coğrafyasında yaşayan halkların, toplumların kendi meşru demokratik haklarını ve kendi çıkarlarını koruyacak halleri kalmıyor bu sebeple onları güçsüz bırakarak, bacaklarını kırarak, halden düşürerek büyük bir felcin içinde bırakıyorlar. Böylelikle Ortadoğu Coğrafyasında yaşayan ve yaşamakta olan bütün halkları, masum insanları bu oyun sahasına doğru çekerek yem olarak ortaya bırakarak adeta onları mahkum ediyorlar.

Siyonist İsrailsiz, Amerikansız, İngilteresiz silahların, kanın, cesetlerin, ölümlerin olmadığı bir Ortadoğu Bölgesini görmek dileğiyle…

 

Vesselam…

 

“Mehmet KIZILKAYA”

 
Etiketler: Ortadoğu, Coğrafyasının, Belini, Kırmaya, Çalışan, Siyonistler,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
27 Nisan 2020
“Eşcinsellik” ve “Diğer Tüm Sapkınlıkların” Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
7020 Okunma.
07 Nisan 2020
BEREKETLİ VE FEYİZLİ GECEDE BULUŞALIM
6496 Okunma.
31 Mart 2020
Kaçacak Delik mi Arıyorsunuz?
10179 Okunma.
08 Şubat 2020
Ateşten Bir Gömlek: Kibir!
16263 Okunma.
17 Ocak 2020
SALTANATINA GÜVENME! EGONDAN KURTUL!
6386 Okunma.
20 Aralık 2019
FAKİRLİĞİN FAİZİ NE OLUYOR!
4543 Okunma.
30 Kasım 2019
İnsanların En Sevimli Oyuncağı: YALAN!
4889 Okunma.
17 Ekim 2019
Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz
4413 Okunma.
03 Ekim 2019
İpek Yolu=Cinayet Yolu!
3833 Okunma.
16 Eylül 2019
KENDİNİZİ TERBİYE EDİN YETER!
4310 Okunma.
15 Temmuz 2019
Direniş ve Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
5027 Okunma.
04 Temmuz 2019
Zengin Kültürel Miras Kurumu Aile
3088 Okunma.
10 Haziran 2019
Kötü Yöneticiler ve Fitneci İnsanlar
2732 Okunma.
03 Haziran 2019
Toplumun Tedavisi Olmayan Hastalığı: Her Şeyi Küçümsemek
1885 Okunma.
06 Nisan 2019
Hüzünlü Bir Veda Atatürk Havalimanı
1274 Okunma.
15 Mart 2019
İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda
1828 Okunma.
03 Mart 2019
HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ!
1830 Okunma.
24 Şubat 2019
Güneydeki Doğunun İnsanları
2527 Okunma.
15 Ocak 2019
Topyekün Poz Veren Şehir Mardin ve Mustafa Yaman
6954 Okunma.
07 Ocak 2019
Ne Kadar İyi Birer İnsansınız? Kör, Lal ve Sağır Olmaktan Kurtulun!
2776 Okunma.
09 Aralık 2018
Neden Kendinizi Sorgulamıyorsunuz?
4569 Okunma.
21 Kasım 2018
DÂR-I FÂNİ (GEÇİCİ DÜNYA) ve CENÂB-I HÂLIK (ALLAH
5453 Okunma.
13 Kasım 2018
Şekâvet-i Ebediye (Mutsuzluğun) Derinliği Pervâ (Korku) ve Sevgi
3455 Okunma.
20 Ekim 2018
Mühim Şehir “Mardin” ve Vâli Mustafa Yaman
4024 Okunma.
17 Ekim 2018
Yaşamın Kıyısında Fedakarlık
1318 Okunma.
29 Eylül 2018
Hediye-i Rahmet: Allah’ın rahmet hediyesi
3086 Okunma.
18 Eylül 2018
Saâdet-i Ebediye: Sonsuz Mutluluk
2153 Okunma.
11 Eylül 2018
Çılgın Arayışlar İçinde Olan Müslüman Gençlik
2282 Okunma.
01 Ağustos 2018
Yeryüzünde ve İnsan Yaşamında “Açgözlülük”
4672 Okunma.
14 Temmuz 2018
Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
2021 Okunma.
04 Temmuz 2018
Erkekliğinizden Utanın Ey Soysuzlar!
1638 Okunma.
02 Haziran 2018
Mardin’i En Güzel Yere Getirecek Milletvekili “Cengiz Demirkaya”
2717 Okunma.
21 Mayıs 2018
İnsan Yaşamının Gerçek Adı “ADALET”
1891 Okunma.
15 Mayıs 2018
“Katil İsrail ile İşbirlikçileri” ve “Sessizliğe Bürünmüş Sözde Müslümanlar”
1921 Okunma.
05 Mayıs 2018
“İnsan Olmak” ve “Özünden Kop(ma)mak”
2446 Okunma.
18 Mart 2018
Çanakkale'de Savaşan İslam Ümmetinin Aslanları
4943 Okunma.
07 Mart 2018
Kadının Varlığı İnsan Soyunun Devamıdır
4483 Okunma.
04 Mart 2018
Özgürce Yapılan İyiliklerin Sınırı Yoktur
2343 Okunma.
17 Şubat 2018
Çocukların Hayatlarını Çalan “İSTİSMARCI ve TECAVÜZCÜLER”
5368 Okunma.
14 Şubat 2018
Yaşanılan Çağın En Etkili Hastalığı “EGO”
3665 Okunma.
08 Şubat 2018
İnsanların Kalbine Dokunan “Zerdeşt”
4467 Okunma.
12 Aralık 2017
Vuslatın Gölgesindeki “Kudüs”
3264 Okunma.
26 Kasım 2017
Düşmanın En Zor Olanı “Nefis”
1185 Okunma.
15 Kasım 2017
Mardin Şehrini ve Kızıltepe İlçesini Güzelleştiren İnsanlar
1712 Okunma.
22 Ekim 2017
İman’ın Nûru “Namaz”
1537 Okunma.
14 Ekim 2017
Huzurlu Hayat “Güzel Ahlâk’tan” Geçer
1368 Okunma.
07 Ekim 2017
Mardin’i Yüceliğe Ulaştıran Vali “Mustafa Yaman”
2106 Okunma.
30 Eylül 2017
Maneviyattan Uzak Diyarlara Göç Eden Nesil
1981 Okunma.
24 Eylül 2017
Kendinizi Keşfetmeye Başlayın ve Kimseleri Küçümsemeyin
1615 Okunma.
03 Eylül 2017
KAN GÖZYAŞI ÖLÜM ve ARAKAN
1237 Okunma.
26 Ağustos 2017
Mardin'in Gururu “Ceyda Bölünmez Çankırı”
1480 Okunma.
31 Temmuz 2017
Kadim Şehirlerin Yuvası “Kudüs”
2398 Okunma.
20 Temmuz 2017
Kötü Yöneticiler ve Zalimlikleri
1430 Okunma.
14 Temmuz 2017
Karanlığa Başkaldırış: 15 Temmuz Darbe Gecesi
1790 Okunma.
05 Temmuz 2017
Allah ile İletişim Vesilesi Olan “Namaz”
1293 Okunma.
28 Haziran 2017
“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum
2089 Okunma.
24 Haziran 2017
Rahmetin Yağdığı Ay'ın Bayramı “Ramazan Bayramı”
1984 Okunma.
19 Haziran 2017
Cennet Kazanmanın Diğer Yolu “Baba’dan” Geçer
1948 Okunma.
16 Haziran 2017
İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Kardeşlik Projesi
1442 Okunma.
15 Haziran 2017
Ortadoğu İslam Ülkeleri ve Şeytan Orduları
1283 Okunma.
11 Haziran 2017
Allah'ın Huzuruna “Şükrederek” Çıkın!
1159 Okunma.
06 Haziran 2017
Mardin’e Değer Katan Vali “Mustafa Yaman”
2407 Okunma.
30 Mayıs 2017
Kardeşliğin En Önemli Simgesi: MARDİN ve TRABZON
1692 Okunma.
26 Mayıs 2017
Cennet Kapısının Mevsimi 'Ramazan'
1136 Okunma.
14 Mayıs 2017
Kutsallığıyla Güzel Olan “ANNE”
1898 Okunma.
23 Nisan 2017
Sevgilinin Sevgiliye Kavuştuğu Gece: Miraç Gecesi
1379 Okunma.
14 Nisan 2017
Ruhunuzu Kirleten “Kibir ve Gurur”
1366 Okunma.
11 Nisan 2017
Mardin Aşığı Bir İnsan “Ahmet Külekçi”
1707 Okunma.
30 Mart 2017
Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili
1447 Okunma.
20 Mart 2017
Gücün ve Kuvvetin Sahibi “Sevgidir”
1438 Okunma.
08 Mart 2017
Kadın Olmak Zordur!
2663 Okunma.
26 Şubat 2017
Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanlık Sisteminden Kesitler
1567 Okunma.
21 Şubat 2017
İnsanlığın Ahlakı Olan (Doğruluk)
1333 Okunma.
10 Şubat 2017
Yeryüzündeki Siyah Kan: Petrol
1258 Okunma.
03 Şubat 2017
İslamofobi Yalanı ve İslam Düşmanlığı
1455 Okunma.
24 Ocak 2017
İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir
1341 Okunma.
17 Ocak 2017
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi ve “Başkanlık Sistemi”
2017 Okunma.
11 Ocak 2017
Yaşamın At Gözlüğü: Önyargı
1304 Okunma.
06 Ocak 2017
Trabzonspor Aşk’ı ve Kardeşlik Köprüsü Mimarları AYDIN ve ÖTER
1867 Okunma.
01 Ocak 2017
Türkiye'den Avrupa'ya Uzanan Başarı Dolu Günlerin Sahibi “Serdar Bozan”
1737 Okunma.
31 Aralık 2016
Kalbin Ahlakı Olan Edep
1287 Okunma.
26 Aralık 2016
Sürgün Yürekler Hep Yaralıdır
1788 Okunma.
22 Aralık 2016
İnsanı Yücelten Doğruluktur
1374 Okunma.
14 Aralık 2016
Halep Ağlıyor! Halep Yanıyor! Halep Yıkılıyor!
1474 Okunma.
07 Aralık 2016
Mardin’de ki Terör Olayları, Elektrik, Hastane, Uyuşturucu, Belediye ve Diğer Birçok Problem…
1702 Okunma.
11 Kasım 2016
Mantar Gibi Çoğalan Vatan Hainleri
1828 Okunma.
30 Ekim 2016
Başkent Trafiğinde MTDF (Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu) Geçti
2610 Okunma.
21 Ekim 2016
Işıkları Söndürülmüş Masum Çocuklar!
1363 Okunma.
14 Ekim 2016
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı “Şeref Malkoç”
567 Okunma.
09 Ekim 2016
Allah’a Giden En Güzel Yoldur “Dua”
1352 Okunma.
25 Eylül 2016
İngilizler ve Batılı Ülkelerin Müslümanlar Üzerinde Strateji Oyunları
1802 Okunma.
20 Eylül 2016
Savaşların Ortasında Kalan Çocuklar
1502 Okunma.
31 Ağustos 2016
Kan, Duman ve Ölümlerin Kokusuyla “1 Eylül”
1349 Okunma.
27 Ağustos 2016
“Güzelliklere Allah (c.c) İle Ulaşın…”
1332 Okunma.
19 Ağustos 2016
“Mutluluk” Allah'a İman Etmekle Başlar
1393 Okunma.
11 Ağustos 2016
İnsanlığın Bitiş Noktası “Öldürmek!”
1485 Okunma.
08 Ağustos 2016
FETÖ! (ABD ve CIA Adına Dizayn Edilmiş Projenin BAŞI)
1589 Okunma.
04 Ağustos 2016
Cumhurbaşkanı R.T.Erdoğan Devrilse ve Terörist Fetö Başa Gelirse…
1388 Okunma.
31 Temmuz 2016
Ruhunu Şeytana Satmış Siyonist Uşağı FETO ve Örgütü
1597 Okunma.
26 Temmuz 2016
Pensilvanya’nın Kiralık Katili ve Örgütü…
1385 Okunma.
23 Temmuz 2016
Vatan Haini Şerefsiz “Fetoş ve Örgütü (FETÖ)”
489 Okunma.
20 Temmuz 2016
Halkını Aydınlığa Kavuşturan Lider “Recep Tayyip Erdoğan”
1454 Okunma.
18 Temmuz 2016
İTLERİN VATAN HAİNLİĞİ!
1523 Okunma.
15 Temmuz 2016
Umudunuz Yolunuzu Aydınlık Kılsın...
1270 Okunma.
10 Temmuz 2016
Kibir, İnsanı Şeytana Bağlayan Düğümdür...
1255 Okunma.
06 Temmuz 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Sevgidir
1327 Okunma.
02 Temmuz 2016
Ümitsizlik, Allah'a İman Etmekle Sonlanır…
1480 Okunma.
29 Haziran 2016
Terörü Lanetliyorum
1497 Okunma.
25 Haziran 2016
İnsana Tüm Değerlerini Yitiren “Kibir”
1871 Okunma.
21 Haziran 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Namaz'dır
1345 Okunma.
19 Haziran 2016
LGBT'lilerin Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
1910 Okunma.
16 Haziran 2016
Mardin'in Yeni Valisi Mustafa Yaman ve Bölge Halkının Beklentileri
1327 Okunma.
13 Haziran 2016
İnsanoğlunun Mutsuz Oluşu
1393 Okunma.
08 Haziran 2016
Aşkı Muhabbeti Bol Olan “Ramazan’ı Şerif”
1458 Okunma.
26 Mayıs 2016
Gönüllerin Aynası Olan Edep
1488 Okunma.
15 Mayıs 2016
Peygamber Efendimiz Gibi Adaletli Olun!
1368 Okunma.
07 Mayıs 2016
Yeryüzünün En Güzel Varlığı Olan Anne...
1241 Okunma.
05 Mayıs 2016
Gülümsemek Yüzün Zekatıdır…
1653 Okunma.
26 Nisan 2016
Elektrik (DEDAŞ) Terörü!
1589 Okunma.
20 Nisan 2016
Çocuklar! Kansızların Hedef Tahtası
1598 Okunma.
04 Nisan 2016
Erkekliğinizden Utanın Tecavüzcü Şeytanlar!
1464 Okunma.
14 Mart 2016
Hoşça kal Gözüm, Hoşça kal Ankara’m!
1530 Okunma.
02 Mart 2016
Severek Mutluluğu Yakalayın
1587 Okunma.
20 Şubat 2016
Vuruluyoruz Ey Halkım, Unutmayın Bizleri!
1587 Okunma.
06 Şubat 2016
Dua; Bizleri Allah'a Yakınlaştıran Gizli Bir Eserdir
1654 Okunma.
03 Şubat 2016
Kutsal Şehirlerimizden Mardin ve Şanlıurfa'yı Kötüleyen Dizi Çekimleri
1850 Okunma.
01 Şubat 2016
Dünyanın Nizamı; Güçlü Bir İman ve Güzel Bir Ahlaktan Geçer
1690 Okunma.
25 Ocak 2016
Ey İnsanoğlu! Ruhunuzun Derinliklerinde Gerçek Bir Yaşam Olsun
1370 Okunma.
08 Ocak 2016
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde ki Din Tüccarları!
1445 Okunma.
31 Aralık 2015
Düşlerimizde ki En Güzel Yılın “2016” Olması Dileğiyle…
1926 Okunma.
28 Aralık 2015
Ey Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) Ne Olursun Gel!
1792 Okunma.
23 Aralık 2015
Ey Nurlara Suret ve Şekil Veren Cenabı Allah
1584 Okunma.
17 Aralık 2015
Dicle'nin Çığlığı Fırat'ın Kan Akışını Hızlandırıyor
1829 Okunma.
14 Aralık 2015
Zalimlerin Sevinç Çığlıkları Ardından Mazlumların Ezilmişliği
1494 Okunma.
30 Kasım 2015
Keşke Yaratıldığı Kadar Temiz Kalabilse İnsanlık
1758 Okunma.
22 Kasım 2015
Cennetin Kapılarını Bizlere Açan “Anne ve Babamız
1732 Okunma.
15 Kasım 2015
Dersimin İsyan Lideri Seyit Rıza’yı Açıklamak
1740 Okunma.
13 Kasım 2015
Haksızlıklar Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır. Susulmalı mıdır yoksa Karşı mı Durulmalı?
1924 Okunma.
08 Kasım 2015
Lanetlenmiş İsrail (Siyonistler) Ortadoğu Bölgesinde 3.Dünya Savaşı Yapmayı Planlıyor
2267 Okunma.
02 Kasım 2015
AK Parti Zaferini Fazlasıyla İlan Etti
1511 Okunma.
11 Ekim 2015
Barış'ın Kalbinde Bomba Patlatıldı
1580 Okunma.
29 Eylül 2015
Mardin Bölgesinin Vazgeçilmez Valisi “Ömer Faruk KOÇAK”
1920 Okunma.
27 Eylül 2015
“Bismillah” Cenabı Allah’ın En Mübarek Mührü ve de Bereketidir
1726 Okunma.
23 Eylül 2015
Kurban Bayramının Ülkemize Barış ve Huzur Yağmurlarını Getirmesi Dileğiyle
1690 Okunma.
16 Eylül 2015
Varlıklarıyla Güçlü Olan Aşk ve Sevginin Notası
1750 Okunma.
10 Eylül 2015
Kürtlere Yönelik Faşistçe Saldırılar
1648 Okunma.
07 Eylül 2015
Vahşileşen İnsanlığın Ahlaksızlığı
1227 Okunma.
31 Ağustos 2015
Yeryüzünün Barış ve Kardeşlik Günü Olan “1 Eylül”
1625 Okunma.
25 Ağustos 2015
İnsanlığımızın Bittiği Noktadır Öldürmek
1465 Okunma.
21 Ağustos 2015
Hayatla Dalga Geçme Ey Oğul!
1797 Okunma.
17 Ağustos 2015
Mutluluğu Cenabı Allah’ı Sevmekle Elde Edebilirsiniz
1557 Okunma.
01 Ağustos 2015
Ortadoğu Coğrafyasında Yapılan Zulümleri, Yaptığınız Boş Siyasetle Bitiremezsiniz!
1685 Okunma.
30 Temmuz 2015
Zenginler Savaşları Çıkarır, Oyuncuları Olan Mazlumlar da Ölmeye Devam Eder
1821 Okunma.
26 Temmuz 2015
Ateş Hep Düştüğü Yeri Değil de, Düşmediği Yeri de Yaksın Biraz…
1714 Okunma.
21 Temmuz 2015
Gencecik Fidanlar Neden Öldürülür ki?
1719 Okunma.
16 Temmuz 2015
Mübarek Bayramların Değerini Bilmek
1630 Okunma.
14 Temmuz 2015
Kalplerimizi Nurlandıran Gece: Kadir Gecesi
1622 Okunma.
30 Haziran 2015
İslam Dini Kan'dan Değil; Barıştan, İmandan, Akıldan ve de İlimden Yanadır
1847 Okunma.
26 Haziran 2015
Cenabı Hakk’a Açılan Eller ve Edilen Dualar
1924 Okunma.
21 Haziran 2015
Allah İnsanlara Mutluluğu Ancak İman İle Verir
1895 Okunma.
13 Haziran 2015
Türkiye toplumunu tecavüze teşvik eden beyinsizler…
1754 Okunma.
10 Haziran 2015
İslam Merkezi Olan Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi Coğrafyasına Sahip Çıkalım
1678 Okunma.
09 Haziran 2015
Demokratik Olmayan Seçimlerde Kürtlerin Bombalanması
1662 Okunma.
01 Haziran 2015
Cenab-ı Hakk'a Derin Bir İçtenlikle Yöneldiğimiz Gece Olan Berat Gecesi
1701 Okunma.
22 Mayıs 2015
Toplumsal İşçi Sınıflarının Burjuvaziye Karşı Duruşları
1560 Okunma.
17 Mayıs 2015
Savaştan Değil Barıştan Yana Olacak Bir Ortadoğu İnşa Edelim
1848 Okunma.
14 Mayıs 2015
Eli Kanlı Darbeci Kenan Evreni İyi Bilmezdik Ey İmam
1808 Okunma.
11 Mayıs 2015
Sağlam Bir Toplumda Anneliğin Gücü
1762 Okunma.
07 Mayıs 2015
Mutluluğumuzu ve Huzurumuzu Kuran Ahlakı ile Elde Etmek
1712 Okunma.
04 Mayıs 2015
Mutluluk Bizlerin Tercihlerinde Saklı Olan Bir Duygudur
1736 Okunma.
28 Nisan 2015
Materyalist Evrende Cenab-ı Hakk'ın Sevgisi
1607 Okunma.
25 Nisan 2015
Ortadoğu ve Emperyalizmin Siyonist İsrail İçin Önemi
1768 Okunma.
24 Nisan 2015
İnsan Aklının Alamayacağı Zulümlere Rağmen İnsan Kalmayı Başaran Bütün Çocuklara…
1807 Okunma.
23 Nisan 2015
Huzur Pınarlarından Olan Regaip Kandili
1821 Okunma.
19 Nisan 2015
İnsan Yüreğindeki Sevgi ile Aşkın Farklı Çağrışımları
1945 Okunma.
17 Nisan 2015
Aklımızın duyulmayan seslerinden olan düşünceler…
1634 Okunma.
15 Nisan 2015
Kutlu Doğum ile Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V)
1728 Okunma.
09 Nisan 2015
Sevdiğiyle Kalbini Bölüşmektir Sevmek...
1370 Okunma.
05 Nisan 2015
Vali Olup da İnsanlıktan Nasibini Almayanlar!
1736 Okunma.
01 Nisan 2015
Kendi Kamerası ve Kendi Kalemiyle Büyük Bir Güce Sahip Olan Kişi “Yılmaz Güney”
1374 Okunma.
26 Mart 2015
Farklılıklarımız Olsa Bile Yine de Doğal ve Otantik Olmalıyız
1633 Okunma.
24 Mart 2015
Bediüzzaman Said Nursi'yi Anlatabilmek
1807 Okunma.
16 Mart 2015
Tarih Sayfalarına Kara Bir Leke Olarak Yer Alan Halepçe Katliamı
3171 Okunma.
13 Mart 2015
Toplumumuzun Kalıplaşmış Sözleri Düşünceleri ve Görüşleri
1732 Okunma.
10 Mart 2015
Günümüz İnsanların Öfkelerindeki Hedef Şaşması
1588 Okunma.
07 Mart 2015
8 Mart Yeryüzünün Bütün Kadınlarına Güzellikler Getirsin
1620 Okunma.
05 Mart 2015
Barış ve Çözüm Sürecinin Önünü Hiç Kimse Tıkamaya Kalkmasın
1612 Okunma.
04 Mart 2015
İnce Memedlerİn Öksüz Kaldı
1774 Okunma.
27 Şubat 2015
Cezaevlerinde Çocuklar Tecavüzlere İşkencelere Maruz Kalıyorlar
1846 Okunma.
23 Şubat 2015
Barbar İran Devleti Aklını Başına Almalı
1687 Okunma.
19 Şubat 2015
Mardin'in Yeni Valisi Ömer Faruk KOÇAK ve Halkın Beklentileri
1742 Okunma.
16 Şubat 2015
İnsanlık Suçu İşleyen Vahşilere İdam Cezası Gerekir mi?
1868 Okunma.
16 Şubat 2015
Siyasiler Kendi Ülkelerinde İşlenen Cinayetlerden Katliamlardan Ölümlerden Sorumludurlar
1965 Okunma.
13 Şubat 2015
Nedir Bu Milletvekili Olma Merakınız!
1682 Okunma.
12 Şubat 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Lezzet Yeri Olup Mardin Kızıltepe İlçesinin Vazgeçilmezi Olan Hikmet Usta Kebap Salonu
2054 Okunma.
11 Şubat 2015
Dayatılanlara Boyun Eğme ve Kolaycılığa Kaçmak
1757 Okunma.
09 Şubat 2015
Özgürlük Meydanında Belediye Zabıtaları ve (Sözde) Yaptıkları İşler
1740 Okunma.
05 Şubat 2015
Korsan Devlet Olan Siyonist İsrail ile Başbakan Binyamin "Bibi" Netanyahu'nun Yeni Film Macerası
1696 Okunma.
03 Şubat 2015
Terör Örgütü Siyonist İsrail - Golan Tepeleri - Suriye - - Ortadoğu - İran - Hizbullah Örgütü - Lübnan - Su Kaynakları Saldırı ve Yansımaları
1809 Okunma.
31 Ocak 2015
Özlemini Çektiğiniz Demokrasi ve Barışı Yakmakla Yıkmakla Öldürmekle Getiremezsiniz
1683 Okunma.
27 Ocak 2015
Dünyanın Aydınlık Yüzüne Sahip Olan Kürtler ile Kobani Rojava Şengal Üçgeni
1794 Okunma.
26 Ocak 2015
Kral Abdullah bin Abdülaziz el-Suud'un Ölümü Amerika'nın İşine mi Yaradı
1768 Okunma.
23 Ocak 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesini Karanlığa Mahkum Eden Özelleştirmeler
1819 Okunma.
22 Ocak 2015
Tabelası Düşmüş Adalet Mülkün Temeli midir?
1852 Okunma.
17 Ocak 2015
Peygamber efendimiz
1674 Okunma.
15 Ocak 2015
Acımasız Hırsların Kurbanları Çocuklar
1681 Okunma.
11 Ocak 2015
Bütün İnsanları Bütün Dünyayı Bütün Ortadoğu’yu Yöneten Yahudiler
2380 Okunma.
10 Ocak 2015
10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ
1798 Okunma.
06 Ocak 2015
Faşizm'in Gerçek Yüzünü Anlatabilmek
1701 Okunma.
04 Ocak 2015
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin Lojistik Sektöründeki Gelişimleri
1840 Okunma.
01 Ocak 2015
Sessizce Bana Yaklaşan Ölümün Bedenime Ruhuma Teması
1847 Okunma.
31 Aralık 2014
Ey İslam Alimleri Ey Müslümanlar Bu Katiller Nasıl Müslüman Olur? Karar Verin Artık!
1716 Okunma.
29 Aralık 2014
Ey Savaşın Ateşini Kendi İsmiyle Söndüren Barış Neredesin!
1823 Okunma.
26 Aralık 2014
Uludere’de Roboski de Özgür Kelebeklerin Maruz Kaldıkları “ Katliamlar Ölümler Vahşetler…”
2491 Okunma.
09 Aralık 2014
Kadim ve Kutsal Toprakların Coğrafyası - Ortadoğu -
1856 Okunma.
07 Aralık 2014
Birilerinin Sömürgesiyle Birlikte Hepimizin Sömürülmesi
1759 Okunma.
02 Aralık 2014
Mezopotamya ve Ortadoğu'nun En Kadim Kültür Başkentlerinden Diyarbakır'ı Anlatabilmek....
1676 Okunma.
25 Kasım 2014
İnsanların Özgürlüğü ve Yeryüzündeki Fikirlerin Zenginliği
1800 Okunma.
18 Kasım 2014
İnsanların Edeple Bütünleşmeleri
1903 Okunma.
13 Kasım 2014
Deccal ve Masonların İlluminati İle İlişkilendirilen Bağlantıları
2338 Okunma.
12 Kasım 2014
1859 Okunma.
09 Kasım 2014
BAŞARI DENİNCE AKLA.....
1841 Okunma.
05 Kasım 2014
İntiharların Sebepleri - Psikolojik ve Sosyal Gelişim Zamanları
2194 Okunma.
>
Haber Yazılımı