Yazı Detayı
09 Şubat 2020 - Pazar 11:40 Bu yazı 4426 kez okundu
 
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği
NUMAN ALADAĞ
numan2363@hotmail.com
 
 
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği
 

 

Bir kaç gün önce Suriye de 8 Kahraman Türk Askeri şehit oldu. Acımız büyüktür. Şahsım ve Artuklu Haber ajansı ailesi olarak, şehitlerimizi rahmetle anıyor, anne-baba ve aziz Türk Milletine, sabr-ı cemil diliyoruz. 

 

"İnna lillahi ve inna ileyhi raciun." Aziz Şehitlerimize Allah (c.c.) rahmet eylesin, mekanları cennet olsun diyoruz…

 

Raf bedeli şartı ve Suriye'liler tehlikesi:

 

Türk Milletini tanımayanlar iyi bilmelidirler ki, Türk Milleti üç bin yıldan beri vardır. Onun var oluşu, büyüklüğü, gücü, tarihe damgasını vuruşu yalnız Milli karakterleriyle mümkün olabilmiştir.  Türklüğün büyüklüğünü veya var oluşunu Türklüğün dışındaki şu veya bu faktöre bağlı değildir. 

 

Fedakar insanların çokluğu, her türlü insani meziyetlerin hakimiyeti demektir. İnsan toplumları insani meziyetlerle yaşar. Cehaletin, bencilliğin, kara para hareketliliğinin ve rüşvetin yaygın olduğu toplumlar refah ve dıştan büyüklük içinde de olsa, yıkılmaya mahkumdur. 

 

Raf bedeli şartı ve riyakarlık:

 

Riyakar adını verdiğimiz insanlar vardır. Bunlar oldukları gibi değil, olmadıkları gibi görünmeğe çalışırlar. Birbirinden iki yüze sahiptirler. İçyüzlerini saklarlar. 

 

Türkiye genelinde binlerce mağaza zinciri olan ve raf bedeli şartı ile Türk sanayicisini-çiftçisini ekomomik darboğaza sürüklüyor, Kurban bayramında kurbanlık satıyor, hem de raflarına domuz eti koyup satıyor. Riyakarlık buna denir. Ayrıca üreticiden aldığı ürün bedelini üç ay sonra veriyor ve üreticinin parasını çalıştırıp, sözde indirim var diye Türk Milletini kandırıyor. Riyanın en hafifinin şirk olduğunu unutmadan değerlendirmeliyiz.

 

Riyakarlığın doğmasında, yaşamasında, gelişmesinde ve bir insanın düşüncelerini, duygularını, davranışlarını değerlendirmesinde çeşitli sebepler rol oynarlar. Bu sebeplerin başında değersizlik veya aşağılık duygusu gelmektedir.

 

Riyakarlar kusurlarını saklamaya, gizlemeye, hatalarını iyi bir hareket diye göstermeğe gayret ederler. Türkiye genelinde ki, binlerce mağazaların üst düzey yöneticileri, raf bedeli şartı ve domuz etini satmakla arzu ettikleri şeyleri savunurlar.

 

Raf bedeli şartı ile anarşik-ekonomik terör oluşturanlar iyi bilmelidirler ki, Türk Milleti bir bütün olduğu için Türk ekonomik milliyetçiliği ancak ve yalnız, Türk dünyasını içine alan bir milliyetçilik davasını ülkü edinir. Türkler Türk soyundan gelenlerle Türk soyundan gelmişler kadar Türkleşip kendini o soya bağlayan ve kalbinde hiçbir yabancı ırk düşüncesi bulunmayan fertlerin topluluğudur.

 

Onun içindir ki, Türk sanayicisi ve çiftçisinden raf bedeli şartını ısrar edenler, maddi gücüne güvenmesinler. Önce Türk tarihini okusunlar, sonra raf bedeli şartı ile anarşik-ekonomik terör oluşturmaya devam etsinler.

 

Türkiye genelinde binlerce mağazaları olan mağaza yöneticileri, domuz etini mağazalarında satanlar ve raf bedeli şartını, Numan Aladağ'ın,  "Bir işi yapmak isteyen bir çare bulacak. Hiçbir iş yapmak istemeyen bir bahane bulacak." sözünü esas alarak, raf bedelini muhasebelerinde yasal bir sorun yokmuş gibi işi FETÖ'nün Müslümanlık riyakarlığı gibi, kılıfına uydurup Türk sanayicisi ve çiftçisini iflasa sürükleme planlarını yapmakla görevlendirilmiş ticari kuruluş olduğunun endişesini taşıyorum. 

 

Raf bedeli şartını uygulayan binlerce bu mağaza zinciri yetkilileri iyi bilmelidirler ki, Büyük Türk milleti, Milli Ülkü'nün ana prensiplerinden asla sapmaz. Türk Milletinin Ülküsü'nü raf bedeli şartı ile Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinin, ekonomisini zedeleyecek olanlara taviz vermez.

 

Raf bedeli şartını uygulayan ve domuz eti satan binlerce mağaza zincirine sahip mağaza yetkilileri dikkat etmelidirler! “Bizim Türkçülüğümüz, bizim milliyetçiliğimiz, kuru bir Türkçülük ve sloganda kalan bir milliyetçilik değildir. Yedi düvele karşı verdiğimiz kurtuluş savaşı devam ederken, İzmir İktisat Kongresini toplayarak, istiklal ve istikbal için açısından alınan o hayati kararlarımızdaki o derin vizyonumuz unutulmamalıdır…”

 

Raf bedeli şartında ve domuz eti satışında lider olan bu mağaza zinciri yetkilileri, iyi bilmelidir ki, Milletlerin temeli ahlaktır. 

 

Raf bedeli şartı ile ve Türk sanayicisi-çiftçisinden aldığı ürün bedelini üç ay sonra veriyorlar. Üç ay bu parayı kullanma sayesinde ekonomik güç elde etme gibi şeyler ahlaktan sonra gelir. 

 

İktisadi doktrinler çabuk değişir. Değişmeyen prensipler başta ekonomik milliyetçilik ve beynelminelciliktir.

 

Türk Milleti, Milli çıkarları şahısların ve raf bedeli şartını uygulayanların üstünde tutan, Milli mukaddesata ve geçmişe saygı gösteren, görev ahlakı yüksek olan, haksızlıklarla savaşta, korkusuz bir millettir.

 

Raf bedeli şartı ve Türkiye genelinde binlerce mağaza zincirine sahip ve mağazalarında domuz eti satan mağaza zincirleri iyi bilmelidirler ki, Türk Milleti, Ülküsü olan dünyanın en mutlu toplumlarından biridir. 

 

Türkiye de anarşik-ekonomik terörün meydana gelmesine sebep olan raf bedeli şartının uygulanması, kara para hareketliliğinin kontrol edilmeyişi ve vergilendirilmemesi  ile Suriye'lilerin kaçak çalıştırılmasıdır. Ayrıca Suriye'lilerin, iş yeri açarak vergi kaçakçılığı ve kara para hareketliliğinde lider konumundadırlar.

 

Kara para hareketliliği, Suriyelileri kaçak çalıştırma ve Raf bedeli şartı, Anarşik-Ekonomik terörün meydana gelmesi ve her türlü ahlaksızlıkların ana aktif maddesi demektir.

 

 Raf bedeli şartını uygulayan ve domuz eti satışını yapan binlerce mağaza zinciri yetkililerinin haram ve Türk ahlakında yeri olmayan faaliyetlerini,  siz değerli okuyucularımıza bir hadis-i şerif'i paylaşmak istiyorum:  Okat yayınevi tarafından Kasım 1964 yılında basılmış olup, Abdulbaki Gölpınarlı hoca'nın, yazdığı Hz. Muhammed ve Hadisleri kitabın 92 ci sayfasında ki, 591 ci hadis-i şerif:

 

''Kötü kişiyi anmaz, kötülüğünü söylemezseniz halk nereden bilecek onu? Kötü kişiyi kötülüğüyle anın da halk, ondan çekinsin.'' 

 

Onun içindir ki, raf bedeli şartı ile ürün alıp raf ve ürün giriş parası ile haksız rekabet yapıldığını, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti maliye ve Sanayi Bakanlıkları farkındalar mı? Eğer farkında değillerse, işte iddialar ve kanıtlar. Hodri meydan! 

 

Domuz eti satışını ve raf bedeli şartı ile ürün alan, Türkiye genelinde binlerce mağazası olan bu mağaza markası, lütfen bu dediklerime cevap versin. 

 

Adli ve tüm güvenlik kurumlarına, Türk ekonomisi için stratejik önem taşıyan öneri:

 

Türkiye genelinde binlerce mağaza zinciri olan mağaza zinciri yetkilileri, mağazalarındaki raflara koydukları ürünleri üreten üreticiyi-üreticileri, Cumhuriyet savcılığı başta olmak üzere tüm ilgili adli ve güvenlik kurumlarına, yazı yazarak, bu ürünü üreten üreticinin, Milli ve manevi değerlere bağlılığını, ruhlarında Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı, vatan sevgisi ve kalplerinde Allah korkusu var mı diye resmi yazı yazarak sorsun… Bu soruşturmanın resmi kayıtlarda yer almasını istemiyorlarsa o zaman, şifa-i olarak Numan Aladağ'ın, "Bir işi yapmak isteyen bir çare bulacak. Hiç bir iş yapmak istemeyen bir bahane bulacak." sözü ile öneri ve görüşler esas alınarak, ürün alımlarını yapmalıdırlar ki, ruhlarında vatan sevgisi, kalplerinde Allah korkusu olduğunu kanıtlasınlar. 

 

Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bir hatırlatma: 

 

Raf bedeli şartını uygulayan ve domuz eti satan binlerce mağaza zincirlerinin, Türk Milletine yaptığı zulme dikkat çekeriz…

 

Bu mağaza zincirlerinin Fethiye satış mağazasında 50 mlg. lık şişelerde gliserin satılıyor. Ambalajında farma (Bitkisel) veya teknik yapı diye yazmıyor. Teknik yapı olan atık yağlardan üretiliyor, farma olan da doğal bitkisel ürünlerden üretiliyor.  Ayrıca fiyat farkı da vardır. Raf bedeli lideri konumunda olan bu mağazalar zincirini, ilgili Bakanlıklar niye bu ahlaka sahip olanların aldatıcı faaliyetlerini kontrol etmiyor? 

 

Eğer ki raf bedeli şartı faaliyetleri kontrol edilmezse, en çok Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin işlerini zorlaştırır. 

 

Tarihi Türk geleneklerinde ve ahlakında, insanları beraberliğe götüren şeyler onları ayıran şeylerden çok daha fazladır, ama insanlar arası anlaşmazlıklar daima vardır. Bunun nedeni, ön yargılı çıkarcı, rüşvetçi, riyakar ve bencil olmalarıdır.

 

Raf ve ürün giriş bedeli şartı liderliğini yapan ve ürün aldığı üreticinin parasını üç ay kullandıktan sonra veren ve domuz etini helal ürünlerle aynı dolapta satan mağaza zinciri yöneticilerine öneri:  Mühendis Binali Yıldırım diyor ki: "Gün dostunu düşmanını tanıma günüdür.  Lafla Millilik olmaz" ve Numan Aladağ'ın, "Türk sanayicisi ve çiftçisinin destek istediği noktalardan uzak olmamalıdır." Milli seslenişlerini esas alarak, anarşik-ekonomik terörün ana aktif maddesi olan raf bedeli şartını ısrar etmesine son vermelidir. 

 

RAF bedeli şartı ile anarşik-ekonomik terör oluşturanlara karşı Türk Milletinin en büyük meziyetlerinden biri de, Fetö gibi anarşik-ekonomik terör oluşturan, riyakar vatan haini düşmanlara karşı sessiz kalmamasıdır. 

 

Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı'nın, dalgalandığı toprakta, yalnız raf bedeli şartını uygulayanlar ile Suriyelilerin kayıt dışı çalıştırılmaları da ekonomik açıdan farklı yansımalarıyla ekonomiye zarar vermektedir. Tedbir alınmadığı takdirde, bu zarar büyüyebilir ki, bu uygulamanın ifratı, sosyal güvenlik, maliye ve diğer stratejik önem taşıyan resmi kuruluşlara verebileceği zarar tahminlerin ve kontrolün dışında kalabilir…

 

Suriyelilerin Anarşik-ekonomik terör ve kaçak çalışma faaliyetlerine, ilgili kurumlar el atmalı, disipline etmelidir…

 

Kontrolsüzlüğün neticesinde, bu sığınmacılar içerisine yerleştirilmiş küresel güçlerin kontrolündeki unsurların zararlarını artırma riski büyük olacağını düşünüyoruz.

 

Türkiye düşmanı bazı sanayi ötesi toplum ülkeleri tarafından, Fetö terör örgütünün faaliyetlerinin bir benzeri de, RAF bedeli şartı ve Suriyelilerin kayıt dışı para hareketliliğidir.

 

Ayrıca ülkemizde geçici olarak bulunan Suriye halkını ucuz iş gücü diye çalıştırılması da, anarşik-ekonomik terörün tırmanmasının ta kendisi değil midir?

 

Kara paranın bir dilimi olan raf bedeli şartı hareketliliklerini kontrol altına alınmayan bir ülkede, hem iş başında ki Hükümetin işlerini zorlaştırır, hem de ülkede her türlü ahlaksızlığın kapılarını açan bir kapıdır.

 

Siyasi demokrasiyi tamamlayan iktisadi demokrasinin Türkiye de kurulması için ve Türkiye'nin sanayi ötesi toplum bir ülke olmasında da, raf bedeli şartı en büyük tehlike ve engeldir. 

 

Fetö terör örgütünün, her türlü iş kollarında, bürokraside ve siyasette ki yükselmeleri, kontrol edilmedi, 15 Temmuz da ruhunda taşıdıkları riyakarlık duyguları patlak verdi. 

 

Raf bedeli şartının, Fetö terör örgütünden daha tehlikelidir. Raf bedeli şartı, bir kara para kulübüdür. Tüm adli ve güvenlik kurumları bu raf bedeli şartı, kulüplerin tehlikeli faaliyetlerini durdurması gerekir.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 08/Mart/2019 Cuma günü, Şanlıurfa da; "İstikbalimize göz dikenlere derslerini veriyor muyuz?" dediği konuşmasında; raf bedeli şartı ile iktisadi-siyasi demokrasiyi ortadan kaldırma hayalinde olanları da dahil ettiğini düşünüyoruz.

 

Raf bedeli şartını uygulayanların kurnazlığı: Türk sanayicisinden, çiftçisinden ürün alıyorlar ve bedelini de, 90 gün sonra faizsiz ödeme yapıyoruz diyorlar. Bu zihniyetleri ile Fetö'nun riyakarlığı gibi, Türk kamuoyuna bu mağaza zincirleri, faiz işlerine bulaşmıyor ve üretici kurum yetkililerinin, İslam dinine göre haram olan faiz yedirmiyorum mesajını veriyorlar.

 

 

EY TÜRK MİLLETİ! DÜŞÜNELİM, ARAŞTIRALIM, ÇALIŞALIM ÜRETELİM

 

Türk Milletinin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü koruyarak, üretime önem veren vefakar Türk sanayici ve çiftçi  dünyasına Cenab-ı Allah, huzur ve bereketli kazançlar nasip etmesini diliyoruz. 

 

Cenab-ı Allah, ruhunda Allah korkusu, Ay-Yıldızlı şanlı Türk Bayrağı ve vatan sevgisi olanların, vatana hizmet etmeyi kendilerine nasip etsin. 

 

Cümle aziz Vatan şehitlerini ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, rahmetle, Gazileri Minnetle Anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz.

 

 

Numan ALADAĞ

 
Etiketler: Küresel, Güçlerin, Yönetiminde, Para, Trafiği,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
28 Mart 2020
KAYIT DIŞI EKONOMİ KORONAVİRÜS KADAR TEHLİKELİDİR
704 Okunma.
21 Mart 2020
Miraç Kandili ve ibadetlerimiz:
164 Okunma.
17 Mart 2020
18 Mart, küresel saldırıya dur demektir
792 Okunma.
29 Şubat 2020
Kahraman Türk Askeri ve Şehitlik
7644 Okunma.
25 Şubat 2020
Regaip Kandilinin Fazileti
1077 Okunma.
24 Şubat 2020
Beliniz Ağrıyorsa...
330 Okunma.
30 Ocak 2020
HUZUR VE YAŞAMDA ADALETİN ÖNEMİ
1052 Okunma.
27 Ocak 2020
Kış hastalıkları için can simidi
474 Okunma.
17 Ocak 2020
TÜRK GELENEKLERİNDE TEMİZLİK
661 Okunma.
31 Aralık 2019
2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN
1086 Okunma.
22 Aralık 2019
Tarım Bakanlığına Stratejik Öneri
1348 Okunma.
13 Aralık 2019
Milli bekamıza yönelen ekonomik-sosyal tehditler
1144 Okunma.
08 Aralık 2019
Sağlığımızı koruyarak mutlu olmak
606 Okunma.
30 Kasım 2019
Limon da ki Mucizeler
933 Okunma.
23 Kasım 2019
GELECEĞİMİZ ÖĞRETMENLERDİR
1064 Okunma.
20 Kasım 2019
Türk kültüründe
722 Okunma.
06 Kasım 2019
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif
1316 Okunma.
28 Ekim 2019
EKONOMİK TERÖRLE MÜCADELE EDEREK, E CUMHURİYETİ PAYDAR KILALIM
201 Okunma.
25 Eylül 2019
Ziraatçı Mustafa amca'dan sağlık tavsiyeleri
556 Okunma.
14 Eylül 2019
EĞİTİM VE ÖĞRETMİN ÖNEMİ
971 Okunma.
06 Eylül 2019
Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında
1078 Okunma.
28 Ağustos 2019
ZAFER BAYRAMI VE HİCRİ YILBAŞI KUTLU OLSUN
1078 Okunma.
20 Ağustos 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
1213 Okunma.
09 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
949 Okunma.
29 Temmuz 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
436 Okunma.
14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
326 Okunma.
19 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
347 Okunma.
13 Haziran 2019
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
406 Okunma.
03 Haziran 2019
Bayramı, mana derinliğinde yaşayalım
399 Okunma.
30 Mayıs 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek
358 Okunma.
26 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
373 Okunma.
19 Mayıs 2019
İslamiyette Ruh Sağlığımız
342 Okunma.
11 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız
406 Okunma.
05 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan Gelen Kutusu x
366 Okunma.
25 Nisan 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı düzenlemesi iyi gelecek
631 Okunma.
22 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir
331 Okunma.
18 Nisan 2019
Berat gecesi büyük bir fırsattır.
410 Okunma.
11 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları
812 Okunma.
31 Mart 2019
Miraç Kandili ve Türk İslam Gelenekleri
621 Okunma.
22 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik eşiğimiz
514 Okunma.
16 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi
424 Okunma.
12 Mart 2019
DEMOKRASİDE BÜYÜK RİSK
440 Okunma.
07 Mart 2019
Regaip Kandilinde, Türk İslam gelenekleri
543 Okunma.
02 Mart 2019
RÜŞVET VE RAF BEDELİNE DUR DİYENLER 31 MART SEÇİMİNİ KAZANIR
655 Okunma.
21 Ocak 2019
ÜÇ R'ye DUR DİYEBİLİRİZ
5139 Okunma.
15 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...
989 Okunma.
06 Ocak 2019
Mübarek elma, hem deva hem şifadır
897 Okunma.
28 Aralık 2018
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ
1311 Okunma.
06 Aralık 2018
Lahananın şaşırtıcı faydaları
2536 Okunma.
24 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı
2208 Okunma.
18 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu
1321 Okunma.
09 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini
1782 Okunma.
28 Ekim 2018
CUMHURİYET ve tarımla geleceğimiz daha güvenlidir.
1487 Okunma.
27 Eylül 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN
2753 Okunma.
16 Eylül 2018
Eğitim ve Milli Ekonomi
771 Okunma.
10 Eylül 2018
HİCRİ YILBAŞI VE AŞURA GÜNÜ
695 Okunma.
07 Eylül 2018
ADALE VE KRAMP AĞRISI
708 Okunma.
28 Ağustos 2018
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
824 Okunma.
18 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz
1424 Okunma.
12 Ağustos 2018
Vatan sevgisi ve raf bedeli şartı
1599 Okunma.
30 Temmuz 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
1502 Okunma.
23 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
1210 Okunma.
15 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin, 15 Temmuz Zaferi
1069 Okunma.
07 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
2064 Okunma.
26 Haziran 2018
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
3978 Okunma.
21 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet
814 Okunma.
17 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR
731 Okunma.
13 Haziran 2018
MÜ'MİNLERİN BAYRAMI
738 Okunma.
07 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
858 Okunma.
03 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun
797 Okunma.
28 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
748 Okunma.
21 Mayıs 2018
Ekonomik Terör ve Kudüs
798 Okunma.
15 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz
734 Okunma.
12 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!
1598 Okunma.
06 Mayıs 2018
24 Haziran da ki irade, istikbali tayin eder
813 Okunma.
29 Nisan 2018
Berat Gecesinin bereketi
873 Okunma.
16 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
731 Okunma.
31 Mart 2018
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
1260 Okunma.
27 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek
1313 Okunma.
21 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz
1032 Okunma.
17 Mart 2018
Çanakkale Ruhumuz ve Anzaklar
1105 Okunma.
08 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR*
1534 Okunma.
01 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
3122 Okunma.
18 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
2188 Okunma.
11 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular
1480 Okunma.
04 Şubat 2018
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
1519 Okunma.
28 Ocak 2018
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
1578 Okunma.
22 Ocak 2018
CİLT GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
1540 Okunma.
14 Ocak 2018
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
1427 Okunma.
08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
1000 Okunma.
01 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ
1052 Okunma.
17 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
912 Okunma.
29 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
916 Okunma.
24 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
887 Okunma.
17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM
897 Okunma.
28 Ekim 2017
''CUMHURİYET'' BAYRAMDIR
986 Okunma.
23 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
1054 Okunma.
14 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
1015 Okunma.
02 Ekim 2017
DİZDEKİ KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
1295 Okunma.
25 Eylül 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
1017 Okunma.
12 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
1256 Okunma.
31 Ağustos 2017
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
941 Okunma.
29 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
992 Okunma.
21 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala
995 Okunma.
03 Ağustos 2017
FESLEĞEN (TULSİ)'NİN FAYDALARI
1795 Okunma.
13 Temmuz 2017
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
964 Okunma.
02 Temmuz 2017
Raf Bedeli uygulaması karşısında milli duruş
1028 Okunma.
24 Haziran 2017
Mü'minlerin Bayramı
1030 Okunma.
20 Haziran 2017
Kadir Gecesi bir fırsattır
1191 Okunma.
09 Haziran 2017
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
1143 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN-I ŞERİF'İN GETİRDİKLERİ
2238 Okunma.
25 Mayıs 2017
Ramazan-ı Şerifin Şifalı armağanları
1112 Okunma.
18 Mayıs 2017
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI !
957 Okunma.
14 Mayıs 2017
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
1067 Okunma.
09 Mayıs 2017
BERAT GECESİNDE HUZUR VE BEREKET
1161 Okunma.
07 Mayıs 2017
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
1120 Okunma.
30 Nisan 2017
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
903 Okunma.
22 Nisan 2017
MİLLİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZU İDRAK EDELİM
1008 Okunma.
16 Nisan 2017
ÖZLÜ SÖZLERDE HAK VE ÖZGÜRLÜK
1178 Okunma.
12 Nisan 2017
GÜZELLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇİLEK SAFASI
949 Okunma.
29 Mart 2017
Regaip Kandilinin Fazileti
1476 Okunma.
26 Mart 2017
HAYAT İÇİN ADALETİN önemi
1045 Okunma.
23 Mart 2017
İnsan Hedefi ve Demokrasi
815 Okunma.
16 Mart 2017
Milli Duruş ve 18 Mart
1047 Okunma.
11 Mart 2017
Ekonomik terör bizi vuruyor.
1046 Okunma.
06 Mart 2017
Silahsız işgal ve kuruş vurgunu
1105 Okunma.
04 Mart 2017
Milli Hakimiyet, Riyakarlık ve Rüşvet
1052 Okunma.
25 Şubat 2017
Damar tıkanıklığı ve güçlü hafıza için çözüm...
1030 Okunma.
18 Şubat 2017
Himalaya etekleri ile Muğla nın ortak yönü
1001 Okunma.
11 Şubat 2017
RAJASTHAN'da GUATIR TEDAVİSİ
1161 Okunma.
04 Şubat 2017
Bahar Mevsiminde Korunma Yöntemleri
1070 Okunma.
29 Ocak 2017
ATATÜRK'Ü DOĞRU TANIYALIM (DÜZELTME)
1184 Okunma.
23 Ocak 2017
RAJASTHAN'DAN SAĞLIK VE MUTLULUK ÖNERİLERİ
1094 Okunma.
15 Ocak 2017
MİLLİ SERMAYEYE VE SAHİP ÇIKALIM
1191 Okunma.
12 Ocak 2017
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN İLAHİ HİKMETLER
1312 Okunma.
02 Ocak 2017
RAJASTHAN'dan kanser riskini azaltan çareler
1299 Okunma.
24 Aralık 2016
YILBAŞI FIRSATÇILIĞI
1111 Okunma.
29 Kasım 2016
YEŞİL MERCİMEK VE ŞİFALI ARMAĞANLARI
1095 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
1647 Okunma.
15 Kasım 2016
SİNÜZİT İÇİN ŞİFALI ARMAĞANLAR
1889 Okunma.
13 Kasım 2016
İnsan da ve doğa da sevgi
1258 Okunma.
09 Kasım 2016
ATATÜRK'ü 78 ci Yılında Rahmetle Anıyoruz....
884 Okunma.
03 Kasım 2016
HİNDİSTAN DA HASTALIKLARA KARŞI MUCİZE KARIŞIM
2055 Okunma.
Haber Yazılımı