Yazı Detayı
25 Eylül 2016 - Pazar 20:06 Bu yazı 1803 kez okundu
 
İngilizler ve Batılı Ülkelerin Müslümanlar Üzerinde Strateji Oyunları
MEHMET KIZILKAYA
memoeemuh@gmail.com
 
 

İngilizler ve Batılı Ülkelerin Müslümanlar Üzerinde Strateji Oyunları 

Yaşadığımız evrende onca baskılara, onca zulme rağmen sindirmeye, canlılığını her daim en iyi şekilde korumayı başaran, en güzel şekilde yaşamını sürdüren, bütün insanlığa özellikle zulüm görenlere en güzel, en iyi umut olan ve de en parlak ışığıyla ufuk verebilecek olan din İslam dinidir. Bunun gerçekliğini, güzelliğini, doğruluğunu, nurunu ve de ışığını gören şeytan İngilizlerle beraber diğer batılı ülkeler bu yüzdendir ki, yüzyıllardır İslam’la birlikte Müslümanlarla uğraşmayı ve de onları bitirmeyi seçtiler. 

İngilizler geçmiş zamanlarda Müslümanları bitirip yok etmek ve onları çökertmek için içten içe örgütler ortaya çıkararak Müslümanların içine sızmışlardır. İngilizlerin derinliklerinde gücü kendi ellerinde bulunduran şeytani kesimler Müslümanları kötüleyerek, kötü göstererek Müslümanları bitirmek için El Kaide, İŞİD ve daha birçok terör örgütlerini ortaya çıkararak “Müslümanların terörist olduğunu, Müslümanların teröristten farksız olduğunu, Müslümanların teröristlerle aynı olduğunu göstererek, bütün Müslümanları birden yok edelim” mantığı ile hareket etme stratejilerini geliştirdiler. 

Geçmişte olduğu gibi şimdi yeniden “Müslüman eşittir terörist algısı” üzerinde İslam’ı İslam’la bitirerek Müslümanları birbirlerine kırdırtmaya çalışarak tüm dünyaya kötü tanıtmak istiyor ve de bunun üzerinde ciddi anlamda çalışıyorlar. Bu da en tehlikeli oyunlarından bir tanesidir. Bütün “Müslümanların” bunun farkında olmaları ve de ona göre adımları sağlam atmaları gerektiğini bilmeleri gerekir.
 
Teröristin, terörist, Siyonist ve Yahudi grupların dini, imanı olmadığı gibi, Müslümanların dini olan İslam’ı da çökertmek ve de bitirmek istiyorlar. Terör eylemini yapan, terörist grupların içinde olan kişiler zaten hiçbir şekilde Müslüman diyemez ve de Müslüman olamaz. Müslümanların kutsal kitabı olan Kuran’ı Kerim’e göre yalnızca bir insanı bile haksız yere öldüren kişi bütün dünyayı öldürmüş gibi olur. Bu sebeple kendi üzerlerinde bomba bulundurup bombaları patlatan ve yüzlerce canlının ölümüne sebep olanlar bir Müslüman değil adeta bir canidir. Dini imanı olmayan bir teröristtir. Yaptığı bu terörist eylemin karşılığı kutsal kitabımız olan Kuran’ı Kerim’e göre çok ama çok büyük bir günahtır ki (Maide Suresi 32’de) şöyle yazılmaktadır:

Kim ki bir nefsi yahut bir başka nefse ya da yeryüzündeki bir fesada karşılık olmaksızın (haksız yere) öldürürse, sanki yeryüzündeki tüm insanları öldürmüş gibi olur. Kim de o kişi ya da kişileri (öldürülmesine engel olarak) diriltirse, bütün insanları diriltmiş gibi olur. Andolsun! Elçilerimiz o varlıklara apaçık belgelerle gelmişlerdir. Sonra bunun ardından onlardan birçoğu yeryüzünde ölçüyü taşıranlardır. 

İngilizler, hakim millet sıfatıyla her daim cesur olan, her daim imanı güçlü olan, İslam dinine sahip çıkan, maddiyatı en kuvvetli olan Müslümanları elde etmek ve de onları parçalamak için her yolu denemek için yüzyıllardan beridir çeşitli senaryolar yazmakta ve de çeşitli planlar yapmaktalar. Bu planları ve de oyunları içerisinde bir yandan El Kaide, bir yandan İŞİD ve bir yandan da diğer örgütleri kurup, o grupların da Müslümanlardan olduğunu ve de Müslümanların ne kadar kötü olduğunu tüm dünyaya göstermek istiyorlar ki bununla beraber Müslüman’ı Müslüman’a vurdurtarak İslam’ı ortadan kaldırmak istiyorlar. 

İngilizler yeryüzündeki tüm Müslümanları ortadan kaldırmak için şuan elinde bulundurdukları İŞİD terör örgütü ve diğer örgütleri özellikle doğuda ve de Ortadoğu’nun birçok yerinde kullanıyor. Bununla beraber her daim kullanmak istediği ve de kullanacağı da görülmektedir. Tek amaçları o şeytani örgütlerle beraber Müslümanları vurup İslam’ı yok etmektir. Türkiye’nin Güneydoğusunda ve Ortadoğu’nun özellikle de Müslümanların yaşamlarını sürdürdükleri birçok yerde İngilizlerin desteğiyle durmadan silahlı örgütler ortaya çıkmaktadır. Ki bu örgütleri de durmadan silahla besleyen ve de onlara destek olanlar İngilizlerdir. 

İngilizler her seferinde Müslümanların terörist olduğunu, onları katletmeleri gerektiğini, hepsinin öldürülmesi ve de İslam’ı yeryüzünden silmeleri gerektiği stratejilerini savunur dururlar.  

Allah’ın, kutsal kitabımız Kuran’ı Kerim’in ve de Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) düşmanları olan dinsizler İslam’a ve de Müslümanlara var olan şeytani güçleriyle her gün kötülemek ve de yıpratmak için çalışıyorlar. 

Yurt dışından ülkemize gelen İngiliz ve de ABD ajanlarının özellikle de Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve de diğer bölgelere gelip İngilizler tarafından ortaya çıkarılan örgütlerin içine sızmaları da sıradan bir proje olmadığının göstergesidir. İngilizlerin Türkiye’ye ve diğer Müslümanların yaşadığı topraklara sızmaları, buralara gelip çalışmalar yapmaları hayra alamet değildir. Müslümanların yaşadığı topraklara gizliden gizliye sızarak kendilerine göre belirli faaliyetler içerisine girmeleri, İslam’a karşı İslam’ı ve de Müslümanlara karşı Müslümanları birbirleriyle çatıştırarak birbirlerini bitirmek için yapılan gizli projeleridir. 

Öyle ya İngilizlerde bu yapılanlarının fark edilmediği kanaatindeler. Müslüman aleminin çoğu kendilerinin her daim inim inim inletmek isteyen, sürekli olarak ezmeye çalışan, paramparça ve de mahvetmek isteyen sistemin perde arkasındaki asıl unsurun şeytani gücü olan İngilizlerin pisliği olduğunu bilmemekte. Öyle ya göz göre yapılan o kadar şeytani oyunları da hayret edilecek şekilde bilmiyorlar. Hiçbir şekilde alakası olmayan noktalara yöneliyorlar. Bu sebepledir ki, İngilizlerin bu şeytani oyunlarına karşı bütün Müslümanları, tüm İslam alemini uyarmak gerekir. 

Başta İngilizler olmak üzere birçok batı ülkesi yüzyıllardır Müslümanları yok etmeye ve Müslümansız bir Ortadoğu ve de Müslümansız bir dünya inşa etmeye çalışıyorlar. Bizler Türkler, Kürtler, Araplar yani tüm Müslümanlar olarak birlik ve beraberlik için de bu Siyonistlere ve de İngilizlere karşı bir olursak onların yazdığı, çizdiği ve de oynadıkları oyunları en güzel şekilde bozacak bir başarı elde etmiş oluruz. 

Unutmayalım ki, bizler bir olmadığımız zaman ve birlikte adım atmadığımız süre içerisinde ne Müslümanlığı ne de İslam’ı hiçbir şekilde ayakta tutamayız. Böylelikle İngilizlerin kölesi durumuna düşmüş, Müslümanlığın sonunu gösteren film şeridini izletir dururlar bizlere. (Allah Korusun!)

Milletin ve İslam dininin namus ve de haysiyeti ile hayat hakkı için bütün Müslümanlar bir olarak bu dinsizlere, bu Siyonistlere karşı hep beraber biz olarak, diri olarak sonuna kadar mücadele edilmesi gerekir.

Özetlememiz gerekirse, İngiliz ve batı ülkelerin tek hedefi, dinin temeli olan iman esaslarını bildiren kalem ve fıkhı yok etmekle beraber, İslam diniyle beraber Müslümanları ve İslamiyet’in emir ve yasakları olmayan kendilerine göre çizilmiş yazılmış sistemleri getirerek İslam’ı ve de Müslümanlığı sonsuza kadar yok etmek.

İslam dinini her daim yükseklere çıkaracak, Müslümanlığını hiçbir zaman Siyonistlerin kölesi haline getirmeyecek Müslümanlardan olmanız dileğiyle…

Rabbim, İslam dinini ve tüm Müslüman coğrafyalarını ve de topluluklarını bu kafirlerden korusun inşallah.

Amin!

Vesselam…

İnstagram: https://www.instagram.com/mehmetkizilkaya_/

Facebook:  https://www.facebook.com/YazarMehmetKizilkaya/

“Mehmet KIZILKAYA”

 

 

 
Etiketler: İngilizler, ve, Batılı, Ülkelerin, Müslümanlar, Üzerinde, Strateji, Oyunları, ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
27 Nisan 2020
“Eşcinsellik” ve “Diğer Tüm Sapkınlıkların” Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
7027 Okunma.
07 Nisan 2020
BEREKETLİ VE FEYİZLİ GECEDE BULUŞALIM
6501 Okunma.
31 Mart 2020
Kaçacak Delik mi Arıyorsunuz?
10185 Okunma.
08 Şubat 2020
Ateşten Bir Gömlek: Kibir!
16263 Okunma.
17 Ocak 2020
SALTANATINA GÜVENME! EGONDAN KURTUL!
6386 Okunma.
20 Aralık 2019
FAKİRLİĞİN FAİZİ NE OLUYOR!
4545 Okunma.
30 Kasım 2019
İnsanların En Sevimli Oyuncağı: YALAN!
4890 Okunma.
17 Ekim 2019
Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz
4413 Okunma.
03 Ekim 2019
İpek Yolu=Cinayet Yolu!
3834 Okunma.
16 Eylül 2019
KENDİNİZİ TERBİYE EDİN YETER!
4311 Okunma.
15 Temmuz 2019
Direniş ve Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
5027 Okunma.
04 Temmuz 2019
Zengin Kültürel Miras Kurumu Aile
3091 Okunma.
10 Haziran 2019
Kötü Yöneticiler ve Fitneci İnsanlar
2734 Okunma.
03 Haziran 2019
Toplumun Tedavisi Olmayan Hastalığı: Her Şeyi Küçümsemek
1887 Okunma.
06 Nisan 2019
Hüzünlü Bir Veda Atatürk Havalimanı
1274 Okunma.
15 Mart 2019
İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda
1830 Okunma.
03 Mart 2019
HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ!
1830 Okunma.
24 Şubat 2019
Güneydeki Doğunun İnsanları
2527 Okunma.
15 Ocak 2019
Topyekün Poz Veren Şehir Mardin ve Mustafa Yaman
6956 Okunma.
07 Ocak 2019
Ne Kadar İyi Birer İnsansınız? Kör, Lal ve Sağır Olmaktan Kurtulun!
2776 Okunma.
09 Aralık 2018
Neden Kendinizi Sorgulamıyorsunuz?
4570 Okunma.
21 Kasım 2018
DÂR-I FÂNİ (GEÇİCİ DÜNYA) ve CENÂB-I HÂLIK (ALLAH
5456 Okunma.
13 Kasım 2018
Şekâvet-i Ebediye (Mutsuzluğun) Derinliği Pervâ (Korku) ve Sevgi
3455 Okunma.
20 Ekim 2018
Mühim Şehir “Mardin” ve Vâli Mustafa Yaman
4024 Okunma.
17 Ekim 2018
Yaşamın Kıyısında Fedakarlık
1319 Okunma.
29 Eylül 2018
Hediye-i Rahmet: Allah’ın rahmet hediyesi
3086 Okunma.
18 Eylül 2018
Saâdet-i Ebediye: Sonsuz Mutluluk
2153 Okunma.
11 Eylül 2018
Çılgın Arayışlar İçinde Olan Müslüman Gençlik
2284 Okunma.
01 Ağustos 2018
Yeryüzünde ve İnsan Yaşamında “Açgözlülük”
4676 Okunma.
14 Temmuz 2018
Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
2023 Okunma.
04 Temmuz 2018
Erkekliğinizden Utanın Ey Soysuzlar!
1638 Okunma.
02 Haziran 2018
Mardin’i En Güzel Yere Getirecek Milletvekili “Cengiz Demirkaya”
2717 Okunma.
21 Mayıs 2018
İnsan Yaşamının Gerçek Adı “ADALET”
1892 Okunma.
15 Mayıs 2018
“Katil İsrail ile İşbirlikçileri” ve “Sessizliğe Bürünmüş Sözde Müslümanlar”
1922 Okunma.
05 Mayıs 2018
“İnsan Olmak” ve “Özünden Kop(ma)mak”
2447 Okunma.
18 Mart 2018
Çanakkale'de Savaşan İslam Ümmetinin Aslanları
4944 Okunma.
07 Mart 2018
Kadının Varlığı İnsan Soyunun Devamıdır
4483 Okunma.
04 Mart 2018
Özgürce Yapılan İyiliklerin Sınırı Yoktur
2343 Okunma.
17 Şubat 2018
Çocukların Hayatlarını Çalan “İSTİSMARCI ve TECAVÜZCÜLER”
5368 Okunma.
14 Şubat 2018
Yaşanılan Çağın En Etkili Hastalığı “EGO”
3665 Okunma.
08 Şubat 2018
İnsanların Kalbine Dokunan “Zerdeşt”
4468 Okunma.
12 Aralık 2017
Vuslatın Gölgesindeki “Kudüs”
3264 Okunma.
26 Kasım 2017
Düşmanın En Zor Olanı “Nefis”
1185 Okunma.
15 Kasım 2017
Mardin Şehrini ve Kızıltepe İlçesini Güzelleştiren İnsanlar
1712 Okunma.
22 Ekim 2017
İman’ın Nûru “Namaz”
1537 Okunma.
14 Ekim 2017
Huzurlu Hayat “Güzel Ahlâk’tan” Geçer
1368 Okunma.
07 Ekim 2017
Mardin’i Yüceliğe Ulaştıran Vali “Mustafa Yaman”
2107 Okunma.
30 Eylül 2017
Maneviyattan Uzak Diyarlara Göç Eden Nesil
1981 Okunma.
24 Eylül 2017
Kendinizi Keşfetmeye Başlayın ve Kimseleri Küçümsemeyin
1615 Okunma.
03 Eylül 2017
KAN GÖZYAŞI ÖLÜM ve ARAKAN
1237 Okunma.
26 Ağustos 2017
Mardin'in Gururu “Ceyda Bölünmez Çankırı”
1480 Okunma.
31 Temmuz 2017
Kadim Şehirlerin Yuvası “Kudüs”
2401 Okunma.
20 Temmuz 2017
Kötü Yöneticiler ve Zalimlikleri
1430 Okunma.
14 Temmuz 2017
Karanlığa Başkaldırış: 15 Temmuz Darbe Gecesi
1790 Okunma.
05 Temmuz 2017
Allah ile İletişim Vesilesi Olan “Namaz”
1293 Okunma.
28 Haziran 2017
“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum
2089 Okunma.
24 Haziran 2017
Rahmetin Yağdığı Ay'ın Bayramı “Ramazan Bayramı”
1985 Okunma.
19 Haziran 2017
Cennet Kazanmanın Diğer Yolu “Baba’dan” Geçer
1948 Okunma.
16 Haziran 2017
İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Kardeşlik Projesi
1443 Okunma.
15 Haziran 2017
Ortadoğu İslam Ülkeleri ve Şeytan Orduları
1283 Okunma.
11 Haziran 2017
Allah'ın Huzuruna “Şükrederek” Çıkın!
1159 Okunma.
06 Haziran 2017
Mardin’e Değer Katan Vali “Mustafa Yaman”
2408 Okunma.
30 Mayıs 2017
Kardeşliğin En Önemli Simgesi: MARDİN ve TRABZON
1692 Okunma.
26 Mayıs 2017
Cennet Kapısının Mevsimi 'Ramazan'
1136 Okunma.
14 Mayıs 2017
Kutsallığıyla Güzel Olan “ANNE”
1898 Okunma.
23 Nisan 2017
Sevgilinin Sevgiliye Kavuştuğu Gece: Miraç Gecesi
1380 Okunma.
14 Nisan 2017
Ruhunuzu Kirleten “Kibir ve Gurur”
1368 Okunma.
11 Nisan 2017
Mardin Aşığı Bir İnsan “Ahmet Külekçi”
1707 Okunma.
30 Mart 2017
Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili
1447 Okunma.
20 Mart 2017
Gücün ve Kuvvetin Sahibi “Sevgidir”
1438 Okunma.
08 Mart 2017
Kadın Olmak Zordur!
2667 Okunma.
26 Şubat 2017
Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanlık Sisteminden Kesitler
1568 Okunma.
21 Şubat 2017
İnsanlığın Ahlakı Olan (Doğruluk)
1333 Okunma.
10 Şubat 2017
Yeryüzündeki Siyah Kan: Petrol
1258 Okunma.
03 Şubat 2017
İslamofobi Yalanı ve İslam Düşmanlığı
1455 Okunma.
24 Ocak 2017
İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir
1341 Okunma.
17 Ocak 2017
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi ve “Başkanlık Sistemi”
2017 Okunma.
11 Ocak 2017
Yaşamın At Gözlüğü: Önyargı
1304 Okunma.
06 Ocak 2017
Trabzonspor Aşk’ı ve Kardeşlik Köprüsü Mimarları AYDIN ve ÖTER
1868 Okunma.
01 Ocak 2017
Türkiye'den Avrupa'ya Uzanan Başarı Dolu Günlerin Sahibi “Serdar Bozan”
1737 Okunma.
31 Aralık 2016
Kalbin Ahlakı Olan Edep
1287 Okunma.
26 Aralık 2016
Sürgün Yürekler Hep Yaralıdır
1788 Okunma.
22 Aralık 2016
İnsanı Yücelten Doğruluktur
1374 Okunma.
14 Aralık 2016
Halep Ağlıyor! Halep Yanıyor! Halep Yıkılıyor!
1474 Okunma.
07 Aralık 2016
Mardin’de ki Terör Olayları, Elektrik, Hastane, Uyuşturucu, Belediye ve Diğer Birçok Problem…
1703 Okunma.
11 Kasım 2016
Mantar Gibi Çoğalan Vatan Hainleri
1829 Okunma.
30 Ekim 2016
Başkent Trafiğinde MTDF (Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu) Geçti
2610 Okunma.
21 Ekim 2016
Işıkları Söndürülmüş Masum Çocuklar!
1364 Okunma.
14 Ekim 2016
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı “Şeref Malkoç”
568 Okunma.
09 Ekim 2016
Allah’a Giden En Güzel Yoldur “Dua”
1352 Okunma.
20 Eylül 2016
Savaşların Ortasında Kalan Çocuklar
1502 Okunma.
31 Ağustos 2016
Kan, Duman ve Ölümlerin Kokusuyla “1 Eylül”
1350 Okunma.
27 Ağustos 2016
“Güzelliklere Allah (c.c) İle Ulaşın…”
1332 Okunma.
19 Ağustos 2016
“Mutluluk” Allah'a İman Etmekle Başlar
1394 Okunma.
11 Ağustos 2016
İnsanlığın Bitiş Noktası “Öldürmek!”
1485 Okunma.
08 Ağustos 2016
FETÖ! (ABD ve CIA Adına Dizayn Edilmiş Projenin BAŞI)
1589 Okunma.
04 Ağustos 2016
Cumhurbaşkanı R.T.Erdoğan Devrilse ve Terörist Fetö Başa Gelirse…
1388 Okunma.
31 Temmuz 2016
Ruhunu Şeytana Satmış Siyonist Uşağı FETO ve Örgütü
1598 Okunma.
26 Temmuz 2016
Pensilvanya’nın Kiralık Katili ve Örgütü…
1385 Okunma.
23 Temmuz 2016
Vatan Haini Şerefsiz “Fetoş ve Örgütü (FETÖ)”
489 Okunma.
20 Temmuz 2016
Halkını Aydınlığa Kavuşturan Lider “Recep Tayyip Erdoğan”
1454 Okunma.
18 Temmuz 2016
İTLERİN VATAN HAİNLİĞİ!
1523 Okunma.
15 Temmuz 2016
Umudunuz Yolunuzu Aydınlık Kılsın...
1271 Okunma.
10 Temmuz 2016
Kibir, İnsanı Şeytana Bağlayan Düğümdür...
1255 Okunma.
06 Temmuz 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Sevgidir
1327 Okunma.
02 Temmuz 2016
Ümitsizlik, Allah'a İman Etmekle Sonlanır…
1480 Okunma.
29 Haziran 2016
Terörü Lanetliyorum
1497 Okunma.
25 Haziran 2016
İnsana Tüm Değerlerini Yitiren “Kibir”
1871 Okunma.
21 Haziran 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Namaz'dır
1345 Okunma.
19 Haziran 2016
LGBT'lilerin Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
1914 Okunma.
16 Haziran 2016
Mardin'in Yeni Valisi Mustafa Yaman ve Bölge Halkının Beklentileri
1328 Okunma.
13 Haziran 2016
İnsanoğlunun Mutsuz Oluşu
1394 Okunma.
08 Haziran 2016
Aşkı Muhabbeti Bol Olan “Ramazan’ı Şerif”
1458 Okunma.
26 Mayıs 2016
Gönüllerin Aynası Olan Edep
1488 Okunma.
15 Mayıs 2016
Peygamber Efendimiz Gibi Adaletli Olun!
1368 Okunma.
07 Mayıs 2016
Yeryüzünün En Güzel Varlığı Olan Anne...
1242 Okunma.
05 Mayıs 2016
Gülümsemek Yüzün Zekatıdır…
1653 Okunma.
26 Nisan 2016
Elektrik (DEDAŞ) Terörü!
1589 Okunma.
20 Nisan 2016
Çocuklar! Kansızların Hedef Tahtası
1598 Okunma.
04 Nisan 2016
Erkekliğinizden Utanın Tecavüzcü Şeytanlar!
1464 Okunma.
14 Mart 2016
Hoşça kal Gözüm, Hoşça kal Ankara’m!
1530 Okunma.
02 Mart 2016
Severek Mutluluğu Yakalayın
1588 Okunma.
20 Şubat 2016
Vuruluyoruz Ey Halkım, Unutmayın Bizleri!
1588 Okunma.
06 Şubat 2016
Dua; Bizleri Allah'a Yakınlaştıran Gizli Bir Eserdir
1655 Okunma.
03 Şubat 2016
Kutsal Şehirlerimizden Mardin ve Şanlıurfa'yı Kötüleyen Dizi Çekimleri
1850 Okunma.
01 Şubat 2016
Dünyanın Nizamı; Güçlü Bir İman ve Güzel Bir Ahlaktan Geçer
1690 Okunma.
25 Ocak 2016
Ey İnsanoğlu! Ruhunuzun Derinliklerinde Gerçek Bir Yaşam Olsun
1370 Okunma.
08 Ocak 2016
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde ki Din Tüccarları!
1445 Okunma.
31 Aralık 2015
Düşlerimizde ki En Güzel Yılın “2016” Olması Dileğiyle…
1926 Okunma.
28 Aralık 2015
Ey Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) Ne Olursun Gel!
1792 Okunma.
23 Aralık 2015
Ey Nurlara Suret ve Şekil Veren Cenabı Allah
1584 Okunma.
17 Aralık 2015
Dicle'nin Çığlığı Fırat'ın Kan Akışını Hızlandırıyor
1829 Okunma.
14 Aralık 2015
Zalimlerin Sevinç Çığlıkları Ardından Mazlumların Ezilmişliği
1494 Okunma.
30 Kasım 2015
Keşke Yaratıldığı Kadar Temiz Kalabilse İnsanlık
1758 Okunma.
22 Kasım 2015
Cennetin Kapılarını Bizlere Açan “Anne ve Babamız
1732 Okunma.
15 Kasım 2015
Dersimin İsyan Lideri Seyit Rıza’yı Açıklamak
1740 Okunma.
13 Kasım 2015
Haksızlıklar Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır. Susulmalı mıdır yoksa Karşı mı Durulmalı?
1927 Okunma.
08 Kasım 2015
Lanetlenmiş İsrail (Siyonistler) Ortadoğu Bölgesinde 3.Dünya Savaşı Yapmayı Planlıyor
2267 Okunma.
02 Kasım 2015
AK Parti Zaferini Fazlasıyla İlan Etti
1512 Okunma.
11 Ekim 2015
Barış'ın Kalbinde Bomba Patlatıldı
1580 Okunma.
29 Eylül 2015
Mardin Bölgesinin Vazgeçilmez Valisi “Ömer Faruk KOÇAK”
1920 Okunma.
27 Eylül 2015
“Bismillah” Cenabı Allah’ın En Mübarek Mührü ve de Bereketidir
1728 Okunma.
23 Eylül 2015
Kurban Bayramının Ülkemize Barış ve Huzur Yağmurlarını Getirmesi Dileğiyle
1690 Okunma.
16 Eylül 2015
Varlıklarıyla Güçlü Olan Aşk ve Sevginin Notası
1750 Okunma.
10 Eylül 2015
Kürtlere Yönelik Faşistçe Saldırılar
1648 Okunma.
07 Eylül 2015
Vahşileşen İnsanlığın Ahlaksızlığı
1227 Okunma.
31 Ağustos 2015
Yeryüzünün Barış ve Kardeşlik Günü Olan “1 Eylül”
1625 Okunma.
25 Ağustos 2015
İnsanlığımızın Bittiği Noktadır Öldürmek
1465 Okunma.
21 Ağustos 2015
Hayatla Dalga Geçme Ey Oğul!
1799 Okunma.
17 Ağustos 2015
Mutluluğu Cenabı Allah’ı Sevmekle Elde Edebilirsiniz
1558 Okunma.
01 Ağustos 2015
Ortadoğu Coğrafyasında Yapılan Zulümleri, Yaptığınız Boş Siyasetle Bitiremezsiniz!
1685 Okunma.
30 Temmuz 2015
Zenginler Savaşları Çıkarır, Oyuncuları Olan Mazlumlar da Ölmeye Devam Eder
1821 Okunma.
26 Temmuz 2015
Ateş Hep Düştüğü Yeri Değil de, Düşmediği Yeri de Yaksın Biraz…
1714 Okunma.
21 Temmuz 2015
Gencecik Fidanlar Neden Öldürülür ki?
1719 Okunma.
16 Temmuz 2015
Mübarek Bayramların Değerini Bilmek
1631 Okunma.
14 Temmuz 2015
Kalplerimizi Nurlandıran Gece: Kadir Gecesi
1622 Okunma.
30 Haziran 2015
İslam Dini Kan'dan Değil; Barıştan, İmandan, Akıldan ve de İlimden Yanadır
1848 Okunma.
26 Haziran 2015
Cenabı Hakk’a Açılan Eller ve Edilen Dualar
1924 Okunma.
21 Haziran 2015
Allah İnsanlara Mutluluğu Ancak İman İle Verir
1895 Okunma.
13 Haziran 2015
Türkiye toplumunu tecavüze teşvik eden beyinsizler…
1754 Okunma.
10 Haziran 2015
İslam Merkezi Olan Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi Coğrafyasına Sahip Çıkalım
1678 Okunma.
09 Haziran 2015
Demokratik Olmayan Seçimlerde Kürtlerin Bombalanması
1662 Okunma.
01 Haziran 2015
Cenab-ı Hakk'a Derin Bir İçtenlikle Yöneldiğimiz Gece Olan Berat Gecesi
1701 Okunma.
22 Mayıs 2015
Toplumsal İşçi Sınıflarının Burjuvaziye Karşı Duruşları
1560 Okunma.
17 Mayıs 2015
Savaştan Değil Barıştan Yana Olacak Bir Ortadoğu İnşa Edelim
1853 Okunma.
14 Mayıs 2015
Eli Kanlı Darbeci Kenan Evreni İyi Bilmezdik Ey İmam
1809 Okunma.
11 Mayıs 2015
Sağlam Bir Toplumda Anneliğin Gücü
1762 Okunma.
07 Mayıs 2015
Mutluluğumuzu ve Huzurumuzu Kuran Ahlakı ile Elde Etmek
1712 Okunma.
04 Mayıs 2015
Mutluluk Bizlerin Tercihlerinde Saklı Olan Bir Duygudur
1737 Okunma.
28 Nisan 2015
Materyalist Evrende Cenab-ı Hakk'ın Sevgisi
1607 Okunma.
25 Nisan 2015
Ortadoğu ve Emperyalizmin Siyonist İsrail İçin Önemi
1768 Okunma.
24 Nisan 2015
İnsan Aklının Alamayacağı Zulümlere Rağmen İnsan Kalmayı Başaran Bütün Çocuklara…
1808 Okunma.
23 Nisan 2015
Huzur Pınarlarından Olan Regaip Kandili
1821 Okunma.
19 Nisan 2015
İnsan Yüreğindeki Sevgi ile Aşkın Farklı Çağrışımları
1946 Okunma.
17 Nisan 2015
Aklımızın duyulmayan seslerinden olan düşünceler…
1634 Okunma.
15 Nisan 2015
Kutlu Doğum ile Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V)
1729 Okunma.
09 Nisan 2015
Sevdiğiyle Kalbini Bölüşmektir Sevmek...
1370 Okunma.
05 Nisan 2015
Vali Olup da İnsanlıktan Nasibini Almayanlar!
1736 Okunma.
01 Nisan 2015
Kendi Kamerası ve Kendi Kalemiyle Büyük Bir Güce Sahip Olan Kişi “Yılmaz Güney”
1374 Okunma.
28 Mart 2015
Ortadoğu Coğrafyasının Belini Kırmaya Çalışan Siyonistler
1596 Okunma.
26 Mart 2015
Farklılıklarımız Olsa Bile Yine de Doğal ve Otantik Olmalıyız
1635 Okunma.
24 Mart 2015
Bediüzzaman Said Nursi'yi Anlatabilmek
1807 Okunma.
16 Mart 2015
Tarih Sayfalarına Kara Bir Leke Olarak Yer Alan Halepçe Katliamı
3174 Okunma.
13 Mart 2015
Toplumumuzun Kalıplaşmış Sözleri Düşünceleri ve Görüşleri
1732 Okunma.
10 Mart 2015
Günümüz İnsanların Öfkelerindeki Hedef Şaşması
1588 Okunma.
07 Mart 2015
8 Mart Yeryüzünün Bütün Kadınlarına Güzellikler Getirsin
1620 Okunma.
05 Mart 2015
Barış ve Çözüm Sürecinin Önünü Hiç Kimse Tıkamaya Kalkmasın
1612 Okunma.
04 Mart 2015
İnce Memedlerİn Öksüz Kaldı
1774 Okunma.
27 Şubat 2015
Cezaevlerinde Çocuklar Tecavüzlere İşkencelere Maruz Kalıyorlar
1847 Okunma.
23 Şubat 2015
Barbar İran Devleti Aklını Başına Almalı
1687 Okunma.
19 Şubat 2015
Mardin'in Yeni Valisi Ömer Faruk KOÇAK ve Halkın Beklentileri
1742 Okunma.
16 Şubat 2015
İnsanlık Suçu İşleyen Vahşilere İdam Cezası Gerekir mi?
1868 Okunma.
16 Şubat 2015
Siyasiler Kendi Ülkelerinde İşlenen Cinayetlerden Katliamlardan Ölümlerden Sorumludurlar
1966 Okunma.
13 Şubat 2015
Nedir Bu Milletvekili Olma Merakınız!
1682 Okunma.
12 Şubat 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Lezzet Yeri Olup Mardin Kızıltepe İlçesinin Vazgeçilmezi Olan Hikmet Usta Kebap Salonu
2054 Okunma.
11 Şubat 2015
Dayatılanlara Boyun Eğme ve Kolaycılığa Kaçmak
1758 Okunma.
09 Şubat 2015
Özgürlük Meydanında Belediye Zabıtaları ve (Sözde) Yaptıkları İşler
1740 Okunma.
05 Şubat 2015
Korsan Devlet Olan Siyonist İsrail ile Başbakan Binyamin "Bibi" Netanyahu'nun Yeni Film Macerası
1698 Okunma.
03 Şubat 2015
Terör Örgütü Siyonist İsrail - Golan Tepeleri - Suriye - - Ortadoğu - İran - Hizbullah Örgütü - Lübnan - Su Kaynakları Saldırı ve Yansımaları
1810 Okunma.
31 Ocak 2015
Özlemini Çektiğiniz Demokrasi ve Barışı Yakmakla Yıkmakla Öldürmekle Getiremezsiniz
1683 Okunma.
27 Ocak 2015
Dünyanın Aydınlık Yüzüne Sahip Olan Kürtler ile Kobani Rojava Şengal Üçgeni
1794 Okunma.
26 Ocak 2015
Kral Abdullah bin Abdülaziz el-Suud'un Ölümü Amerika'nın İşine mi Yaradı
1768 Okunma.
23 Ocak 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesini Karanlığa Mahkum Eden Özelleştirmeler
1820 Okunma.
22 Ocak 2015
Tabelası Düşmüş Adalet Mülkün Temeli midir?
1852 Okunma.
17 Ocak 2015
Peygamber efendimiz
1675 Okunma.
15 Ocak 2015
Acımasız Hırsların Kurbanları Çocuklar
1681 Okunma.
11 Ocak 2015
Bütün İnsanları Bütün Dünyayı Bütün Ortadoğu’yu Yöneten Yahudiler
2380 Okunma.
10 Ocak 2015
10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ
1799 Okunma.
06 Ocak 2015
Faşizm'in Gerçek Yüzünü Anlatabilmek
1701 Okunma.
04 Ocak 2015
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin Lojistik Sektöründeki Gelişimleri
1840 Okunma.
01 Ocak 2015
Sessizce Bana Yaklaşan Ölümün Bedenime Ruhuma Teması
1847 Okunma.
31 Aralık 2014
Ey İslam Alimleri Ey Müslümanlar Bu Katiller Nasıl Müslüman Olur? Karar Verin Artık!
1716 Okunma.
29 Aralık 2014
Ey Savaşın Ateşini Kendi İsmiyle Söndüren Barış Neredesin!
1823 Okunma.
26 Aralık 2014
Uludere’de Roboski de Özgür Kelebeklerin Maruz Kaldıkları “ Katliamlar Ölümler Vahşetler…”
2492 Okunma.
09 Aralık 2014
Kadim ve Kutsal Toprakların Coğrafyası - Ortadoğu -
1856 Okunma.
07 Aralık 2014
Birilerinin Sömürgesiyle Birlikte Hepimizin Sömürülmesi
1761 Okunma.
02 Aralık 2014
Mezopotamya ve Ortadoğu'nun En Kadim Kültür Başkentlerinden Diyarbakır'ı Anlatabilmek....
1676 Okunma.
25 Kasım 2014
İnsanların Özgürlüğü ve Yeryüzündeki Fikirlerin Zenginliği
1800 Okunma.
18 Kasım 2014
İnsanların Edeple Bütünleşmeleri
1903 Okunma.
13 Kasım 2014
Deccal ve Masonların İlluminati İle İlişkilendirilen Bağlantıları
2339 Okunma.
12 Kasım 2014
1859 Okunma.
09 Kasım 2014
BAŞARI DENİNCE AKLA.....
1841 Okunma.
05 Kasım 2014
İntiharların Sebepleri - Psikolojik ve Sosyal Gelişim Zamanları
2194 Okunma.
Haber Yazılımı