Yazı Detayı
14 Ocak 2018 - Pazar 17:38 Bu yazı 1237 kez okundu
 
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
NUMAN ALADAĞ
numan2363@hotmail.com
 
 

FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA

 

 

 

Bugün Filistin-Kudüs olaylarının yaşanmasının perde arkası, temel gıda hammaddesidir. İsrail sermayesinin hedefi, dünya da protein (Temel gıda) sektöründe tekel oluşturmaktır. Şanlıurfalı hemşehrim, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba diyor ki: ''Gıda silahtan daha önemlidir'' seslenişinden, Türk Milletinin ve özellikle Harran ovası toplumunun, ders alması gerekir. 20 ci asrın, ilk yarısı demir çelik, ikinci yarısı da plastik devri olmuştur. 21 ci asır ise protein (Temel gıda) devri olacaktır. Allah nasip ederse Mardin-Nusaybin'e 4-5 yıl içerisinde Fırat suyu gelecek.  Akdeniz de, Ege de ve Çukurova da ne yetişiyorsa Nusaybinde de yetişecektir. Bugün Nusaybin de yaşananların başında, Nusaybin ovasına suyun gelmesidir. Su geldiği zaman, Nusaybin de modern tarım yapılarak, hem ekonomik hemde işsizlik bakımından önem kazanacaktır. Onun içindir ki, bu bölgelerde terör vardır mesajı ile kadirşinas Nusaybin tolumunu,  ürkütüp topraklarını terk etme stratejileri oluşturulmaktadır. Paha biçilmez arazileri bedevaya kapma düşünceleri ağırlık kazanıyor. Bu konuda, Nusaybin toplumu uynanık olmalı ve harici-dahili ''İhanet şebekeleri'' nin oyununa gelmemeli ve dikkat etmelidirler!
 
Dünya da Yahudi sermayesi başta olmak üzere, Türkiye de Milli sermayeli olan gıda, içecek, temizlik ve ulaşım sektörünü ele geçirip, aynı marka ile 100 Türk sermayesi imiş gibi Türk Milletini kandırmaktadırlar. Şehirlerarası seyahat için, bilet almadan önce otobüs firmasının sahibi kimdir, ayrıca gıda, içecek ve temizlik ürünleri üreten şirketlerin sahiplerini,  internetten araştırarak kimdir? Sorusunun cevabını aldıktan sonra karaınızı verin. Bu konu stratejik bir konudur. Sağlık, temizlik, hem de ulaşımı, yabana atmayınız!
 
Harici-dahili Vatan hainleri, Fetö Terör örgütü gibi kişileri, sözde Müslümanlığı savunuyor mesajı ile, Müslüman Türk toplumuna karşı riyakarlık (İkiyizlülük) yaparak, ''İhanet Şebekeleri'' nin, güncel çıkarcılık zihniyetleriyle Vatana zulüm etme hayalindeler. Ayrıca mühendis Başbakan Binali Yıldırım'ın, bilgisi var mı? Bazı tescilli Fetöcuların görevlerine son verildi ve daha sonra bu tescilli Fetöcular, nasıl oluyor da stratejik önem taşıyan görevlere yeniden getirildiklerinin bilincinde midir? 
 
Değerli, okuyucularımız
Türk Milletinin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü ve birlik-beraberliğini, ekonomik çıkarcılık zihniyetiyle bozma  hayalleri olanlar, Türk Milletinin yakın tarihini incelememişlerdir. Türk tarihinin bilgisinden mahrum olanlara bir önerim olacak:
 
İŞTE İKİ İSİMSİZ KAHRAMAN TÜRKÜN TARİHİ !
Yıl 1914 Avusturalya-Silver şehri, Brokin Hil savaşı: Hayatlarını Avusturalya da, idame eden iki isimsiz Kahraman Türk, Avusturalya valisi'nin (Cumhurbaşkanı) huzuruna çıkıp efendim, halifemiz size karşı savaş ilan etmiş izin verin de gidelim Vatanımız da savaşalım, burada sizin ekmeğinizi yiyiyoruz demişler. Vali (Cumhurbaşkanı), demiş adabınızla oturun oturduğunuz yerde; iki Kahraman Türk, demiş eh bizden günah gitti diyerek vali'nin huzurundan ayrılırken vali, bizi tehdit mi ediyorsunuz diyerek azarlamış ve iki Türk valinin yanından  ayrılmış. Daha sonra iki Türk, her şeyini satarak cephanelik edinmiş. Çanakkale savaşında savaşmak için yaklaşık 700 Anzak'ı, gemi limanına götüren tren'nin raylarına bir vadide barikat kurup, elde dikilmiş bir Osmalı Bayrağını ağaca bağlayıp dalgalandırmaya bırakmışlar. Daha sonra iki Türk, namazlarını kılıp, helallaştıktan sonra Anzakları limana götüren tren barikat kurulan yerde durmuş ve hemen silahları ateşlemişler, Anzakların çoğu yaralanmış ve ölmüş. Vali savaş alanına gelmiş ve bakmış ki, Osmanlı Bayrağı dalgalanıyor ve tren'nin durduğu vadinin bölgesinde Osmanlı askerlerini aramaya başlamışlar ve iki Kahraman Türk Şehit oluyor.  Vali (Cumhurbaşkanı) diyor ki: ''Yahu bu savaşı yalnız iki kişi mi yaptı, inanamıyorum hayret!'' diyerek, şehitlerin naaşını selamlayarak olay yerinden ayrılmış. 
 
Değerli okuyucular, Türk Milletini tanımayanlar ve Türk Milleti'nin bölünmez bütünlüğünü bozma hayalinde olanlar, Avusturalya-Silver şehri, Brokin Hil savaşının tarihini iyi araştırıp incelesinler. Napoleon Bonaparte diyor ki: ''Türkler öldürülebilir fakat, mağlüp edilemezler.'' 
 
Bugün Filistin-Kudüs de yaşanan olaylar ve yakın Filistin tarihini, Harran ovası halkı iyi inceleyip topraklarında, modern tarım ve meyveciliği geliştirip sahip çıkmalıdırlar. 
 
Mühendis Başbakan Binali Yıldırım ve Doktor Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ikilisi, ''Harran ovasında yetişen meyve bahçelerinin kurulması ile yeşil bir Harran ovası olmasını, teşvik etmelidirler.''  Başbakan Binali Yıldırım, Türk Milletçisiyim mesajlarıyla diyor ki: ''Gün dostunu düşmanını tanıma günüdür.'' Ayrıca ''Ya istiklal ya ölüm'' Milli seslenişleri ve Türk Milliyetçiliği duyguları geçerli ise o zaman, acilen Harran ovasında  meyveciliğin teşvik edilmesi ve stratejik önem taşıyan Milli tarım projelerini, gerçekleştirmek için, seferberlik ilan edilmelidir. 
 
Okula giden çocukların sağlıklı beslenmesi için, kapitalizmin zehiri ve Hindistan da, zirai mücadele ilacı olarak da kullanılan bazı içecekler yerine, meyve nektarı tüketmeleri daha sağlıklı ve faydalıdır. Bir mühendis Başbakan olarak, meyve suyuna ÖTV uygulanması, Türkiye de meyve üretim ve tüketiminin artışı yerine, tam tersine meyveciliği bitireceğinden bilginiz var mı? Eğer Türkiye de meyve üretimi teşvik edilmezse, Allah korusun daha çok hastahanelere başvurma oranını arttıracaktır. Çünkü meyve tüketmeyen bir toplum, ister istemez çeşitli hastalıklara yakalanacaktır ve bu da iş gücü kaybına ve ekonomiye büyük zararlar doğuracağını hatırlatmakta fayda vardır.
 
2018 yılının Bahar arefesindeyiz: Harran ovasında, ekonomik ve katmadeğeri olan meyvelerin dikim planlamaları yapılmalıdır. Bugün Filistin-Küdüs olaylarını başlatanlar, Allah korusun, yarın Harran ovasına da el atarlar. Haran ovasını demirbaş (kalıplaşmış) ürünlerden kurtarılması gerekir. Demirbaş ürünlerle yapılan tarım, insanları tembelliğe ve üretim yerine, tüketime teşvik ediyor. İsrail'in Filistinde uyguladığı sosyal politikalarla Filistin halkını nasıl ki bugün yaşanan olaylara getirdiyse Allah korusun, eğer ki Harran ovasında yetişen meyve teşvik edilmediği zaman, çölleştirme ve bir çok stratejik sorunların meydana gelmesi, harici-dahili Vatan hainlerini, sevindireceğini unutmamalıyız?
 
MÜHENDİS BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'IN DİKKATİNE!
Binali Bey, Türkiye Cumhuriyeti'nin, mühendis Başbakanı olarak, Milli çağrınız halen geçerli ise o zaman, Türkiye de insanların hastalıklardan korunması, hastahanelere akın etmesini asgariye indirme ve iş gücü kaybını önleyecek olan, zencefil yetiştirilmesi mutlaka gerçekleştirilmelidir. 
 
Mühendis Binali Bey, daha çok ilgi görebilmen için, sana bir öneri: Bir toplantıda konuşmaya başlamadan önce, yarım ceviz büyüklüğünde taze zencefil çiğneyerek yediğin zaman, ses kısıklığı sorunu, hafıza zaafiyeti ve saymakla bitmeyen faydaları sayesinde sorunlar yaşamazsınız. Bu önerime itirazı olan varsa hodri meydan diyorum! 
 
Türkiye de eğitim ve öğretimde kalite kjaliteyi geliştirme konusunda, zencefilin faydaları modern tıp tarafından da kanıtlanmıştır. Onun içindir ki, Türkiye de zencefil yetiştiriciliği stratejik önemi olan ve Kur'an-ı Kerim'in Dehr Suresinin 17 ci Ayetinde de adı geçen Mübarek bir şifa kaynağıdır. Türkiye de Mübarek zencefil yetiştiriciliği yabana atılmamalıdır.
 
ÖNERİ: Başta Çukurova da zencefil olmak üzere ve ayrıca sezonluk olarak yetişen, domatesten 70 kat daha fazla likopen, portakaldan 40 misli C vitamini, havuçtan 20 kat daha fazla betakaroten içeren GAC (Fruit) meyvesi ve diğer sebze ve meyvelerin yetiştirilerek, Türk Milletinin bağışıklıını güçlendirerek sağlıklı beslenmesi ve mevsimsel hastalıklardan dolayı hastahanelere başvurmayı en aza seviyeye düşürmek ve ayrıca Türkiye'nin sanayi ötesi toplum bir ülke olmsının önü açılmış olacaktır. 
 
Türk sanayicisinin ve çiftçisinin sorunlarını yakinen bilen bir Mühendis Başbakan Binali Yıldırım olarak, Türk sanayicisinin ve çiftçisinin, destek istediği noktalardan uzak olmaması için, Çukurova da, zencefil ekiminin yapılmasını da unutmayın? Ve ilgili kurumlara gereken talimatları vermenin tam zamanıdır.
 
Şanlıurfalı hemşehrim Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'nın, ''Gıda silahtan daha önemlidir.'' ve ayrıca Fakıbaba diyor ki: ''20-25 yıl sonra silah mı gıda mı? Gıda, gıda, gıda... İstedi,ğiniz kadar silahınız olsun ama gıda ile her işi halledeceksiniz. Eğer bir ülke kendi gıdasını üretmiyorsa, başka ülkelere muhtaçsa, tam bağımsız bir ülke haline de gelmemiştir diyorum.'' dedi. Fakıbaba, Samsunda bir konuşmasında diyor ki: Gıdanız olduğu müddetçe gelişmiş ülkeler olacaksınız.'' diyen Dr. Fakıbaba, ''Malesef ihmalden dolayı, burada bizimde ihmalimiz var, çok değerli bilim adamlarının da, oradaki yaşamı, orada yaşanan ortamı maalesef insanlar yetersiz bulmuş ve şehirlere gelmişler.'' ifadesini kullandı. Dr. Fakıbaba, diyor ki: ''Cumhuriyet'in ilk yıllarında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Milli ekonominin temeli ziraattir diyerek tarımın ülke ekonomisindeki önemini vurgulamış. Önemli bir vizyon. Ben sadece ülke ekonomisi değil, ülkemin bağımsızlığı olarak da kabul ediyorum.'' Ayrıca Dr. Fakıbaba, gıdanın önemine vurgu yaparak, gıda güvenliğinin büyük önem taşıdığını anlatıyor. ''O  güvenliği sağlayamazsak, karnımızı doyuramazsak, 100 tane Samsun olsa 40'inci gün dayanırsınız, 41'inci günü, 50'nci günü, Allah korusun düşmanım falan dışında söylüyorum, sizin malınız olsa bir şahsa dersiniz ki; ''Yahu bir karnımı doyurayım ben Samsun'u veriyorum. Çünkü ölmek üzeresiniz.'' diye konuşan Fakıbaba, Türk köylüsünün destek istediği noktalardan uzak durmaması ilkelerini esas alarak, tarımsal kalkınmanın büyük önem taşıdığına dikkat çekti.
 
Türkiye de yabancı sermayenin, faaliyet gösterdiği temel gıda ve içecek sanayicilerini ve tarım-hayvancılık ürünlerinin ithalatını işaret ederek, Milli ve stratejik önemi olan konuyu özet olarak, ''Gıda silahtan daha önemli'' diyerek gündeme getirmesi önem taşımaktadır. 
 
Türk Miiletinin gıda sektörü  üretimine sahip çıkması, gerçekten çok ama çok, stratejik önemi olan bir konudur. Gıda konusunda bir örnek verelim: Türk asıllı Libya'nın 13 yıl sulama bakanlığını ve 4 yıl da Başbakanlık yapan, inşaat  mühendisi Muhammed El-Manguş'un, mimarı olduğu sunni nehir projesinin faaliyete geçmesi ile, Libya da bugün yaşanan olayların başında, buğday ve meyve yetişmesi sebep olmuştur.
 
Dr. Fakıbaba'nın Samsun konuşması, harici-dahili, bir çok ''İhanet şebekesi'' ni, rahatsız etmiştir. Türkiye de ilk defa bir devlet adamının, ''Gıda silahtan daha önemlidir.''söylemesi ezberleri bozmuştur. 
 
Dr. Fakıbaba, önce bir tıb doktoru olarak, zencefilin mucize faydalarını mutlaka yakinen biliyordur.  Bir tıb doktoru, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve Türkiye'nin tarım başkenti olan bir Şanlıurfalı olarak, ''Gıda silahtan daha önemli'' düşüncenizin gerçekleşebilmesi için, zencefil ve GAC meyvesi ( fruit)'nin mutlaka 2018 sezonunda ekilmesi gerekir.
 
Cümle Vatan şehitlerini, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürkü ve 1974 yılında Kıbrıs barış harekatı savaşınnda Türkiye'ye, maddi-manevi yardım etme önderi olan, merhum Muhammed El-Manguş'u rahmetle, Gazileri minnetle anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz. 
 
 

 

 

 
Etiketler: FİLİSTİNDEN, HARRAN, OVASINA,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
14 Eylül 2019
EĞİTİM VE ÖĞRETMİN ÖNEMİ
793 Okunma.
06 Eylül 2019
Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında
915 Okunma.
28 Ağustos 2019
ZAFER BAYRAMI VE HİCRİ YILBAŞI KUTLU OLSUN
911 Okunma.
20 Ağustos 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
889 Okunma.
09 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
719 Okunma.
29 Temmuz 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
284 Okunma.
14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
175 Okunma.
19 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
178 Okunma.
13 Haziran 2019
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
222 Okunma.
03 Haziran 2019
Bayramı, mana derinliğinde yaşayalım
211 Okunma.
30 Mayıs 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek
182 Okunma.
26 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
171 Okunma.
19 Mayıs 2019
İslamiyette Ruh Sağlığımız
195 Okunma.
11 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız
238 Okunma.
05 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan Gelen Kutusu x
215 Okunma.
25 Nisan 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı düzenlemesi iyi gelecek
343 Okunma.
22 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir
205 Okunma.
18 Nisan 2019
Berat gecesi büyük bir fırsattır.
225 Okunma.
11 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları
468 Okunma.
31 Mart 2019
Miraç Kandili ve Türk İslam Gelenekleri
363 Okunma.
22 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik eşiğimiz
348 Okunma.
16 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi
293 Okunma.
12 Mart 2019
DEMOKRASİDE BÜYÜK RİSK
309 Okunma.
07 Mart 2019
Regaip Kandilinde, Türk İslam gelenekleri
395 Okunma.
02 Mart 2019
RÜŞVET VE RAF BEDELİNE DUR DİYENLER 31 MART SEÇİMİNİ KAZANIR
486 Okunma.
21 Ocak 2019
ÜÇ R'ye DUR DİYEBİLİRİZ
4946 Okunma.
15 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...
833 Okunma.
06 Ocak 2019
Mübarek elma, hem deva hem şifadır
733 Okunma.
28 Aralık 2018
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ
1094 Okunma.
06 Aralık 2018
Lahananın şaşırtıcı faydaları
2262 Okunma.
24 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı
2050 Okunma.
18 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu
1148 Okunma.
09 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini
1619 Okunma.
28 Ekim 2018
CUMHURİYET ve tarımla geleceğimiz daha güvenlidir.
1317 Okunma.
27 Eylül 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN
2625 Okunma.
16 Eylül 2018
Eğitim ve Milli Ekonomi
622 Okunma.
10 Eylül 2018
HİCRİ YILBAŞI VE AŞURA GÜNÜ
552 Okunma.
07 Eylül 2018
ADALE VE KRAMP AĞRISI
515 Okunma.
28 Ağustos 2018
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
647 Okunma.
18 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz
1309 Okunma.
12 Ağustos 2018
Vatan sevgisi ve raf bedeli şartı
1437 Okunma.
30 Temmuz 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
1304 Okunma.
23 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
1009 Okunma.
15 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin, 15 Temmuz Zaferi
924 Okunma.
07 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
1564 Okunma.
26 Haziran 2018
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
1808 Okunma.
21 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet
648 Okunma.
17 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR
620 Okunma.
13 Haziran 2018
MÜ'MİNLERİN BAYRAMI
586 Okunma.
07 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
719 Okunma.
03 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun
655 Okunma.
28 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
630 Okunma.
21 Mayıs 2018
Ekonomik Terör ve Kudüs
621 Okunma.
15 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz
622 Okunma.
12 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!
709 Okunma.
06 Mayıs 2018
24 Haziran da ki irade, istikbali tayin eder
693 Okunma.
29 Nisan 2018
Berat Gecesinin bereketi
729 Okunma.
16 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
609 Okunma.
31 Mart 2018
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
1118 Okunma.
27 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek
1072 Okunma.
21 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz
917 Okunma.
17 Mart 2018
Çanakkale Ruhumuz ve Anzaklar
988 Okunma.
08 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR*
1377 Okunma.
01 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
1505 Okunma.
18 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
2067 Okunma.
11 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular
1338 Okunma.
04 Şubat 2018
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
1382 Okunma.
28 Ocak 2018
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
1417 Okunma.
22 Ocak 2018
CİLT GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
1378 Okunma.
08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
858 Okunma.
01 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ
875 Okunma.
17 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
787 Okunma.
29 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
785 Okunma.
24 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
748 Okunma.
17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM
757 Okunma.
28 Ekim 2017
''CUMHURİYET'' BAYRAMDIR
873 Okunma.
23 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
881 Okunma.
14 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
874 Okunma.
02 Ekim 2017
DİZDEKİ KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
1105 Okunma.
25 Eylül 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
855 Okunma.
12 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
925 Okunma.
31 Ağustos 2017
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
825 Okunma.
29 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
857 Okunma.
21 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala
863 Okunma.
03 Ağustos 2017
FESLEĞEN (TULSİ)'NİN FAYDALARI
1351 Okunma.
13 Temmuz 2017
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
825 Okunma.
02 Temmuz 2017
Raf Bedeli uygulaması karşısında milli duruş
891 Okunma.
24 Haziran 2017
Mü'minlerin Bayramı
896 Okunma.
20 Haziran 2017
Kadir Gecesi bir fırsattır
965 Okunma.
09 Haziran 2017
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
914 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN-I ŞERİF'İN GETİRDİKLERİ
2004 Okunma.
25 Mayıs 2017
Ramazan-ı Şerifin Şifalı armağanları
974 Okunma.
18 Mayıs 2017
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI !
828 Okunma.
14 Mayıs 2017
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
915 Okunma.
09 Mayıs 2017
BERAT GECESİNDE HUZUR VE BEREKET
988 Okunma.
07 Mayıs 2017
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
983 Okunma.
30 Nisan 2017
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
783 Okunma.
22 Nisan 2017
MİLLİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZU İDRAK EDELİM
883 Okunma.
16 Nisan 2017
ÖZLÜ SÖZLERDE HAK VE ÖZGÜRLÜK
1072 Okunma.
12 Nisan 2017
GÜZELLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇİLEK SAFASI
791 Okunma.
29 Mart 2017
Regaip Kandilinin Fazileti
1311 Okunma.
26 Mart 2017
HAYAT İÇİN ADALETİN önemi
897 Okunma.
23 Mart 2017
İnsan Hedefi ve Demokrasi
697 Okunma.
16 Mart 2017
Milli Duruş ve 18 Mart
920 Okunma.
11 Mart 2017
Ekonomik terör bizi vuruyor.
921 Okunma.
06 Mart 2017
Silahsız işgal ve kuruş vurgunu
985 Okunma.
04 Mart 2017
Milli Hakimiyet, Riyakarlık ve Rüşvet
914 Okunma.
25 Şubat 2017
Damar tıkanıklığı ve güçlü hafıza için çözüm...
894 Okunma.
18 Şubat 2017
Himalaya etekleri ile Muğla nın ortak yönü
866 Okunma.
11 Şubat 2017
RAJASTHAN'da GUATIR TEDAVİSİ
1032 Okunma.
04 Şubat 2017
Bahar Mevsiminde Korunma Yöntemleri
957 Okunma.
29 Ocak 2017
ATATÜRK'Ü DOĞRU TANIYALIM (DÜZELTME)
1050 Okunma.
23 Ocak 2017
RAJASTHAN'DAN SAĞLIK VE MUTLULUK ÖNERİLERİ
944 Okunma.
15 Ocak 2017
MİLLİ SERMAYEYE VE SAHİP ÇIKALIM
1059 Okunma.
12 Ocak 2017
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN İLAHİ HİKMETLER
1109 Okunma.
02 Ocak 2017
RAJASTHAN'dan kanser riskini azaltan çareler
1046 Okunma.
24 Aralık 2016
YILBAŞI FIRSATÇILIĞI
1016 Okunma.
29 Kasım 2016
YEŞİL MERCİMEK VE ŞİFALI ARMAĞANLARI
955 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
1409 Okunma.
15 Kasım 2016
SİNÜZİT İÇİN ŞİFALI ARMAĞANLAR
1332 Okunma.
13 Kasım 2016
İnsan da ve doğa da sevgi
1120 Okunma.
09 Kasım 2016
ATATÜRK'ü 78 ci Yılında Rahmetle Anıyoruz....
784 Okunma.
03 Kasım 2016
HİNDİSTAN DA HASTALIKLARA KARŞI MUCİZE KARIŞIM
1758 Okunma.
Haber Yazılımı