Yazı Detayı
08 Ağustos 2016 - Pazartesi 17:14 Bu yazı 1525 kez okundu
 
FETÖ! (ABD ve CIA Adına Dizayn Edilmiş Projenin BAŞI)
MEHMET KIZILKAYA
memoeemuh@gmail.com
 
 

FETÖ! (ABD ve CIA Adına Dizayn Edilmiş Projenin BAŞI)

FETÖ (Fethullah Gülen Terör Örgütü) başta Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde olmak üzere Ortadoğu Bölgesinde, Afrika ve Amerika da CIA tarafından oluşturulmuş bir projenin başıdır. 

FETÖ (Fethullah Gülen Terör Örgütü) örgütünün başı olan Fethullah Gülen’in Türkiye’de yaptığı pis işleri ve de yasa dışı faaliyetlerinin gün yüzüne çıkmasıyla beraber Amerika Birleşik Devletlerine(ABD) şuan da yaşamını sürdürdüğü Pensilvanya’ya kaçmıştı. Bu kaçışla beraber başlayan süreçte, yeni stratejik yolların belirlenmesine ve yeni planların devreye sokulmasına yeni bir start veriliyordu. 

Amerika Birleşik Devletleri, Fethullah Gülen denen lanetlenmiş şeytanı kendi ülkesine kolay alınmamış gibi göstermeye çalıştı. Tabi bu oyunları en başından beri dizayn eden, çizen ve yazan Amerika Birleşik Devletleri ve de kendi içerisinde bulunan CIA’nin kontrolünde olup çok kapsamlı olan, Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi için ciddi anlamda tehlike doğuracak büyük bir proje olarak Türkiye topraklarının içerisine sokulmuş çok tehlikeli bir oyunun parçasıydı.

Fethullah Gülen ile örgütü CIA’yle birlikte bizim ülkemizin içine öyle bir sızmışlardı ki, bedenimizin içerisindeki şah damarlarımızı bırakın bütün medeniyetlerimizin adeta diplerine ve içlerine patlamaya hazır bombalar, mayınlar koymuş ve de patlatılmaya hazır bırakılmışlardı. 

FETÖ’nün belirli bir noktadan sonra ortaya çıkması cemaatini kurması ve bu cemaat yapılanmasının da “her daim hoşgörü ve de diyalog” ile hareket etmesi iş, sanat ve eğitim camiasından, sivil toplum kuruluşlarından ve birçok devlet bürokratları tarafından tehlikesiz görülmesi ciddi manada meydana gelen sahte bir maskenin şekliydi. CIA, FETÖ ve Örgütüne milyarlarca dolarlık güç veriyor ve o milyon dolarlık paralar onlara yani FETÖ ve Örgütüne her türlü hizmetlerine sunuluyordu. 

O kadar eğitim binası okullar, o kadar basını oluşturan gazeteler, eğitim yuvaları denilen üniversiteler, birçok sendikalar, ardından o kadar bankalar, yanında da bir çok TV Medya Sektörü nasıl oluyor da bu kadar birbirinden zıt ve ayrı olan kurumlarda birden bu kadar avucunun içine girebiliyor? Birbirleriyle bağdaşmaları söz konusu olmayan bu kurumlarda nasıl oluyor da hepsinin birbirine bağlantısı bu kadar kolay oluyor? 

Birazcık düşündüğümüzde burada neler yattığını hepimiz rahat bir şekilde görmüş oluruz. 

Başta FETÖ ve Örgütü olmak üzere yeryüzünde çıkarılan bütün oyunlar, bütün şeytani planların başı CIA’dır. FETÖ projesi de CIA’nın geliştirdiği, uzun yıllara dayanan stratejik bir planın çizilmişliğidir. CIA, Türkiye Ülkesinde örgütsel bazda belirli ağlar kurarak “Genç olan Nesiller hedeflenmiş” olup, dini bir grup olarak da “ılımlı İslam görüşüyle” beraber yeşil kuşak olan projeyi hayata koymuşlardı. 

CIA, FETÖ ve örgütünün her adımını takip eden, her daim onlara yol gösteren, her konuda onlara yardım eden, onlara parasal ve silah yönden her daim destek veren, ülkelerde her daim kargaşa çıkaran, genç nesillerin beyinlerini yıkamaya çalışan sistematik bir Amerika İstihbarat birimidir. 

Amerika CIA Örgütü, FETÖ’nün sahip olduğu bütün eğitim kurumları, bütün yurtları, bütün okulları her daim kendi kontrolü altında tutuyor. Bu kontroller içerisinde yanlarında tuttukları genç nesillerin beyinleri tamamen yıkanıyordu. Bunlar genç nesilleri Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin en önemli ve de en kritik noktaları olan askeri, ordu, eğitim, siyaset ve de devletin bünyesinde olan her kurumun kontrol mekanizmalarını doğrudan ele geçirerek o birimlerde her ne varsa hepsini CIA ile paylaşım sağlanır olurdu.
 
Tabi burada da hepsinden farklı ve de en önemlisi olan eğitim kurumlarıydı. Neden mi? Çünkü bütün genç nesiller eğitim kurumlarından geçmekte olduğu için CIA’nın proje kaynağının ana üst olarak kullandığı yer “Eğitim Kurumlarıydı.” Öyle ki, eğitim kurumları sayesinde sınırlarını daha da genişletmiş olup CIA, FETÖ ve Örgütünü uluslararası alanlara taşımıştı. ABD kendi stratejik çıkarlarını her şeyin üstünde gördüğü için her yolu denemekten çekinmez, korkmaz. Orta Asya’da, Afrika’da, Ortadoğu’nun birçok yerinde açılan okullar sayesinde adeta sistemlerinde ki taşları bir bir yerine oturtuyorlardı. Genç nesilleri kendi sistemleri ve kendi hedefleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanıyorlar. CIA, ortaya çıkardıkları FETÖ ve Örgütünün tüm oluşumlarını ve de kaynaklarını bütün ülkelerde kullanmaya başladılar. Ki halende kullanmaya devam etmekteler. 

Değerli dostlarım!

Bunları sizlere neden anlattığımı bilmeniz gerekir. Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi olarak çok büyük bir ülkeyiz. Bizler büyük bir milletiz. Bizler bir medeniyetin en öncü kuşaklarının torunlarıyız. Bizim Çanakkale destanı tarihimiz karaktersiz FETÖ, Örgütü ve bunlara benzer ihanet çetelerinin yaptıkları gibi yazılmadı. Türk’üyle, Kürt’üyle ve İslam’ı kendilerine pusula bilen bütün var olan ırklarla beraber şanla, şerefle yazıldı. 

Ey imanları güçlü olan Türkiye Halkları!

Amerika, Avrupa ve diğer bazı ülkelerle beraber emperyalist ve de Siyonist güçlerin, küresel şeytani güçlerden olan illuminati ile beraber diğer güç odaklılar Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin topraklarına göz koymuşlar. Ne Avrupa ülkelerinden ne de Amerika’nın ne de diğer hiçbir Ortadoğu ülkesinin topraklarında olmayan yer altı zenginlik kaynaklarının olduğu bu güzelim ülke ne yazıktır ki, 15 Temmuz 2016 yılında FETÖ’yla Örgütünün CIA destekli hain yapılanmanın oyununa gelmiştir.

Bu FETÖ ve Örgütünün hain yapılanmasının kalleşçe yapılan oyununu CIA ve bunun yanında da NATO destekli bir darbe ve de işgal planlarının 15 TEMMUZ gecesi kendi gözlerimizle hep beraber gördük, görmekle beraber bire bir de hepimiz yaşadık.

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi Halkları, 15 Temmuz 2016 yılında İstiklal Savaşının en mükemmel, en direnişli mücadelesini “MİLLİ İRADE” ile yani bütün “MİLLET” kol kola el ele girerek meydanları hınca hınç doldurarak başta ABD, CIA, FETÖ ile Örgütü, NATO ve de bütün Avrupa’ya darbeyi bastıran yeryüzündeki ilk millet olduğunu gösterdi.

Unutmayın Ey İnsanlar!

Bu dinsizleri, bu hainleri, bu Siyonistleri, Amerikan kölelerini, uşaklarını, bu hain yapılanmanın içerisinde olan herkesi bu ülkeden köklerini dallarından söküp atmadığımız sürece her daim, her yerde, her noktada ve de her gün bu tehlike içimizde devam edecektir. 

Bu sebeple nerede bir FETÖ ve Örgütüne yardım eden birileri varsa Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına, Başbakanlığına, en üst Bakanlıklara ve de en üst mercilere bildirilmesi gerekir. 

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkomutan’ın yerinde aldığı karar ve de tavırlarıyla beraber Türkiye Cumhuriyeti Halklarının gayret ve kararlılıklarıyla beraber üstün mücadeleleri ülkemizi büyük bir faciaya girmekten kurtarmıştır. 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi kararlı ve mücadeleci biri oldukça ve böyle bir milletimiz var oldukça Yüce Allah’ın izniyle hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin topraklarına adım atamaz. Hiç kimse bu ülkeyi ele geçiremez. 

Hep birlikte bir olalım, diri olalım, güçlü olalım. 

Amin!

Vesselam…

Sosyal Bağlantılar: 

Facebook:   https://www.facebook.com/YazarMehmetKizilkaya/

İnstagram: https://www.instagram.com/mehmetkizilkaya_/


“Mehmet KIZILKAYA”

 

 
Etiketler: FETÖ!, (ABD, ve, CIA, Adına, Dizayn, Edilmiş, Projenin, BAŞI),
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
27 Nisan 2020
“Eşcinsellik” ve “Diğer Tüm Sapkınlıkların” Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
6590 Okunma.
07 Nisan 2020
BEREKETLİ VE FEYİZLİ GECEDE BULUŞALIM
6370 Okunma.
31 Mart 2020
Kaçacak Delik mi Arıyorsunuz?
10050 Okunma.
08 Şubat 2020
Ateşten Bir Gömlek: Kibir!
16208 Okunma.
17 Ocak 2020
SALTANATINA GÜVENME! EGONDAN KURTUL!
6343 Okunma.
20 Aralık 2019
FAKİRLİĞİN FAİZİ NE OLUYOR!
4462 Okunma.
30 Kasım 2019
İnsanların En Sevimli Oyuncağı: YALAN!
4793 Okunma.
17 Ekim 2019
Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz
4354 Okunma.
03 Ekim 2019
İpek Yolu=Cinayet Yolu!
3723 Okunma.
16 Eylül 2019
KENDİNİZİ TERBİYE EDİN YETER!
4140 Okunma.
15 Temmuz 2019
Direniş ve Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
4957 Okunma.
04 Temmuz 2019
Zengin Kültürel Miras Kurumu Aile
3008 Okunma.
10 Haziran 2019
Kötü Yöneticiler ve Fitneci İnsanlar
2632 Okunma.
03 Haziran 2019
Toplumun Tedavisi Olmayan Hastalığı: Her Şeyi Küçümsemek
1835 Okunma.
06 Nisan 2019
Hüzünlü Bir Veda Atatürk Havalimanı
1226 Okunma.
15 Mart 2019
İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda
1780 Okunma.
03 Mart 2019
HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ!
1791 Okunma.
24 Şubat 2019
Güneydeki Doğunun İnsanları
2441 Okunma.
15 Ocak 2019
Topyekün Poz Veren Şehir Mardin ve Mustafa Yaman
6841 Okunma.
07 Ocak 2019
Ne Kadar İyi Birer İnsansınız? Kör, Lal ve Sağır Olmaktan Kurtulun!
2697 Okunma.
09 Aralık 2018
Neden Kendinizi Sorgulamıyorsunuz?
4509 Okunma.
21 Kasım 2018
DÂR-I FÂNİ (GEÇİCİ DÜNYA) ve CENÂB-I HÂLIK (ALLAH
5373 Okunma.
13 Kasım 2018
Şekâvet-i Ebediye (Mutsuzluğun) Derinliği Pervâ (Korku) ve Sevgi
3418 Okunma.
20 Ekim 2018
Mühim Şehir “Mardin” ve Vâli Mustafa Yaman
3980 Okunma.
17 Ekim 2018
Yaşamın Kıyısında Fedakarlık
1272 Okunma.
29 Eylül 2018
Hediye-i Rahmet: Allah’ın rahmet hediyesi
3042 Okunma.
18 Eylül 2018
Saâdet-i Ebediye: Sonsuz Mutluluk
2094 Okunma.
11 Eylül 2018
Çılgın Arayışlar İçinde Olan Müslüman Gençlik
2208 Okunma.
01 Ağustos 2018
Yeryüzünde ve İnsan Yaşamında “Açgözlülük”
4517 Okunma.
14 Temmuz 2018
Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
1969 Okunma.
04 Temmuz 2018
Erkekliğinizden Utanın Ey Soysuzlar!
1583 Okunma.
02 Haziran 2018
Mardin’i En Güzel Yere Getirecek Milletvekili “Cengiz Demirkaya”
2648 Okunma.
21 Mayıs 2018
İnsan Yaşamının Gerçek Adı “ADALET”
1834 Okunma.
15 Mayıs 2018
“Katil İsrail ile İşbirlikçileri” ve “Sessizliğe Bürünmüş Sözde Müslümanlar”
1835 Okunma.
05 Mayıs 2018
“İnsan Olmak” ve “Özünden Kop(ma)mak”
2398 Okunma.
18 Mart 2018
Çanakkale'de Savaşan İslam Ümmetinin Aslanları
4833 Okunma.
07 Mart 2018
Kadının Varlığı İnsan Soyunun Devamıdır
4380 Okunma.
04 Mart 2018
Özgürce Yapılan İyiliklerin Sınırı Yoktur
2271 Okunma.
17 Şubat 2018
Çocukların Hayatlarını Çalan “İSTİSMARCI ve TECAVÜZCÜLER”
5289 Okunma.
14 Şubat 2018
Yaşanılan Çağın En Etkili Hastalığı “EGO”
3560 Okunma.
08 Şubat 2018
İnsanların Kalbine Dokunan “Zerdeşt”
4355 Okunma.
12 Aralık 2017
Vuslatın Gölgesindeki “Kudüs”
3224 Okunma.
26 Kasım 2017
Düşmanın En Zor Olanı “Nefis”
1148 Okunma.
15 Kasım 2017
Mardin Şehrini ve Kızıltepe İlçesini Güzelleştiren İnsanlar
1664 Okunma.
22 Ekim 2017
İman’ın Nûru “Namaz”
1508 Okunma.
14 Ekim 2017
Huzurlu Hayat “Güzel Ahlâk’tan” Geçer
1335 Okunma.
07 Ekim 2017
Mardin’i Yüceliğe Ulaştıran Vali “Mustafa Yaman”
2059 Okunma.
30 Eylül 2017
Maneviyattan Uzak Diyarlara Göç Eden Nesil
1918 Okunma.
24 Eylül 2017
Kendinizi Keşfetmeye Başlayın ve Kimseleri Küçümsemeyin
1573 Okunma.
03 Eylül 2017
KAN GÖZYAŞI ÖLÜM ve ARAKAN
1197 Okunma.
26 Ağustos 2017
Mardin'in Gururu “Ceyda Bölünmez Çankırı”
1444 Okunma.
31 Temmuz 2017
Kadim Şehirlerin Yuvası “Kudüs”
2361 Okunma.
20 Temmuz 2017
Kötü Yöneticiler ve Zalimlikleri
1404 Okunma.
14 Temmuz 2017
Karanlığa Başkaldırış: 15 Temmuz Darbe Gecesi
1728 Okunma.
05 Temmuz 2017
Allah ile İletişim Vesilesi Olan “Namaz”
1239 Okunma.
28 Haziran 2017
“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum
2033 Okunma.
24 Haziran 2017
Rahmetin Yağdığı Ay'ın Bayramı “Ramazan Bayramı”
1923 Okunma.
19 Haziran 2017
Cennet Kazanmanın Diğer Yolu “Baba’dan” Geçer
1455 Okunma.
16 Haziran 2017
İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Kardeşlik Projesi
1369 Okunma.
15 Haziran 2017
Ortadoğu İslam Ülkeleri ve Şeytan Orduları
1243 Okunma.
11 Haziran 2017
Allah'ın Huzuruna “Şükrederek” Çıkın!
1121 Okunma.
06 Haziran 2017
Mardin’e Değer Katan Vali “Mustafa Yaman”
2338 Okunma.
30 Mayıs 2017
Kardeşliğin En Önemli Simgesi: MARDİN ve TRABZON
1654 Okunma.
26 Mayıs 2017
Cennet Kapısının Mevsimi 'Ramazan'
1090 Okunma.
14 Mayıs 2017
Kutsallığıyla Güzel Olan “ANNE”
1848 Okunma.
23 Nisan 2017
Sevgilinin Sevgiliye Kavuştuğu Gece: Miraç Gecesi
1338 Okunma.
14 Nisan 2017
Ruhunuzu Kirleten “Kibir ve Gurur”
1316 Okunma.
11 Nisan 2017
Mardin Aşığı Bir İnsan “Ahmet Külekçi”
1651 Okunma.
30 Mart 2017
Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili
1411 Okunma.
20 Mart 2017
Gücün ve Kuvvetin Sahibi “Sevgidir”
1392 Okunma.
08 Mart 2017
Kadın Olmak Zordur!
2605 Okunma.
26 Şubat 2017
Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanlık Sisteminden Kesitler
1519 Okunma.
21 Şubat 2017
İnsanlığın Ahlakı Olan (Doğruluk)
1297 Okunma.
10 Şubat 2017
Yeryüzündeki Siyah Kan: Petrol
1222 Okunma.
03 Şubat 2017
İslamofobi Yalanı ve İslam Düşmanlığı
1418 Okunma.
24 Ocak 2017
İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir
1281 Okunma.
17 Ocak 2017
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi ve “Başkanlık Sistemi”
1984 Okunma.
11 Ocak 2017
Yaşamın At Gözlüğü: Önyargı
1273 Okunma.
06 Ocak 2017
Trabzonspor Aşk’ı ve Kardeşlik Köprüsü Mimarları AYDIN ve ÖTER
1824 Okunma.
01 Ocak 2017
Türkiye'den Avrupa'ya Uzanan Başarı Dolu Günlerin Sahibi “Serdar Bozan”
1689 Okunma.
31 Aralık 2016
Kalbin Ahlakı Olan Edep
1230 Okunma.
26 Aralık 2016
Sürgün Yürekler Hep Yaralıdır
1745 Okunma.
22 Aralık 2016
İnsanı Yücelten Doğruluktur
1336 Okunma.
14 Aralık 2016
Halep Ağlıyor! Halep Yanıyor! Halep Yıkılıyor!
1420 Okunma.
07 Aralık 2016
Mardin’de ki Terör Olayları, Elektrik, Hastane, Uyuşturucu, Belediye ve Diğer Birçok Problem…
1649 Okunma.
11 Kasım 2016
Mantar Gibi Çoğalan Vatan Hainleri
1783 Okunma.
30 Ekim 2016
Başkent Trafiğinde MTDF (Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu) Geçti
2555 Okunma.
21 Ekim 2016
Işıkları Söndürülmüş Masum Çocuklar!
1325 Okunma.
14 Ekim 2016
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı “Şeref Malkoç”
542 Okunma.
09 Ekim 2016
Allah’a Giden En Güzel Yoldur “Dua”
1302 Okunma.
25 Eylül 2016
İngilizler ve Batılı Ülkelerin Müslümanlar Üzerinde Strateji Oyunları
1746 Okunma.
20 Eylül 2016
Savaşların Ortasında Kalan Çocuklar
1458 Okunma.
31 Ağustos 2016
Kan, Duman ve Ölümlerin Kokusuyla “1 Eylül”
1315 Okunma.
27 Ağustos 2016
“Güzelliklere Allah (c.c) İle Ulaşın…”
1291 Okunma.
19 Ağustos 2016
“Mutluluk” Allah'a İman Etmekle Başlar
1354 Okunma.
11 Ağustos 2016
İnsanlığın Bitiş Noktası “Öldürmek!”
1447 Okunma.
04 Ağustos 2016
Cumhurbaşkanı R.T.Erdoğan Devrilse ve Terörist Fetö Başa Gelirse…
1359 Okunma.
31 Temmuz 2016
Ruhunu Şeytana Satmış Siyonist Uşağı FETO ve Örgütü
1558 Okunma.
26 Temmuz 2016
Pensilvanya’nın Kiralık Katili ve Örgütü…
1353 Okunma.
23 Temmuz 2016
Vatan Haini Şerefsiz “Fetoş ve Örgütü (FETÖ)”
463 Okunma.
20 Temmuz 2016
Halkını Aydınlığa Kavuşturan Lider “Recep Tayyip Erdoğan”
1413 Okunma.
18 Temmuz 2016
İTLERİN VATAN HAİNLİĞİ!
1489 Okunma.
15 Temmuz 2016
Umudunuz Yolunuzu Aydınlık Kılsın...
1226 Okunma.
10 Temmuz 2016
Kibir, İnsanı Şeytana Bağlayan Düğümdür...
1210 Okunma.
06 Temmuz 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Sevgidir
1295 Okunma.
02 Temmuz 2016
Ümitsizlik, Allah'a İman Etmekle Sonlanır…
1430 Okunma.
29 Haziran 2016
Terörü Lanetliyorum
1459 Okunma.
25 Haziran 2016
İnsana Tüm Değerlerini Yitiren “Kibir”
1800 Okunma.
21 Haziran 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Namaz'dır
1311 Okunma.
19 Haziran 2016
LGBT'lilerin Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
1796 Okunma.
16 Haziran 2016
Mardin'in Yeni Valisi Mustafa Yaman ve Bölge Halkının Beklentileri
1289 Okunma.
13 Haziran 2016
İnsanoğlunun Mutsuz Oluşu
1363 Okunma.
08 Haziran 2016
Aşkı Muhabbeti Bol Olan “Ramazan’ı Şerif”
1422 Okunma.
26 Mayıs 2016
Gönüllerin Aynası Olan Edep
1453 Okunma.
15 Mayıs 2016
Peygamber Efendimiz Gibi Adaletli Olun!
1330 Okunma.
07 Mayıs 2016
Yeryüzünün En Güzel Varlığı Olan Anne...
1210 Okunma.
05 Mayıs 2016
Gülümsemek Yüzün Zekatıdır…
1597 Okunma.
26 Nisan 2016
Elektrik (DEDAŞ) Terörü!
1526 Okunma.
20 Nisan 2016
Çocuklar! Kansızların Hedef Tahtası
1569 Okunma.
04 Nisan 2016
Erkekliğinizden Utanın Tecavüzcü Şeytanlar!
1430 Okunma.
14 Mart 2016
Hoşça kal Gözüm, Hoşça kal Ankara’m!
1500 Okunma.
02 Mart 2016
Severek Mutluluğu Yakalayın
1551 Okunma.
20 Şubat 2016
Vuruluyoruz Ey Halkım, Unutmayın Bizleri!
1553 Okunma.
06 Şubat 2016
Dua; Bizleri Allah'a Yakınlaştıran Gizli Bir Eserdir
1595 Okunma.
03 Şubat 2016
Kutsal Şehirlerimizden Mardin ve Şanlıurfa'yı Kötüleyen Dizi Çekimleri
1786 Okunma.
01 Şubat 2016
Dünyanın Nizamı; Güçlü Bir İman ve Güzel Bir Ahlaktan Geçer
1641 Okunma.
25 Ocak 2016
Ey İnsanoğlu! Ruhunuzun Derinliklerinde Gerçek Bir Yaşam Olsun
1333 Okunma.
08 Ocak 2016
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde ki Din Tüccarları!
1411 Okunma.
31 Aralık 2015
Düşlerimizde ki En Güzel Yılın “2016” Olması Dileğiyle…
1890 Okunma.
28 Aralık 2015
Ey Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) Ne Olursun Gel!
1754 Okunma.
23 Aralık 2015
Ey Nurlara Suret ve Şekil Veren Cenabı Allah
1546 Okunma.
17 Aralık 2015
Dicle'nin Çığlığı Fırat'ın Kan Akışını Hızlandırıyor
1796 Okunma.
14 Aralık 2015
Zalimlerin Sevinç Çığlıkları Ardından Mazlumların Ezilmişliği
1458 Okunma.
30 Kasım 2015
Keşke Yaratıldığı Kadar Temiz Kalabilse İnsanlık
1701 Okunma.
22 Kasım 2015
Cennetin Kapılarını Bizlere Açan “Anne ve Babamız
1699 Okunma.
15 Kasım 2015
Dersimin İsyan Lideri Seyit Rıza’yı Açıklamak
1701 Okunma.
13 Kasım 2015
Haksızlıklar Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır. Susulmalı mıdır yoksa Karşı mı Durulmalı?
1852 Okunma.
08 Kasım 2015
Lanetlenmiş İsrail (Siyonistler) Ortadoğu Bölgesinde 3.Dünya Savaşı Yapmayı Planlıyor
2230 Okunma.
02 Kasım 2015
AK Parti Zaferini Fazlasıyla İlan Etti
1482 Okunma.
11 Ekim 2015
Barış'ın Kalbinde Bomba Patlatıldı
1540 Okunma.
29 Eylül 2015
Mardin Bölgesinin Vazgeçilmez Valisi “Ömer Faruk KOÇAK”
1867 Okunma.
27 Eylül 2015
“Bismillah” Cenabı Allah’ın En Mübarek Mührü ve de Bereketidir
1679 Okunma.
23 Eylül 2015
Kurban Bayramının Ülkemize Barış ve Huzur Yağmurlarını Getirmesi Dileğiyle
1656 Okunma.
16 Eylül 2015
Varlıklarıyla Güçlü Olan Aşk ve Sevginin Notası
1714 Okunma.
10 Eylül 2015
Kürtlere Yönelik Faşistçe Saldırılar
1609 Okunma.
07 Eylül 2015
Vahşileşen İnsanlığın Ahlaksızlığı
1196 Okunma.
31 Ağustos 2015
Yeryüzünün Barış ve Kardeşlik Günü Olan “1 Eylül”
1594 Okunma.
25 Ağustos 2015
İnsanlığımızın Bittiği Noktadır Öldürmek
1429 Okunma.
21 Ağustos 2015
Hayatla Dalga Geçme Ey Oğul!
1760 Okunma.
17 Ağustos 2015
Mutluluğu Cenabı Allah’ı Sevmekle Elde Edebilirsiniz
1525 Okunma.
01 Ağustos 2015
Ortadoğu Coğrafyasında Yapılan Zulümleri, Yaptığınız Boş Siyasetle Bitiremezsiniz!
1656 Okunma.
30 Temmuz 2015
Zenginler Savaşları Çıkarır, Oyuncuları Olan Mazlumlar da Ölmeye Devam Eder
1779 Okunma.
26 Temmuz 2015
Ateş Hep Düştüğü Yeri Değil de, Düşmediği Yeri de Yaksın Biraz…
1681 Okunma.
21 Temmuz 2015
Gencecik Fidanlar Neden Öldürülür ki?
1680 Okunma.
16 Temmuz 2015
Mübarek Bayramların Değerini Bilmek
1589 Okunma.
14 Temmuz 2015
Kalplerimizi Nurlandıran Gece: Kadir Gecesi
1581 Okunma.
30 Haziran 2015
İslam Dini Kan'dan Değil; Barıştan, İmandan, Akıldan ve de İlimden Yanadır
1816 Okunma.
26 Haziran 2015
Cenabı Hakk’a Açılan Eller ve Edilen Dualar
1882 Okunma.
21 Haziran 2015
Allah İnsanlara Mutluluğu Ancak İman İle Verir
1855 Okunma.
13 Haziran 2015
Türkiye toplumunu tecavüze teşvik eden beyinsizler…
1724 Okunma.
10 Haziran 2015
İslam Merkezi Olan Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi Coğrafyasına Sahip Çıkalım
1646 Okunma.
09 Haziran 2015
Demokratik Olmayan Seçimlerde Kürtlerin Bombalanması
1632 Okunma.
01 Haziran 2015
Cenab-ı Hakk'a Derin Bir İçtenlikle Yöneldiğimiz Gece Olan Berat Gecesi
1664 Okunma.
22 Mayıs 2015
Toplumsal İşçi Sınıflarının Burjuvaziye Karşı Duruşları
1528 Okunma.
17 Mayıs 2015
Savaştan Değil Barıştan Yana Olacak Bir Ortadoğu İnşa Edelim
1814 Okunma.
14 Mayıs 2015
Eli Kanlı Darbeci Kenan Evreni İyi Bilmezdik Ey İmam
1781 Okunma.
11 Mayıs 2015
Sağlam Bir Toplumda Anneliğin Gücü
1714 Okunma.
07 Mayıs 2015
Mutluluğumuzu ve Huzurumuzu Kuran Ahlakı ile Elde Etmek
1677 Okunma.
04 Mayıs 2015
Mutluluk Bizlerin Tercihlerinde Saklı Olan Bir Duygudur
1703 Okunma.
28 Nisan 2015
Materyalist Evrende Cenab-ı Hakk'ın Sevgisi
1570 Okunma.
25 Nisan 2015
Ortadoğu ve Emperyalizmin Siyonist İsrail İçin Önemi
1721 Okunma.
24 Nisan 2015
İnsan Aklının Alamayacağı Zulümlere Rağmen İnsan Kalmayı Başaran Bütün Çocuklara…
1764 Okunma.
23 Nisan 2015
Huzur Pınarlarından Olan Regaip Kandili
1781 Okunma.
19 Nisan 2015
İnsan Yüreğindeki Sevgi ile Aşkın Farklı Çağrışımları
1900 Okunma.
17 Nisan 2015
Aklımızın duyulmayan seslerinden olan düşünceler…
1598 Okunma.
15 Nisan 2015
Kutlu Doğum ile Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V)
1686 Okunma.
09 Nisan 2015
Sevdiğiyle Kalbini Bölüşmektir Sevmek...
1326 Okunma.
05 Nisan 2015
Vali Olup da İnsanlıktan Nasibini Almayanlar!
1702 Okunma.
01 Nisan 2015
Kendi Kamerası ve Kendi Kalemiyle Büyük Bir Güce Sahip Olan Kişi “Yılmaz Güney”
1334 Okunma.
28 Mart 2015
Ortadoğu Coğrafyasının Belini Kırmaya Çalışan Siyonistler
1552 Okunma.
26 Mart 2015
Farklılıklarımız Olsa Bile Yine de Doğal ve Otantik Olmalıyız
1596 Okunma.
24 Mart 2015
Bediüzzaman Said Nursi'yi Anlatabilmek
1775 Okunma.
16 Mart 2015
Tarih Sayfalarına Kara Bir Leke Olarak Yer Alan Halepçe Katliamı
3051 Okunma.
13 Mart 2015
Toplumumuzun Kalıplaşmış Sözleri Düşünceleri ve Görüşleri
1691 Okunma.
10 Mart 2015
Günümüz İnsanların Öfkelerindeki Hedef Şaşması
1557 Okunma.
07 Mart 2015
8 Mart Yeryüzünün Bütün Kadınlarına Güzellikler Getirsin
1584 Okunma.
05 Mart 2015
Barış ve Çözüm Sürecinin Önünü Hiç Kimse Tıkamaya Kalkmasın
1580 Okunma.
04 Mart 2015
İnce Memedlerİn Öksüz Kaldı
1737 Okunma.
27 Şubat 2015
Cezaevlerinde Çocuklar Tecavüzlere İşkencelere Maruz Kalıyorlar
1798 Okunma.
23 Şubat 2015
Barbar İran Devleti Aklını Başına Almalı
1656 Okunma.
19 Şubat 2015
Mardin'in Yeni Valisi Ömer Faruk KOÇAK ve Halkın Beklentileri
1698 Okunma.
16 Şubat 2015
İnsanlık Suçu İşleyen Vahşilere İdam Cezası Gerekir mi?
1831 Okunma.
16 Şubat 2015
Siyasiler Kendi Ülkelerinde İşlenen Cinayetlerden Katliamlardan Ölümlerden Sorumludurlar
1923 Okunma.
13 Şubat 2015
Nedir Bu Milletvekili Olma Merakınız!
1650 Okunma.
12 Şubat 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Lezzet Yeri Olup Mardin Kızıltepe İlçesinin Vazgeçilmezi Olan Hikmet Usta Kebap Salonu
1995 Okunma.
11 Şubat 2015
Dayatılanlara Boyun Eğme ve Kolaycılığa Kaçmak
1724 Okunma.
09 Şubat 2015
Özgürlük Meydanında Belediye Zabıtaları ve (Sözde) Yaptıkları İşler
1708 Okunma.
05 Şubat 2015
Korsan Devlet Olan Siyonist İsrail ile Başbakan Binyamin "Bibi" Netanyahu'nun Yeni Film Macerası
1658 Okunma.
03 Şubat 2015
Terör Örgütü Siyonist İsrail - Golan Tepeleri - Suriye - - Ortadoğu - İran - Hizbullah Örgütü - Lübnan - Su Kaynakları Saldırı ve Yansımaları
1772 Okunma.
31 Ocak 2015
Özlemini Çektiğiniz Demokrasi ve Barışı Yakmakla Yıkmakla Öldürmekle Getiremezsiniz
1655 Okunma.
27 Ocak 2015
Dünyanın Aydınlık Yüzüne Sahip Olan Kürtler ile Kobani Rojava Şengal Üçgeni
1755 Okunma.
26 Ocak 2015
Kral Abdullah bin Abdülaziz el-Suud'un Ölümü Amerika'nın İşine mi Yaradı
1727 Okunma.
23 Ocak 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesini Karanlığa Mahkum Eden Özelleştirmeler
1786 Okunma.
22 Ocak 2015
Tabelası Düşmüş Adalet Mülkün Temeli midir?
1818 Okunma.
17 Ocak 2015
Peygamber efendimiz
1638 Okunma.
15 Ocak 2015
Acımasız Hırsların Kurbanları Çocuklar
1649 Okunma.
11 Ocak 2015
Bütün İnsanları Bütün Dünyayı Bütün Ortadoğu’yu Yöneten Yahudiler
2326 Okunma.
10 Ocak 2015
10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ
1755 Okunma.
06 Ocak 2015
Faşizm'in Gerçek Yüzünü Anlatabilmek
1665 Okunma.
04 Ocak 2015
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin Lojistik Sektöründeki Gelişimleri
1813 Okunma.
01 Ocak 2015
Sessizce Bana Yaklaşan Ölümün Bedenime Ruhuma Teması
1807 Okunma.
31 Aralık 2014
Ey İslam Alimleri Ey Müslümanlar Bu Katiller Nasıl Müslüman Olur? Karar Verin Artık!
1682 Okunma.
29 Aralık 2014
Ey Savaşın Ateşini Kendi İsmiyle Söndüren Barış Neredesin!
1793 Okunma.
26 Aralık 2014
Uludere’de Roboski de Özgür Kelebeklerin Maruz Kaldıkları “ Katliamlar Ölümler Vahşetler…”
2449 Okunma.
09 Aralık 2014
Kadim ve Kutsal Toprakların Coğrafyası - Ortadoğu -
1824 Okunma.
07 Aralık 2014
Birilerinin Sömürgesiyle Birlikte Hepimizin Sömürülmesi
1720 Okunma.
02 Aralık 2014
Mezopotamya ve Ortadoğu'nun En Kadim Kültür Başkentlerinden Diyarbakır'ı Anlatabilmek....
1647 Okunma.
25 Kasım 2014
İnsanların Özgürlüğü ve Yeryüzündeki Fikirlerin Zenginliği
1762 Okunma.
18 Kasım 2014
İnsanların Edeple Bütünleşmeleri
1873 Okunma.
13 Kasım 2014
Deccal ve Masonların İlluminati İle İlişkilendirilen Bağlantıları
2202 Okunma.
12 Kasım 2014
1831 Okunma.
09 Kasım 2014
BAŞARI DENİNCE AKLA.....
1808 Okunma.
05 Kasım 2014
İntiharların Sebepleri - Psikolojik ve Sosyal Gelişim Zamanları
2157 Okunma.
Haber Yazılımı