Yazı Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 08:36 Bu yazı 1153 kez okundu
 
Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında
NUMAN ALADAĞ
numan2363@hotmail.com
 
 

Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında

 

 

 

RAF bedeli şartı'nın stratejik tehlikesi:
 
 
Bir toplumun geleceği, o ülke gençliğinin göreceği eğitime ve 100 Milli (Yerli) sermayeye önem veren iyi nesillere bağlıdır. Nesiller bozulursa toplumlar yok olmayla karşıkarşıyadır, Allah korusun.  Onun içindir ki, Türk gençliği Türk Milletinin geleceğidir. 
 
 
Çocuklarımızın sağlığı ve mutluluğu RAF bedeli şartı ile güvence altında iddia edenler var. Acaba hangi Milli duygu ve düşüncetle bunu söylüyorlar?
 
 
RAF bedeli şartı ne demektir? RAF bedeli şartı, özellikle Ermeni Diasporasına soykırım desteği veren ülkelerin, Türkiye de faaliyet gösteren ticari kuruluşları'nın, şeytanlığına bakın: 
 
 
Bu şirketler, başta temel gıda ve içecek sektörü başta olmak üzere, bir çok iş kolunda Türkiye de faaliyet gösteriyorlar.  RAF bedeli şartını, domuz ürünlerini helal ürünlerle aynı dolapta satan binlerce mağazalara diyorlar ki, size RAF bedeli verelim, ayrıca ürün bedelini de üç ay sonra veriniz önerisi ile binlerce mağazalar zincirini etkiliyorlar. O mağazalar zinciri yöneticileri  de, patronlarına başarılı görünme mesajını, bencillik ve çıkarcılık duygularıyla Türk sanayicisinin ve çiftçisinin, zor duruma düşürülmesine rehber oluyorlar. Bu zihniyette olanların, Fetö denen riyakar "İhanet şebekesi" ile bir farkı var mı? Eğer bir farkı varsa, siz değerli okuyucularımız söylesin. Hodri meydan!
 
 
RAF bedeli şartı, Türkiye'nin sanayi ötesi toplum bir ülke olmasını engellemenin, Fetö gibi en gizli riyakarlık adresi olduğunun bilincinde miyiz?
 
 
RAF bedeli şartı, iç ve dış vatan haini düşmanlar tarafından, Türkiye'nin ve çocuklarımızın geleceğini ipotek altına almak demektir. Anarşik-Ekonomik terörün gizli adresi RAF terörüdür?
 
 
Tarihi Türk ahlakı ve geleneklerinde sevgi; insanlarıbirlik-beraberliğe, bencillik ve çıkarcılık da yalnızlığa götürür.
 
 
Cenab-ı Allah, Raf bedeli şartı musibeti ile, 100 yerli (Milli) sermaye'yi zor duruma düşürenlerin kaşılığını, Fetö terör örgütü gibi verecektir.
 
Kimsenin haddine değildir ki, ortada RAF bedeli diye bir şeyin olmadığı halde, RAF bedeli şartı vardır diye söylesin. Allah korkusu, ruhlarında vatan kavramı ve Ay-Yıldızlı şanlı Türk Bayrağı sevgisi olan, dürüst kurum ve insanlara kimse iftira atamaz. 
 
Nixon diyor ki: "İnsan yenilince tükenmez, pes edince tükenir." Onun içindir ki, Anarşik-Ekonomik terör oluşturmanın gizli adresi olan RAF bedeli şartını uygulayanların, RAF bedeli almadan Türk sanayicisine (Yerli sermaye)' ye destek olmak için, bölgesel ürünlere önem vererek RAF bedeli şartına son vermelidir ki, ruhlarında Allah korkusu ve vatan sevgisi olduğunu kanıtlayabilsinler. Lafla Müslümanlık, vatanseverlik ve Türküm demek olmaz. Kimse bu riyakarlık duygularıyla, Türk Milletini kandıramaz.
 
Türkiye genelinde binlerce mağaza zinciri olan mağazalar ziciri, hem domuz eti ürünlerini aynı rafta satıyor, hem de 12, 15 ve 20 Kğ. lık sabit kilo ile Kurban satıyor. Kurban kesilecek hayvanın sabit kilosu olmaz. Türk İslam alemi olarak, bu ticari ahlakın, Feto'nun riyakarlık duygularıyla bir farkı var mıdır? 
 
Fetö denen, riyakar "İhanet şebekesi", hem müslümanım diyordu, hemde Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünü bozmaya 15 Temuz da ki, ihanet duyguları kendisini gösterdi. Onun içindir ki, RAF bedeli şartı, stratejik önemi olup, özellikle eğitim gören çocuklarımızın geleceği için önem taşımaktadır. 
 
Türk Milletine hatırlatma:
Özellikle domuz eti ürünlerini satan mağaza zincirlerinin, başta plastik şeffaf ambalajlı su olmak üzere, diğer içecekler, süt ürünleri, temizlik ürünleri, un, yağ, gibi temel gıda ve içecek firmalarının hisedarları kimdir diye, İnternette sorgulayın, her şey karşınıza çıkacaktır. O zaman, biz Türk Milleti olarak, 100 yerli (Milli) sermaye tarafından üretilen ürünlerin tüketimine ilgi duymalıyız ki, ekonomik teröre karşı, vatansever ekonomik milliyetçi olduğumuzu bilsinler.  
 
Merhum Muhabere Orgeneral Hamza Günalp paşa diyor ki: "Düşmana karşı zafer kazanmak için, en kolay yol; düşmana ekonomik yaptırım uygulamalıyız ki, düşmana haddini bildirmiş olalım." Alışveriş yaptığımız mağazalar zincirlerinin sahibi kimdir? Ayrıca satın alacağımız ürünleri, hangi ülkenin sermayesidir? Sorgulamasını yaptıktan sonra, alışverişimizi yapmalıyız. Ekonomik terör, anarşik terörden daha tehlikelidir. Anarşik teröre sebep olanların, üretime önem vermeyip, işsizliği arttırmaktır.
 
Ruhunda Allah korkusu, vatan kavramı ve Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı sevgisi olan TBMM de ki, tüm Milletvekillerine Milli görev çağrısı: 
 
Ey Milletvekilleri! Lafla Müslümanlık, vatansever ve Milletvekilliği olmaz. Milletvekilleri, eğer ki rahat çalışma imkanını yakalamak istiyorlarsa, kendilerine oy verenlere, toplumsal sorunların çözümü ve Türk tarımının moderleşmesi için, hizmet etmeleri bir vefa borcudur. İşsizliğe sebep olan, RAF bedeli şartı, her türlü ahlaksızlıkların gizli adresi olduğunun bilincinde olmalıdırlar. Milletvekillerinin, RAF bedeli şartına son verilmesi için, acilen gerekli kanunları çıkarmalıdırlar. 
 
Eğer ki RAF bedeli şartı devam ederse, Milletvekilleri'nin, kapıları işsizler ordusu ile dolup taşacaktır. Bu da Milletvekillerinin, stratejik sorunların çözümüne en büyük engel olduğu unutulmamalıdır?
 
RAF bedeli şartı ile ürün alanlar ve domuz eti ürünlerini aynı dolapta satan mağaza zincirleri, maddi gücüne güvenmesinler. Napoleon Bonaparte diyor ki: "Türkler öldürülebilirler; fakat mağlup edilemezler." özdeyişini de dikkate alarak, RAF bedeli şartına son verip, Türk sanayicisine ve çiftçisine rahat nefes aldırmalıdırlar.
 
Bencillik duygularıyla RAF bedeli şartını Türk sanayicisine uygulamakta ısrar edenler: Türk Milleti, Milli duygularla yaptıklarınızı iftira atmamak şartıyla, Türk kamuoyuna deşifre dilmesi için bir itirazınız olacak mı? 
 
RAF bedeli şartı ile ülkemizde anarşik ve ekonomik terör oluşturanlar, riyakar Fetö gibi "İhanet şebekeleri" nin, faaliyetleri ile hiç bir farkı yoktur.
 
Türk sanayicisinden (Milli sermaye) RAF bedeli şartının alınmaması konusunda ki, ısrarcı olmayı; Wolfgang Van Goethe'nin, "Görüşünde ısrar eden kimse, bizi yalnızca o görüşten vazgeçemeyeceğine inandırır." özdeyişini esas alarak, RAF bedeli şartına son verilmelidir. 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iç ve dış da ki, riyakar vatan haini "İhanet şebekeleri" ne, diyor ki: "Mücadele etmekten vazgeçmemizi mi istiyorsunuz?" Milli seslenişine, RAF bedeli şartını uygulayanların itirazı var mı? 
 
Her işte samimi olmalıyız, riyakar olmamalıyız ki, Cenab-ı Allah, bizlere sağlık, huzur ve bereket versin. 
 
RAF bedeli şartı, müşterek bir tehlikedir, tehlikeye atılmadan önce, kendimizi tehlikenin kucağına atmamalıyız. Türk Milletine yapılan ekonomik terör zulümlerin bilincinde olmalıyız ki, huzur, sağlık ve bereketi yakalayabilelim.
 
İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu diyor ki: "Kimse kul hakkını yememeldir." seslenişine göre o zaman, huzurunu düşünen herkes anarşik-ekonomik terör oluşturanlara dikkat etmesi gerek miyor mu?
 
Mahatma Gandhi'nin, 15 özdeyişi:
1-Sabrını kaybetmek savaşı kaybetmektir. 
2-Barışın yolu yok, sadece barış var.
3--Kesinlikle dürüst bir iş yapmak zor ama imkansız değil.
4-Çalışmanın sonuçlarına bağlılıktan vazgeçmeyenler yoldan uzaktır.
5-Dürüst anlaşmazlık genellikle iyi bir ilerleme işaretidir.
6-Dünyada görmek istediğiniz değişiklik siz olmalısınız.
7-alçak gönüllülük olmadan hizmet bencilik ve bencilliktir.
8--Bir korkak, sevgiyi sergilemez, bu cesurun ayrıcalığıdır.
9Yaptığımız işin niteliği değil, Allah-ı memnun edecek işlerdir.
10-İznim olmadan kimse beni incitemez.
11-Müşteri, tesisimizdeki rn önemli ziyaretçidir.
12-gerçek şu ki, yollar çoktur.
13-Hiçbir şey beni eğitimli insanın kalbinin sertliği kadar yaşamda üzmedi.
14-Zayıf bir adam sadece kazandırır. bu güçlü ama şiddet içermeyen adam kazara haksız olduğunu.
15-İnanç... Gerçekğiyle uygulanmalıdır... İnanç kör olunca ölür.
 
Ticatette muvafakiyet ticari bilginin ve ahlakın mevcudiyetine bağlıdır. Ticaret yapan bu iki meziyeti bir arada yaşatmak zorundadır. Bencillik ve çıkarcılığı ruhunda taşıyanlar, ticaret ahlakını kaybedenler, hem kendilerini hem de, insanların işsiz kalmasına sebep olarak, günaha girmeyi ve suç işlemeyi teşvik eden rehber bir sektör demektir. 
 
Numan Aladağ diyor ki: "Ticari ahlakın mevcut olmadığı yerde, elbette ki, anarşik-konomik terör cirit atar." Bunun en sağlam belgesi; Fetö'cuların her türlü ticarette, siyasette ve bürokrasideki, jet hızı ile yükselmelerinın karşılığını 15 Temmuz da gördük. Onun içindir ki, RAF bedeli şartı, 100 yerli (Milli) sermayeyi yok etmekle görevlendirilmiş bir gizli sistem olduğunun bilincinde miyiz? 
 
Milli sanayi ve Türk tarımına, RAF bedeli şartı ile zarar vererek, anarşik-Ekonomik terör oluşturanlara karşı Türk Milleti'nin, sessiz kalmasını istiyenler, çok ama çok büyük hayaller peşinde olduklarının bilincinde olmalıdırlar. Türk Milleti, riyakar "İhanet şebekeleri" ne, hiç bir zaman fırsat vermemiştir ve vermezde. 
 
Ticaret yaparken Türk Milleti'nin, sanayicisi'nin ve çiftçisi'nin etrafını yassak ve günahlarla çevirmeyelim ki, Türkiye sanayi ötesi toplum bir ülke olsun.
 
İlk sırada, RAF bedeli şartını uygulayanlar yer almamalıdır. Türk Milletinin birlik-beraberlik ruhu ve modern Türk sanayicisi-çiftçisi'nin daha güçlü olması yer almalıdır ki, her türlü anarşik-ekonomik terörün ve riyakarların faaliyetlerinden temizlenenim.
 
Cenab-ı Allah, riyakar olmayanların, ruhunda Allah korkusu, vatan ve Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı sevgisi olanların, vatana hizmet etmesini kendilerine nasip etsin. Riyakarları, kahr-ı perişan etsin inşallah. AMİN 
 
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ve cümle vatan şehitlerini Rahmet ile, Gazileri minnetle anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz.
 
 

 

 
Etiketler: Çocuklarınızın, sağlığı,, RAF, bedeli, şartı, ile, güvence, altında,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
10 Temmuz 2020
KİRAZDAN GELEN ŞİFA FIRSATTIR.
115 Okunma.
22 Haziran 2020
AHLAKSIZLIĞIN MİLLİYETİ YOKTUR
242 Okunma.
13 Haziran 2020
Türk jandarma'sının tarihsel gücü
243 Okunma.
06 Haziran 2020
Kolonya ile cilt temizliğindeki sakıncalar
188 Okunma.
01 Haziran 2020
Kalo-damar sağlığınız için Oğulotu
159 Okunma.
23 Mayıs 2020
Ramazan Bayramı fırsat olsun
208 Okunma.
18 Mayıs 2020
Kahramanlığa aşık Türk Milleti ve 19 Mayıs
275 Okunma.
11 Mayıs 2020
Haramlardan uzak durup, sünnete uygun yaşamalıyız.
158 Okunma.
02 Mayıs 2020
TÜRKÜM DEDİM TOPRAĞIMA SARILDIM
218 Okunma.
30 Nisan 2020
Ramazan-ı şerifin, şifal-ı armağanları
182 Okunma.
25 Nisan 2020
RAMAZAN-I ŞERİF'İN MANEVİ İKLİMİNİ YAŞAYALIM
171 Okunma.
22 Nisan 2020
23 Nisan 1920, Türk Gençliğinin teminatıdır
223 Okunma.
15 Nisan 2020
Sağlığımız için Zencefil Yetiştirelim (2)
216 Okunma.
12 Nisan 2020
Sağlığınız için, zencefil doğal çözüm (1)
193 Okunma.
06 Nisan 2020
Berat Gecesi büyük bir fırsattır
334 Okunma.
28 Mart 2020
KAYIT DIŞI EKONOMİ KORONAVİRÜS KADAR TEHLİKELİDİR
828 Okunma.
21 Mart 2020
Miraç Kandili ve ibadetlerimiz:
226 Okunma.
17 Mart 2020
18 Mart, küresel saldırıya dur demektir
866 Okunma.
29 Şubat 2020
Kahraman Türk Askeri ve Şehitlik
7723 Okunma.
25 Şubat 2020
Regaip Kandilinin Fazileti
1137 Okunma.
24 Şubat 2020
Beliniz Ağrıyorsa...
403 Okunma.
09 Şubat 2020
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği
4493 Okunma.
30 Ocak 2020
HUZUR VE YAŞAMDA ADALETİN ÖNEMİ
1113 Okunma.
27 Ocak 2020
Kış hastalıkları için can simidi
518 Okunma.
17 Ocak 2020
TÜRK GELENEKLERİNDE TEMİZLİK
746 Okunma.
31 Aralık 2019
2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN
1159 Okunma.
22 Aralık 2019
Tarım Bakanlığına Stratejik Öneri
1485 Okunma.
13 Aralık 2019
Milli bekamıza yönelen ekonomik-sosyal tehditler
1200 Okunma.
08 Aralık 2019
Sağlığımızı koruyarak mutlu olmak
684 Okunma.
30 Kasım 2019
Limon da ki Mucizeler
1108 Okunma.
23 Kasım 2019
GELECEĞİMİZ ÖĞRETMENLERDİR
1126 Okunma.
20 Kasım 2019
Türk kültüründe
837 Okunma.
06 Kasım 2019
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif
1386 Okunma.
28 Ekim 2019
EKONOMİK TERÖRLE MÜCADELE EDEREK, E CUMHURİYETİ PAYDAR KILALIM
274 Okunma.
25 Eylül 2019
Ziraatçı Mustafa amca'dan sağlık tavsiyeleri
622 Okunma.
14 Eylül 2019
EĞİTİM VE ÖĞRETMİN ÖNEMİ
1046 Okunma.
28 Ağustos 2019
ZAFER BAYRAMI VE HİCRİ YILBAŞI KUTLU OLSUN
1141 Okunma.
20 Ağustos 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
1283 Okunma.
09 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
1021 Okunma.
29 Temmuz 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
498 Okunma.
14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
400 Okunma.
19 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
427 Okunma.
13 Haziran 2019
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
489 Okunma.
03 Haziran 2019
Bayramı, mana derinliğinde yaşayalım
470 Okunma.
30 Mayıs 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek
432 Okunma.
26 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
463 Okunma.
19 Mayıs 2019
İslamiyette Ruh Sağlığımız
421 Okunma.
11 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız
490 Okunma.
05 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan Gelen Kutusu x
450 Okunma.
25 Nisan 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı düzenlemesi iyi gelecek
757 Okunma.
22 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir
396 Okunma.
18 Nisan 2019
Berat gecesi büyük bir fırsattır.
497 Okunma.
11 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları
959 Okunma.
31 Mart 2019
Miraç Kandili ve Türk İslam Gelenekleri
759 Okunma.
22 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik eşiğimiz
592 Okunma.
16 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi
491 Okunma.
12 Mart 2019
DEMOKRASİDE BÜYÜK RİSK
511 Okunma.
07 Mart 2019
Regaip Kandilinde, Türk İslam gelenekleri
611 Okunma.
02 Mart 2019
RÜŞVET VE RAF BEDELİNE DUR DİYENLER 31 MART SEÇİMİNİ KAZANIR
719 Okunma.
21 Ocak 2019
ÜÇ R'ye DUR DİYEBİLİRİZ
5246 Okunma.
15 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...
1054 Okunma.
06 Ocak 2019
Mübarek elma, hem deva hem şifadır
956 Okunma.
28 Aralık 2018
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ
1384 Okunma.
06 Aralık 2018
Lahananın şaşırtıcı faydaları
2676 Okunma.
24 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı
2270 Okunma.
18 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu
1401 Okunma.
09 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini
1855 Okunma.
28 Ekim 2018
CUMHURİYET ve tarımla geleceğimiz daha güvenlidir.
1556 Okunma.
27 Eylül 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN
2819 Okunma.
16 Eylül 2018
Eğitim ve Milli Ekonomi
836 Okunma.
10 Eylül 2018
HİCRİ YILBAŞI VE AŞURA GÜNÜ
758 Okunma.
07 Eylül 2018
ADALE VE KRAMP AĞRISI
831 Okunma.
28 Ağustos 2018
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
900 Okunma.
18 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz
1478 Okunma.
12 Ağustos 2018
Vatan sevgisi ve raf bedeli şartı
1664 Okunma.
30 Temmuz 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
1588 Okunma.
23 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
1334 Okunma.
15 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin, 15 Temmuz Zaferi
1133 Okunma.
07 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
2296 Okunma.
26 Haziran 2018
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
4836 Okunma.
21 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet
895 Okunma.
17 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR
791 Okunma.
13 Haziran 2018
MÜ'MİNLERİN BAYRAMI
805 Okunma.
07 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
933 Okunma.
03 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun
862 Okunma.
28 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
833 Okunma.
21 Mayıs 2018
Ekonomik Terör ve Kudüs
917 Okunma.
15 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz
785 Okunma.
12 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!
1656 Okunma.
06 Mayıs 2018
24 Haziran da ki irade, istikbali tayin eder
875 Okunma.
29 Nisan 2018
Berat Gecesinin bereketi
942 Okunma.
16 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
797 Okunma.
31 Mart 2018
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
1338 Okunma.
27 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek
1438 Okunma.
21 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz
1086 Okunma.
17 Mart 2018
Çanakkale Ruhumuz ve Anzaklar
1165 Okunma.
08 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR*
1603 Okunma.
01 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
3453 Okunma.
18 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
2249 Okunma.
11 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular
1538 Okunma.
04 Şubat 2018
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
1581 Okunma.
28 Ocak 2018
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
1639 Okunma.
22 Ocak 2018
CİLT GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
1592 Okunma.
14 Ocak 2018
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
1500 Okunma.
08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
1058 Okunma.
01 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ
1127 Okunma.
17 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
971 Okunma.
29 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
975 Okunma.
24 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
953 Okunma.
17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM
966 Okunma.
28 Ekim 2017
''CUMHURİYET'' BAYRAMDIR
1039 Okunma.
23 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
1133 Okunma.
14 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
1086 Okunma.
02 Ekim 2017
DİZDEKİ KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
1362 Okunma.
25 Eylül 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
1093 Okunma.
12 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
1381 Okunma.
31 Ağustos 2017
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
995 Okunma.
29 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
1046 Okunma.
21 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala
1058 Okunma.
03 Ağustos 2017
FESLEĞEN (TULSİ)'NİN FAYDALARI
2419 Okunma.
13 Temmuz 2017
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
1017 Okunma.
02 Temmuz 2017
Raf Bedeli uygulaması karşısında milli duruş
1085 Okunma.
24 Haziran 2017
Mü'minlerin Bayramı
1089 Okunma.
20 Haziran 2017
Kadir Gecesi bir fırsattır
1348 Okunma.
09 Haziran 2017
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
1208 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN-I ŞERİF'İN GETİRDİKLERİ
2340 Okunma.
25 Mayıs 2017
Ramazan-ı Şerifin Şifalı armağanları
1186 Okunma.
18 Mayıs 2017
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI !
1017 Okunma.
14 Mayıs 2017
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
1127 Okunma.
09 Mayıs 2017
BERAT GECESİNDE HUZUR VE BEREKET
1253 Okunma.
07 Mayıs 2017
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
1181 Okunma.
30 Nisan 2017
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
957 Okunma.
22 Nisan 2017
MİLLİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZU İDRAK EDELİM
1067 Okunma.
16 Nisan 2017
ÖZLÜ SÖZLERDE HAK VE ÖZGÜRLÜK
1240 Okunma.
12 Nisan 2017
GÜZELLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇİLEK SAFASI
1023 Okunma.
29 Mart 2017
Regaip Kandilinin Fazileti
1554 Okunma.
26 Mart 2017
HAYAT İÇİN ADALETİN önemi
1126 Okunma.
23 Mart 2017
İnsan Hedefi ve Demokrasi
871 Okunma.
16 Mart 2017
Milli Duruş ve 18 Mart
1107 Okunma.
11 Mart 2017
Ekonomik terör bizi vuruyor.
1103 Okunma.
06 Mart 2017
Silahsız işgal ve kuruş vurgunu
1163 Okunma.
04 Mart 2017
Milli Hakimiyet, Riyakarlık ve Rüşvet
1145 Okunma.
25 Şubat 2017
Damar tıkanıklığı ve güçlü hafıza için çözüm...
1109 Okunma.
18 Şubat 2017
Himalaya etekleri ile Muğla nın ortak yönü
1058 Okunma.
11 Şubat 2017
RAJASTHAN'da GUATIR TEDAVİSİ
1236 Okunma.
04 Şubat 2017
Bahar Mevsiminde Korunma Yöntemleri
1125 Okunma.
29 Ocak 2017
ATATÜRK'Ü DOĞRU TANIYALIM (DÜZELTME)
1241 Okunma.
23 Ocak 2017
RAJASTHAN'DAN SAĞLIK VE MUTLULUK ÖNERİLERİ
1150 Okunma.
15 Ocak 2017
MİLLİ SERMAYEYE VE SAHİP ÇIKALIM
1244 Okunma.
12 Ocak 2017
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN İLAHİ HİKMETLER
1382 Okunma.
02 Ocak 2017
RAJASTHAN'dan kanser riskini azaltan çareler
1350 Okunma.
24 Aralık 2016
YILBAŞI FIRSATÇILIĞI
1166 Okunma.
29 Kasım 2016
YEŞİL MERCİMEK VE ŞİFALI ARMAĞANLARI
1162 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
1701 Okunma.
15 Kasım 2016
SİNÜZİT İÇİN ŞİFALI ARMAĞANLAR
2050 Okunma.
13 Kasım 2016
İnsan da ve doğa da sevgi
1315 Okunma.
09 Kasım 2016
ATATÜRK'ü 78 ci Yılında Rahmetle Anıyoruz....
941 Okunma.
03 Kasım 2016
HİNDİSTAN DA HASTALIKLARA KARŞI MUCİZE KARIŞIM
2131 Okunma.
Haber Yazılımı