Yazı Detayı
09 Kasım 2014 - Pazar 22:53 Bu yazı 1803 kez okundu
 
BAŞARI DENİNCE AKLA.....
MEHMET KIZILKAYA
memoeemuh@gmail.com
 
 

Türkiye’nin en Gözde İllerin Başında Gelen İstanbul da, Başarılı Güvenilir ve Deneyimli Uzman Kadrosuyla Bir Çok Başarılara imza atan “Hayat Gümrük Müşavirliği”

Başarı,insanların kendileri için belirledikleri kişisel veya profesyonel olan hedeflere ulaşmalarıdır.Burada her bireylerin şirketlerin başarı tanımlamaları zaman içinde de farklılıklar gösterebilir.

Başarılı işletmelerle diğer işletmelerin arasındaki farkı belirleyen en büyük ana faktör insanlardır. Hepimizin de bildiği gibi nasıl ki tarihte kişiler ülkeleri kurmuşlar,yıkmışlar,kitleleri kendi peşlerinde sürüklemişler ve hatta bazen de öyle oluyor ki çeşitli icatlar yapıp dünyayı farklı bir şekle koyup değiştirmişler ise günümüzde de belirli insanlar belirli  kişiler ve belirli şirketler de varlıklarıyla bütün her şeyi değiştirebilmektedirler.

Hızla gelişen ve değişen dünyada, ulusların varlıklarını sürdürebilmek için olanca çabayı sarf ettikleri bir dönemde yaşıyoruz. Bilgi çağı denilen bu ortamda kalkınmayı sağlamak ve daha kaliteli bir yaşam sürmek için ülkelerin örgütlerin ve büyük şirketlerin bütün faaliyetlerinde bilimsel yöntem kullanma zorunluluğu şüphe götürmeyen bir gerçektir. Özellikle performansı artırmaya yönelik yapılan çalışmalarda başarı sağlayabilmek için, bu çalışmaların yönetim bağlamında bilimsel bir süreç olarak ele alınması gerekmektedir. Performans Yönetimlerinin böyle bir felsefeden yola çıkarak şirket çalışanlarının performans bileşenlerini sürekli kontrolden geçirip bu bileşenleri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla da özellikle son yıllarda yönetim biliminin şirketlerin önemli konuları arasında gösterilmektedir.

Türkiye’de en gözde illerin başında gelen İstanbul da,başarılı güvenilir ve deneyimli uzman kadrosuyla bir çok başarılara imza atan “Hayat Gümrük Müşavirliği” şirketinin,ülke genelinde ve özellikle dünyanın en kalabalık metropolleri arasında yerini alan İstanbul gibi bir yerde başarılarına başarı katan şirketin büyük çalışmaları her geçen kat ve kat daha artmaktadır.Örnek alınması gereken şirketlerin arasında liderliğini korumaktan vazgeçmemektedir.

İnsanların unutamadıkları bizleri en çok sevindiren ve üzen anılarımızdır. Çoğu zaman düşündüğümüzde aklımıza yaşamımızdaki iyi güzel ve hoşuna giden yada gitmeyen anılar,karşılaştığımız örnek davranışlar üzerinde bazen yoğunlaşırız ki,yaşamımıza anlam kazandıran anılar,renk katan,bizlere bir şeyler öğreten “örnek alınacak şirketler ve başarılı insanlar” aklımızdan çıkmazlar.İnsanlara başarıyı,iyi çalışmayı, disiplini,güzel davranışlara yönlendirmede örnek olmak,öğütler vermekten çok daha etkilidir sanırım.Çünkü büyük şirketlerin başarılı şirketlerin söyledikleri şeylerin öncelikli olarak kendileri yapmalıdırlar.İnsanın dilinin dediği davranışları karşısında doğru olmalıdır.

Örnek olmak insanları etkilemekteki esas şey değildir,yegane şeydir.
Örnek alınması gereken başarılı,deneyimli uzman kadrosuyla “Hayat Gümrük Müşavirliğini” şöyle tanımlayabiliriz.


İstanbul Yeni Bosna da yer alan “Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliği” şirketinin,1996 yılında Gümrük Müşavirliği hizmetlerinde bulunmakta olan “Hayat Gümrük Müşavirliği” deneyimli ve uzman kadrosu ile güçlü olan teknolojik donanımlarıyla birlikte dış ticaret alanının bütün alanlarında hizmet veren büyük bir aile şirketi olarak gündemde yerini korumaktadır.Örnek alınması gereken bu  büyük aile şirketi yönetimi içerisinde yer almakta olan arkadaşları tebrik etmekle beraber,şirketin bütün çalışanlarının her daim büyük başarılara imza atmalarını temenni ederim.

İstanbul’un gümrük ve müşavirlik işlerinde en ön saflarda yerini korumakta olan “Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliği” başarılı,deneyimli ve uzman kadrosuyla;Başta Hayat Gümrüklemenin Asıl Kurucularından ve Mütevelli Heyet Başkanı olan Eski Gümrük Memurlarından Başarılı İş Adamı  Hayri YÜCE ile birlikte Süleyman KARAKAŞ ve Tolga DOĞAN ortaklarıyla oluşturulan Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliğin de,A karnesine sahip olup başarılı eğitimli ve derecesi yüksek olan müşavirlerden Beyhan Mirza YALAV ve Zübeyir KURT ,aktif hızlı çalışkan ve başarılı  müdürlerinden olan aynı zamanda ithalat sorumlusu olan Dilan KARAKAŞ,TSE DTM ve Tarım sorumlusu olan çok başarılı olup,bütün görevlerde aktif olan ve her şeyde yer almaktan çekinmeyen büyük özverilerle çalışan Abdullah DÜZCE,şirketin bütün para akışını gider gelirlerini evrakların giriş çıkışlarını onaylayan ve sürekli ciddi rakamlarla uğraşıp duran Muhasebe Müdürlerinden olan Nermin ALTUNTAŞ ve onun yardımcılığında olup muhasebeden de sorumlu olan Ömer GÜNDER,ithalat ve ihracat havaalanı sorumlu Müdür’ü olan Tunay EKE ve son olarak da İthalat Uzmanlarından olan Sabiha ŞANTÜRK .Bu kadar deneyimli ve uzman kadroları bir arada bulunduran ve gün geçtikçe daha büyük başarılara imza atanlar “Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliği” içerisinde yer almaktadırlar.Bu uzman ve deneyimli personellerin arasında,bütün gümrüklerde ve limanların içerisinde ciddi eğitimli ve başarılı personellerin de yer aldıklarını ve büyük bir özveriyle çalıştıklarını görebilmekteyiz.

Güvenin kalite hızıyla verim farkının gelirini, tüm müşterilerin sorunlarını ve isteklerini dikkatli bir şekilde takip ederek, dinleyerek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek her geçen gün daha büyük bir şirket halini gelmekle kalmayıp, diğer bütün şirketlerin öncüleri ve liderleri olmayı başarmışlar.

Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliği; Sürekli olarak değişimlerin içerisinde, güncellenebilirlikleri ve yaratıcılıkları ön planda tutmakla birlikte,bütün bilgi değerlerinin de farkında olarak hareketlerini ve oluşumlarını o yönde projelendirmektedirler.

Alman filolog, kültür eleştirmeni ve filozof olan Nietzche’nin “derisini değiştirmeyen yılan ölür” sözünden hareketle, şirketlerin yaşayabilmesi ve her zaman dimdik ayakta durabilmesi için gerekli olan yenilik ve yenileşme hareketlerinin tanımlarını zenginleştirmek gerekir. Yeniliklerin şirket’in iç ve dış çevrelerden kaynaklanan her türlü baskı, tehdit, istek ve olanaklara, teknoloji, ürünler, hizmetler, yöntemler, politikalar açısından başarılı olarak yanıt vermek için yapılan değişimleri içeren yaratıcı bir süreç  olduğu da bilinmesi gereklidir.

Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliği şirketi bütün hizmetlerde ön planda durmakla birlikte, ithalat hizmetleri, nakliye organizasyonları, ihracat hizmetleriyle birlikte diğer gümrük hizmetleri çalışmalarını da bulmak mümkündür.

İnsanlar bir kişinin davranışına, sözlerinden daha çok inanır güvenir. Sözü değil yapılanı icraatı izler,ona göre de kendilerine yol çizer,tepki verirler veya kendilerine örnek alırlar.

İnsanların düşünceleri doğru ve yetkin olsa bile, onları dinlemek veya söylemek yeterli değildir.

Düşünceler ancak onu öğreten kişiler tarafından yaşanıyorsa, öğretilen öğreten de ete kemiğe büründüyse, canlı hale geliyorsa başkaları üzerinde etkin olur.

Bir şirketin başarılı olabilmesi için de ;ciddi manada bir vizyona sahip olunması gerekir ve kendi şirketlerin eylemlerinde bu vizyonu da baz almaları gerekmektedir.

Sonuç olarak;

Başarılı olmanın, başarı elde etmenin ilk adımları aklımızla, ruhumuzla, gönlümüzle kısaca bütün varlığımızla başarıyı istemektir.Bu isteğin de öncelikli olarak bizleri ele geçirmesidir.Sonrasında da en kısa yoldan bizleri başarılara yönlendirir ve o başarıları elde etmemiz için bizleri ona  ulaştırır.

Hayatımızın önceliklerini, programını, akışını buna göre düzenleyerek büyük başarılar elde etmiş oluruz. Bu aşamada da göreceksiniz ki “Hayat Gümrükleme ve Gümrük Müşavirliği” şirketinin disiplinle, kararlılıkla, enerjiyle, coşkuyla, uzman kadrosuyla ve cesaretle bütünleştirilip bu bütünleştirmelerle gelen başarılarının ne kadar büyük olduğunu bir kez daha göstermişlerdir.

Alman edebiyatçı, doğa bilimci, politikacı olan Goethe’nin ünlü sözüyle noktalamak isterim.“Yapabileceğiniz ya da yapabileceğinizi hayal ettiğiniz her ne ise başlayın yapmaya. Cesur olmanın kendi içinde bir dehası, gücü ve büyüsü vardır” ı anımsayarak, ben de diyorum ki;

Büyük şirketlerin başarıları ilk adımların arkasında gizlenmektedir. İlk adımları atmayanlar, atamayanlar büyük başarıların keyfini yaşayamazlar…

 

“Mehmet Kızılkaya”

E mail:          memoeemuh@gmail.com

Facebook:     https://www.facebook.com/memo.muhendis

Twitter:          https://twitter.com/memocanom

 
Etiketler: BAŞARI, DENİNCE, AKLA
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
27 Nisan 2020
“Eşcinsellik” ve “Diğer Tüm Sapkınlıkların” Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
6564 Okunma.
07 Nisan 2020
BEREKETLİ VE FEYİZLİ GECEDE BULUŞALIM
6348 Okunma.
31 Mart 2020
Kaçacak Delik mi Arıyorsunuz?
10039 Okunma.
08 Şubat 2020
Ateşten Bir Gömlek: Kibir!
16198 Okunma.
17 Ocak 2020
SALTANATINA GÜVENME! EGONDAN KURTUL!
6338 Okunma.
20 Aralık 2019
FAKİRLİĞİN FAİZİ NE OLUYOR!
4451 Okunma.
30 Kasım 2019
İnsanların En Sevimli Oyuncağı: YALAN!
4779 Okunma.
17 Ekim 2019
Biz Hep Birlikte Türkiye’yiz
4346 Okunma.
03 Ekim 2019
İpek Yolu=Cinayet Yolu!
3709 Okunma.
16 Eylül 2019
KENDİNİZİ TERBİYE EDİN YETER!
4132 Okunma.
15 Temmuz 2019
Direniş ve Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
4948 Okunma.
04 Temmuz 2019
Zengin Kültürel Miras Kurumu Aile
2991 Okunma.
10 Haziran 2019
Kötü Yöneticiler ve Fitneci İnsanlar
2617 Okunma.
03 Haziran 2019
Toplumun Tedavisi Olmayan Hastalığı: Her Şeyi Küçümsemek
1829 Okunma.
06 Nisan 2019
Hüzünlü Bir Veda Atatürk Havalimanı
1220 Okunma.
15 Mart 2019
İslam Karşıtı Terörist Eylem ve Yeni Zelanda
1772 Okunma.
03 Mart 2019
HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ!
1785 Okunma.
24 Şubat 2019
Güneydeki Doğunun İnsanları
2431 Okunma.
15 Ocak 2019
Topyekün Poz Veren Şehir Mardin ve Mustafa Yaman
6831 Okunma.
07 Ocak 2019
Ne Kadar İyi Birer İnsansınız? Kör, Lal ve Sağır Olmaktan Kurtulun!
2689 Okunma.
09 Aralık 2018
Neden Kendinizi Sorgulamıyorsunuz?
4502 Okunma.
21 Kasım 2018
DÂR-I FÂNİ (GEÇİCİ DÜNYA) ve CENÂB-I HÂLIK (ALLAH
5358 Okunma.
13 Kasım 2018
Şekâvet-i Ebediye (Mutsuzluğun) Derinliği Pervâ (Korku) ve Sevgi
3410 Okunma.
20 Ekim 2018
Mühim Şehir “Mardin” ve Vâli Mustafa Yaman
3976 Okunma.
17 Ekim 2018
Yaşamın Kıyısında Fedakarlık
1268 Okunma.
29 Eylül 2018
Hediye-i Rahmet: Allah’ın rahmet hediyesi
3037 Okunma.
18 Eylül 2018
Saâdet-i Ebediye: Sonsuz Mutluluk
2087 Okunma.
11 Eylül 2018
Çılgın Arayışlar İçinde Olan Müslüman Gençlik
2195 Okunma.
01 Ağustos 2018
Yeryüzünde ve İnsan Yaşamında “Açgözlülük”
4507 Okunma.
14 Temmuz 2018
Başkaldırış Gecesi: 15 Temmuz
1963 Okunma.
04 Temmuz 2018
Erkekliğinizden Utanın Ey Soysuzlar!
1578 Okunma.
02 Haziran 2018
Mardin’i En Güzel Yere Getirecek Milletvekili “Cengiz Demirkaya”
2644 Okunma.
21 Mayıs 2018
İnsan Yaşamının Gerçek Adı “ADALET”
1830 Okunma.
15 Mayıs 2018
“Katil İsrail ile İşbirlikçileri” ve “Sessizliğe Bürünmüş Sözde Müslümanlar”
1828 Okunma.
05 Mayıs 2018
“İnsan Olmak” ve “Özünden Kop(ma)mak”
2393 Okunma.
18 Mart 2018
Çanakkale'de Savaşan İslam Ümmetinin Aslanları
4823 Okunma.
07 Mart 2018
Kadının Varlığı İnsan Soyunun Devamıdır
4376 Okunma.
04 Mart 2018
Özgürce Yapılan İyiliklerin Sınırı Yoktur
2266 Okunma.
17 Şubat 2018
Çocukların Hayatlarını Çalan “İSTİSMARCI ve TECAVÜZCÜLER”
5275 Okunma.
14 Şubat 2018
Yaşanılan Çağın En Etkili Hastalığı “EGO”
3545 Okunma.
08 Şubat 2018
İnsanların Kalbine Dokunan “Zerdeşt”
4331 Okunma.
12 Aralık 2017
Vuslatın Gölgesindeki “Kudüs”
3220 Okunma.
26 Kasım 2017
Düşmanın En Zor Olanı “Nefis”
1142 Okunma.
15 Kasım 2017
Mardin Şehrini ve Kızıltepe İlçesini Güzelleştiren İnsanlar
1660 Okunma.
22 Ekim 2017
İman’ın Nûru “Namaz”
1503 Okunma.
14 Ekim 2017
Huzurlu Hayat “Güzel Ahlâk’tan” Geçer
1330 Okunma.
07 Ekim 2017
Mardin’i Yüceliğe Ulaştıran Vali “Mustafa Yaman”
2055 Okunma.
30 Eylül 2017
Maneviyattan Uzak Diyarlara Göç Eden Nesil
1911 Okunma.
24 Eylül 2017
Kendinizi Keşfetmeye Başlayın ve Kimseleri Küçümsemeyin
1569 Okunma.
03 Eylül 2017
KAN GÖZYAŞI ÖLÜM ve ARAKAN
1193 Okunma.
26 Ağustos 2017
Mardin'in Gururu “Ceyda Bölünmez Çankırı”
1440 Okunma.
31 Temmuz 2017
Kadim Şehirlerin Yuvası “Kudüs”
2353 Okunma.
20 Temmuz 2017
Kötü Yöneticiler ve Zalimlikleri
1400 Okunma.
14 Temmuz 2017
Karanlığa Başkaldırış: 15 Temmuz Darbe Gecesi
1722 Okunma.
05 Temmuz 2017
Allah ile İletişim Vesilesi Olan “Namaz”
1232 Okunma.
28 Haziran 2017
“28 Haziran 2016” Terörü Lanetliyorum
2027 Okunma.
24 Haziran 2017
Rahmetin Yağdığı Ay'ın Bayramı “Ramazan Bayramı”
1919 Okunma.
19 Haziran 2017
Cennet Kazanmanın Diğer Yolu “Baba’dan” Geçer
1445 Okunma.
16 Haziran 2017
İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Kardeşlik Projesi
1361 Okunma.
15 Haziran 2017
Ortadoğu İslam Ülkeleri ve Şeytan Orduları
1239 Okunma.
11 Haziran 2017
Allah'ın Huzuruna “Şükrederek” Çıkın!
1117 Okunma.
06 Haziran 2017
Mardin’e Değer Katan Vali “Mustafa Yaman”
2330 Okunma.
30 Mayıs 2017
Kardeşliğin En Önemli Simgesi: MARDİN ve TRABZON
1650 Okunma.
26 Mayıs 2017
Cennet Kapısının Mevsimi 'Ramazan'
1085 Okunma.
14 Mayıs 2017
Kutsallığıyla Güzel Olan “ANNE”
1844 Okunma.
23 Nisan 2017
Sevgilinin Sevgiliye Kavuştuğu Gece: Miraç Gecesi
1334 Okunma.
14 Nisan 2017
Ruhunuzu Kirleten “Kibir ve Gurur”
1310 Okunma.
11 Nisan 2017
Mardin Aşığı Bir İnsan “Ahmet Külekçi”
1645 Okunma.
30 Mart 2017
Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili
1406 Okunma.
20 Mart 2017
Gücün ve Kuvvetin Sahibi “Sevgidir”
1388 Okunma.
08 Mart 2017
Kadın Olmak Zordur!
2600 Okunma.
26 Şubat 2017
Recep Tayyip Erdoğan ve Başkanlık Sisteminden Kesitler
1515 Okunma.
21 Şubat 2017
İnsanlığın Ahlakı Olan (Doğruluk)
1291 Okunma.
10 Şubat 2017
Yeryüzündeki Siyah Kan: Petrol
1217 Okunma.
03 Şubat 2017
İslamofobi Yalanı ve İslam Düşmanlığı
1411 Okunma.
24 Ocak 2017
İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir
1272 Okunma.
17 Ocak 2017
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi ve “Başkanlık Sistemi”
1980 Okunma.
11 Ocak 2017
Yaşamın At Gözlüğü: Önyargı
1268 Okunma.
06 Ocak 2017
Trabzonspor Aşk’ı ve Kardeşlik Köprüsü Mimarları AYDIN ve ÖTER
1815 Okunma.
01 Ocak 2017
Türkiye'den Avrupa'ya Uzanan Başarı Dolu Günlerin Sahibi “Serdar Bozan”
1684 Okunma.
31 Aralık 2016
Kalbin Ahlakı Olan Edep
1224 Okunma.
26 Aralık 2016
Sürgün Yürekler Hep Yaralıdır
1740 Okunma.
22 Aralık 2016
İnsanı Yücelten Doğruluktur
1332 Okunma.
14 Aralık 2016
Halep Ağlıyor! Halep Yanıyor! Halep Yıkılıyor!
1416 Okunma.
07 Aralık 2016
Mardin’de ki Terör Olayları, Elektrik, Hastane, Uyuşturucu, Belediye ve Diğer Birçok Problem…
1643 Okunma.
11 Kasım 2016
Mantar Gibi Çoğalan Vatan Hainleri
1776 Okunma.
30 Ekim 2016
Başkent Trafiğinde MTDF (Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu) Geçti
2551 Okunma.
21 Ekim 2016
Işıkları Söndürülmüş Masum Çocuklar!
1321 Okunma.
14 Ekim 2016
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı “Şeref Malkoç”
538 Okunma.
09 Ekim 2016
Allah’a Giden En Güzel Yoldur “Dua”
1297 Okunma.
25 Eylül 2016
İngilizler ve Batılı Ülkelerin Müslümanlar Üzerinde Strateji Oyunları
1733 Okunma.
20 Eylül 2016
Savaşların Ortasında Kalan Çocuklar
1453 Okunma.
31 Ağustos 2016
Kan, Duman ve Ölümlerin Kokusuyla “1 Eylül”
1311 Okunma.
27 Ağustos 2016
“Güzelliklere Allah (c.c) İle Ulaşın…”
1287 Okunma.
19 Ağustos 2016
“Mutluluk” Allah'a İman Etmekle Başlar
1348 Okunma.
11 Ağustos 2016
İnsanlığın Bitiş Noktası “Öldürmek!”
1440 Okunma.
08 Ağustos 2016
FETÖ! (ABD ve CIA Adına Dizayn Edilmiş Projenin BAŞI)
1517 Okunma.
04 Ağustos 2016
Cumhurbaşkanı R.T.Erdoğan Devrilse ve Terörist Fetö Başa Gelirse…
1355 Okunma.
31 Temmuz 2016
Ruhunu Şeytana Satmış Siyonist Uşağı FETO ve Örgütü
1554 Okunma.
26 Temmuz 2016
Pensilvanya’nın Kiralık Katili ve Örgütü…
1349 Okunma.
23 Temmuz 2016
Vatan Haini Şerefsiz “Fetoş ve Örgütü (FETÖ)”
456 Okunma.
20 Temmuz 2016
Halkını Aydınlığa Kavuşturan Lider “Recep Tayyip Erdoğan”
1408 Okunma.
18 Temmuz 2016
İTLERİN VATAN HAİNLİĞİ!
1484 Okunma.
15 Temmuz 2016
Umudunuz Yolunuzu Aydınlık Kılsın...
1221 Okunma.
10 Temmuz 2016
Kibir, İnsanı Şeytana Bağlayan Düğümdür...
1203 Okunma.
06 Temmuz 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Sevgidir
1291 Okunma.
02 Temmuz 2016
Ümitsizlik, Allah'a İman Etmekle Sonlanır…
1424 Okunma.
29 Haziran 2016
Terörü Lanetliyorum
1452 Okunma.
25 Haziran 2016
İnsana Tüm Değerlerini Yitiren “Kibir”
1796 Okunma.
21 Haziran 2016
İnsanı Yüceliğe Ulaştıran Namaz'dır
1306 Okunma.
19 Haziran 2016
LGBT'lilerin Sonu “Lut Kavmiyle” Aynı
1789 Okunma.
16 Haziran 2016
Mardin'in Yeni Valisi Mustafa Yaman ve Bölge Halkının Beklentileri
1285 Okunma.
13 Haziran 2016
İnsanoğlunun Mutsuz Oluşu
1358 Okunma.
08 Haziran 2016
Aşkı Muhabbeti Bol Olan “Ramazan’ı Şerif”
1418 Okunma.
26 Mayıs 2016
Gönüllerin Aynası Olan Edep
1448 Okunma.
15 Mayıs 2016
Peygamber Efendimiz Gibi Adaletli Olun!
1325 Okunma.
07 Mayıs 2016
Yeryüzünün En Güzel Varlığı Olan Anne...
1204 Okunma.
05 Mayıs 2016
Gülümsemek Yüzün Zekatıdır…
1593 Okunma.
26 Nisan 2016
Elektrik (DEDAŞ) Terörü!
1519 Okunma.
20 Nisan 2016
Çocuklar! Kansızların Hedef Tahtası
1564 Okunma.
04 Nisan 2016
Erkekliğinizden Utanın Tecavüzcü Şeytanlar!
1425 Okunma.
14 Mart 2016
Hoşça kal Gözüm, Hoşça kal Ankara’m!
1494 Okunma.
02 Mart 2016
Severek Mutluluğu Yakalayın
1545 Okunma.
20 Şubat 2016
Vuruluyoruz Ey Halkım, Unutmayın Bizleri!
1549 Okunma.
06 Şubat 2016
Dua; Bizleri Allah'a Yakınlaştıran Gizli Bir Eserdir
1589 Okunma.
03 Şubat 2016
Kutsal Şehirlerimizden Mardin ve Şanlıurfa'yı Kötüleyen Dizi Çekimleri
1777 Okunma.
01 Şubat 2016
Dünyanın Nizamı; Güçlü Bir İman ve Güzel Bir Ahlaktan Geçer
1633 Okunma.
25 Ocak 2016
Ey İnsanoğlu! Ruhunuzun Derinliklerinde Gerçek Bir Yaşam Olsun
1328 Okunma.
08 Ocak 2016
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde ki Din Tüccarları!
1406 Okunma.
31 Aralık 2015
Düşlerimizde ki En Güzel Yılın “2016” Olması Dileğiyle…
1886 Okunma.
28 Aralık 2015
Ey Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) Ne Olursun Gel!
1750 Okunma.
23 Aralık 2015
Ey Nurlara Suret ve Şekil Veren Cenabı Allah
1542 Okunma.
17 Aralık 2015
Dicle'nin Çığlığı Fırat'ın Kan Akışını Hızlandırıyor
1792 Okunma.
14 Aralık 2015
Zalimlerin Sevinç Çığlıkları Ardından Mazlumların Ezilmişliği
1453 Okunma.
30 Kasım 2015
Keşke Yaratıldığı Kadar Temiz Kalabilse İnsanlık
1695 Okunma.
22 Kasım 2015
Cennetin Kapılarını Bizlere Açan “Anne ve Babamız
1693 Okunma.
15 Kasım 2015
Dersimin İsyan Lideri Seyit Rıza’yı Açıklamak
1695 Okunma.
13 Kasım 2015
Haksızlıklar Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır. Susulmalı mıdır yoksa Karşı mı Durulmalı?
1847 Okunma.
08 Kasım 2015
Lanetlenmiş İsrail (Siyonistler) Ortadoğu Bölgesinde 3.Dünya Savaşı Yapmayı Planlıyor
2226 Okunma.
02 Kasım 2015
AK Parti Zaferini Fazlasıyla İlan Etti
1476 Okunma.
11 Ekim 2015
Barış'ın Kalbinde Bomba Patlatıldı
1536 Okunma.
29 Eylül 2015
Mardin Bölgesinin Vazgeçilmez Valisi “Ömer Faruk KOÇAK”
1860 Okunma.
27 Eylül 2015
“Bismillah” Cenabı Allah’ın En Mübarek Mührü ve de Bereketidir
1675 Okunma.
23 Eylül 2015
Kurban Bayramının Ülkemize Barış ve Huzur Yağmurlarını Getirmesi Dileğiyle
1652 Okunma.
16 Eylül 2015
Varlıklarıyla Güçlü Olan Aşk ve Sevginin Notası
1710 Okunma.
10 Eylül 2015
Kürtlere Yönelik Faşistçe Saldırılar
1603 Okunma.
07 Eylül 2015
Vahşileşen İnsanlığın Ahlaksızlığı
1191 Okunma.
31 Ağustos 2015
Yeryüzünün Barış ve Kardeşlik Günü Olan “1 Eylül”
1590 Okunma.
25 Ağustos 2015
İnsanlığımızın Bittiği Noktadır Öldürmek
1425 Okunma.
21 Ağustos 2015
Hayatla Dalga Geçme Ey Oğul!
1755 Okunma.
17 Ağustos 2015
Mutluluğu Cenabı Allah’ı Sevmekle Elde Edebilirsiniz
1521 Okunma.
01 Ağustos 2015
Ortadoğu Coğrafyasında Yapılan Zulümleri, Yaptığınız Boş Siyasetle Bitiremezsiniz!
1651 Okunma.
30 Temmuz 2015
Zenginler Savaşları Çıkarır, Oyuncuları Olan Mazlumlar da Ölmeye Devam Eder
1775 Okunma.
26 Temmuz 2015
Ateş Hep Düştüğü Yeri Değil de, Düşmediği Yeri de Yaksın Biraz…
1677 Okunma.
21 Temmuz 2015
Gencecik Fidanlar Neden Öldürülür ki?
1676 Okunma.
16 Temmuz 2015
Mübarek Bayramların Değerini Bilmek
1585 Okunma.
14 Temmuz 2015
Kalplerimizi Nurlandıran Gece: Kadir Gecesi
1577 Okunma.
30 Haziran 2015
İslam Dini Kan'dan Değil; Barıştan, İmandan, Akıldan ve de İlimden Yanadır
1812 Okunma.
26 Haziran 2015
Cenabı Hakk’a Açılan Eller ve Edilen Dualar
1877 Okunma.
21 Haziran 2015
Allah İnsanlara Mutluluğu Ancak İman İle Verir
1849 Okunma.
13 Haziran 2015
Türkiye toplumunu tecavüze teşvik eden beyinsizler…
1719 Okunma.
10 Haziran 2015
İslam Merkezi Olan Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi Coğrafyasına Sahip Çıkalım
1640 Okunma.
09 Haziran 2015
Demokratik Olmayan Seçimlerde Kürtlerin Bombalanması
1628 Okunma.
01 Haziran 2015
Cenab-ı Hakk'a Derin Bir İçtenlikle Yöneldiğimiz Gece Olan Berat Gecesi
1660 Okunma.
22 Mayıs 2015
Toplumsal İşçi Sınıflarının Burjuvaziye Karşı Duruşları
1524 Okunma.
17 Mayıs 2015
Savaştan Değil Barıştan Yana Olacak Bir Ortadoğu İnşa Edelim
1809 Okunma.
14 Mayıs 2015
Eli Kanlı Darbeci Kenan Evreni İyi Bilmezdik Ey İmam
1777 Okunma.
11 Mayıs 2015
Sağlam Bir Toplumda Anneliğin Gücü
1709 Okunma.
07 Mayıs 2015
Mutluluğumuzu ve Huzurumuzu Kuran Ahlakı ile Elde Etmek
1673 Okunma.
04 Mayıs 2015
Mutluluk Bizlerin Tercihlerinde Saklı Olan Bir Duygudur
1698 Okunma.
28 Nisan 2015
Materyalist Evrende Cenab-ı Hakk'ın Sevgisi
1566 Okunma.
25 Nisan 2015
Ortadoğu ve Emperyalizmin Siyonist İsrail İçin Önemi
1716 Okunma.
24 Nisan 2015
İnsan Aklının Alamayacağı Zulümlere Rağmen İnsan Kalmayı Başaran Bütün Çocuklara…
1760 Okunma.
23 Nisan 2015
Huzur Pınarlarından Olan Regaip Kandili
1776 Okunma.
19 Nisan 2015
İnsan Yüreğindeki Sevgi ile Aşkın Farklı Çağrışımları
1896 Okunma.
17 Nisan 2015
Aklımızın duyulmayan seslerinden olan düşünceler…
1592 Okunma.
15 Nisan 2015
Kutlu Doğum ile Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V)
1682 Okunma.
09 Nisan 2015
Sevdiğiyle Kalbini Bölüşmektir Sevmek...
1322 Okunma.
05 Nisan 2015
Vali Olup da İnsanlıktan Nasibini Almayanlar!
1698 Okunma.
01 Nisan 2015
Kendi Kamerası ve Kendi Kalemiyle Büyük Bir Güce Sahip Olan Kişi “Yılmaz Güney”
1329 Okunma.
28 Mart 2015
Ortadoğu Coğrafyasının Belini Kırmaya Çalışan Siyonistler
1546 Okunma.
26 Mart 2015
Farklılıklarımız Olsa Bile Yine de Doğal ve Otantik Olmalıyız
1591 Okunma.
24 Mart 2015
Bediüzzaman Said Nursi'yi Anlatabilmek
1771 Okunma.
16 Mart 2015
Tarih Sayfalarına Kara Bir Leke Olarak Yer Alan Halepçe Katliamı
3040 Okunma.
13 Mart 2015
Toplumumuzun Kalıplaşmış Sözleri Düşünceleri ve Görüşleri
1687 Okunma.
10 Mart 2015
Günümüz İnsanların Öfkelerindeki Hedef Şaşması
1549 Okunma.
07 Mart 2015
8 Mart Yeryüzünün Bütün Kadınlarına Güzellikler Getirsin
1578 Okunma.
05 Mart 2015
Barış ve Çözüm Sürecinin Önünü Hiç Kimse Tıkamaya Kalkmasın
1575 Okunma.
04 Mart 2015
İnce Memedlerİn Öksüz Kaldı
1733 Okunma.
27 Şubat 2015
Cezaevlerinde Çocuklar Tecavüzlere İşkencelere Maruz Kalıyorlar
1794 Okunma.
23 Şubat 2015
Barbar İran Devleti Aklını Başına Almalı
1652 Okunma.
19 Şubat 2015
Mardin'in Yeni Valisi Ömer Faruk KOÇAK ve Halkın Beklentileri
1692 Okunma.
16 Şubat 2015
İnsanlık Suçu İşleyen Vahşilere İdam Cezası Gerekir mi?
1824 Okunma.
16 Şubat 2015
Siyasiler Kendi Ülkelerinde İşlenen Cinayetlerden Katliamlardan Ölümlerden Sorumludurlar
1917 Okunma.
13 Şubat 2015
Nedir Bu Milletvekili Olma Merakınız!
1644 Okunma.
12 Şubat 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Lezzet Yeri Olup Mardin Kızıltepe İlçesinin Vazgeçilmezi Olan Hikmet Usta Kebap Salonu
1990 Okunma.
11 Şubat 2015
Dayatılanlara Boyun Eğme ve Kolaycılığa Kaçmak
1717 Okunma.
09 Şubat 2015
Özgürlük Meydanında Belediye Zabıtaları ve (Sözde) Yaptıkları İşler
1703 Okunma.
05 Şubat 2015
Korsan Devlet Olan Siyonist İsrail ile Başbakan Binyamin "Bibi" Netanyahu'nun Yeni Film Macerası
1652 Okunma.
03 Şubat 2015
Terör Örgütü Siyonist İsrail - Golan Tepeleri - Suriye - - Ortadoğu - İran - Hizbullah Örgütü - Lübnan - Su Kaynakları Saldırı ve Yansımaları
1767 Okunma.
31 Ocak 2015
Özlemini Çektiğiniz Demokrasi ve Barışı Yakmakla Yıkmakla Öldürmekle Getiremezsiniz
1650 Okunma.
27 Ocak 2015
Dünyanın Aydınlık Yüzüne Sahip Olan Kürtler ile Kobani Rojava Şengal Üçgeni
1751 Okunma.
26 Ocak 2015
Kral Abdullah bin Abdülaziz el-Suud'un Ölümü Amerika'nın İşine mi Yaradı
1721 Okunma.
23 Ocak 2015
Güneydoğu Anadolu Bölgesini Karanlığa Mahkum Eden Özelleştirmeler
1781 Okunma.
22 Ocak 2015
Tabelası Düşmüş Adalet Mülkün Temeli midir?
1814 Okunma.
17 Ocak 2015
Peygamber efendimiz
1634 Okunma.
15 Ocak 2015
Acımasız Hırsların Kurbanları Çocuklar
1643 Okunma.
11 Ocak 2015
Bütün İnsanları Bütün Dünyayı Bütün Ortadoğu’yu Yöneten Yahudiler
2319 Okunma.
10 Ocak 2015
10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ
1750 Okunma.
06 Ocak 2015
Faşizm'in Gerçek Yüzünü Anlatabilmek
1660 Okunma.
04 Ocak 2015
Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin Lojistik Sektöründeki Gelişimleri
1808 Okunma.
01 Ocak 2015
Sessizce Bana Yaklaşan Ölümün Bedenime Ruhuma Teması
1802 Okunma.
31 Aralık 2014
Ey İslam Alimleri Ey Müslümanlar Bu Katiller Nasıl Müslüman Olur? Karar Verin Artık!
1678 Okunma.
29 Aralık 2014
Ey Savaşın Ateşini Kendi İsmiyle Söndüren Barış Neredesin!
1786 Okunma.
26 Aralık 2014
Uludere’de Roboski de Özgür Kelebeklerin Maruz Kaldıkları “ Katliamlar Ölümler Vahşetler…”
2443 Okunma.
09 Aralık 2014
Kadim ve Kutsal Toprakların Coğrafyası - Ortadoğu -
1820 Okunma.
07 Aralık 2014
Birilerinin Sömürgesiyle Birlikte Hepimizin Sömürülmesi
1715 Okunma.
02 Aralık 2014
Mezopotamya ve Ortadoğu'nun En Kadim Kültür Başkentlerinden Diyarbakır'ı Anlatabilmek....
1643 Okunma.
25 Kasım 2014
İnsanların Özgürlüğü ve Yeryüzündeki Fikirlerin Zenginliği
1757 Okunma.
18 Kasım 2014
İnsanların Edeple Bütünleşmeleri
1868 Okunma.
13 Kasım 2014
Deccal ve Masonların İlluminati İle İlişkilendirilen Bağlantıları
2192 Okunma.
12 Kasım 2014
1827 Okunma.
05 Kasım 2014
İntiharların Sebepleri - Psikolojik ve Sosyal Gelişim Zamanları
2151 Okunma.
Haber Yazılımı