Yazı Detayı
31 Aralık 2019 - Salı 18:47 Bu yazı 1173 kez okundu
 
2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN
NUMAN ALADAĞ
numan2363@hotmail.com
 
 

2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN

 

 

 

DEĞERLİ OKUYUCULAR, 

 

2020 YILININ TÜRK MİLLETİNE, SAĞLIK, MUTLULUK VE BEREKET  GETİRMESİNİ CENAB-I ALLAH'TAN NİYAZ EDER. 

ARTUKLU HABER AİLESİ OLARAK, YENİ YILINIZI KUTLAR, MUTLULUKLAR DİLERİZ. NİCE YILLARA

 

Değerli okuyucularımız, 2020 yılına Cenab-ı Allah'a sarılarak dua edelim ki, Allah bizleri riyakar "İhanet şebekeleri" nin şerrinden korusun.

 

 

Cehalet, belanın kökü ve hastakların esasıdır. Gerçek Türk İslam gelenekleri odur ki, Müslüman Türk Milletinin götürdüğü savaştan zafere ulaşmış, yüzleri ak olarak döndürür. Çünkü düşmanlar bu, çıkar amaçlı hediye (Rüşvet) vererek, seçilmiş ve atanmışların günah ve suç işlemesine vesile oluyorlar. Eğer ki, o seçilmiş ve atanmış yetkililer, bencillik uğruna aldanırlarsa, bir zamanlar Fetö'nun yaptıklarına nasıl ki aleni göz yumulduysa işte o, Türk İslam geleneklerinin ruhundan en uzak ve cehalette derin olan kişilerdir.

 

2020 Yılının, üretim ve 100 yerli sermaye ye önem verme yılı olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyoruz. Yerli sermaye'ye önem verip tüketmek, Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağının, daima göklerde dalgalanması demektir. 

 

Yerli sermaye tarafından üretilen ürünlerden raf bedeli almayıp raflarına koyan mağazalardan, alışveriş etmeyi tercih ediniz ki, Türk Milletinin huzurunu ekonomik terör faaliyetleriyle, bozmaya çalışanlara dersini verelim.

NOT: Raf bedeli şartı demek, her türlü terörün ve ahlaksızlıkların oluşma anahtarı demektir.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye de elektrikli otomobil üretimine önem vermesi, Türkiye'nin sanayi ötesi toplum olma temelinin atılması demektir. Bu Milli çalışma, Türk bilim adamı, sanayicisi, çiftçisi  ve Türk Milleti için sevindiricidir. 

 

Recep Tayyip Erdoğan'a öneri: "Ey Türk Milleti! Düşünelim, Çalışalım, Araştıralım, Üretelim." sözünü esas alarak, Türkiye'nin her türlü iş kolunda sanayi ötesi toplum bir ülke olmasını sağlasın.

 

Recep Tayyip Erdoğan, bir çok başarılara imza atmak istiyorsa, acilen rüşvet, kara para hareketliliği, vergi kaçakçılığı, raf bedeli şartı ve Suriye'lilerin Türkiye de ki, kayıt dışı para hareketliliklerine son verdirmelidir. O zaman hem Türk Milleti hem de kendisi sağlık ve huzur içinde çalışma imkanı elde edilmiş olur.

 

"Lafla ne Müslümanlık ne de Millilik olur." iyiliği kötülüğüne galip olan iyidir. Kötülüğü iyiliğine galip olan kötüdür. Aramızda dolaşan Fetö gibi riyakarlara dikkat etmeliyiz ki, 2020 yılında üretime önem verelim ki, bereketli bir yıl olsun.

 

Ayrıca İslam dinini, Fetö'nun riyakarlık duyguları gibi kullananlara itibar edilmemesi gerekir. En büyük ders 15 Temmuz dersidir. 

 

Noel'i (Yılbaşını) fırsat bilen bencil çıkarcı ve Riyakar ahlakına sahip olanlar başkalarını kandıran, kendini kandırır. Gayrimeşru (Haram) kazançlar sağlayan hayır, bereket  ve sağlık görmez. 

 

Raf bedeli şartı gibi anarşik-ekonomik terör oluşturanlar, Allah'ın kendilerine vereceği karşılığa hazır olmalıdırlar. Kötülük düşünen, kötülüğün nereden geldiğini anlayamaz. 

 

Vicdan rahatlığı ile kendimizi kontrol edelim. Huzursuzsanız, hatalı hareket ve düşünceleriniz vardır. Kur'an-ı Kerim neyi gösteriyorsa onu yapın. Keseniz zarar mı görecek, görsün, aklınız karşı mı koyacak, koysun, dinlemeyin. Akıl fırıldak gibidir, kötü dediğine iyi, iyi dediğine kötü der. O her zaman haklı değildir, her zaman kendini haklı çıkarma çabasındadır. Aklınızı da kontrol etmek elinizdedir. En büyük yardımcınız İmanınızdır.

 

Cenab-ı Allah'ın adaletinden şüphe olmaz. Her canlı dünyaya gelişte aynı kadere sahiptir. Zenginlik, fakirlik aklın oyalanmasıdır. Allah korkusu ve vatan sevgisi olmayan, menfaatlerine bağlı, başkalarını düşünmeyenlerdir. Rüşvet, kara para ve vergi kaçakçılığı ile oluşan zenginlik çabuk ortaya çıkar. Ne oldu zenginlik? 

 

Haram olan faaliyetlerle gelen zenginliğin parası ile yakalandığınız hastalıklarınızın tedavisine yetmez. Zengin huzurda ise, helal kazanabilmişse zengindir. Niyet iyi yol ise, netice iyi olur. Niyet kötü, yol ters ve kötü ise, neticesi kötüdür. 

 

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu diyor ki: "Kul hakkı yemeyiniz ki, Allah işinizi rast getirsin." Kul hakkı yiyen Müslüman bir kişi olamaz. O, tam Fetö gibi riyakardır.

 

Aklın kararları doğru yolda çalışarak üretim yaparak, severek inanarak, umut ederek, sabrederek, kendisine ve vatanına faydalı ise, o insan iyi ahlak sahibidir, vicdanlıdır, Allah'a ve Kur'an-ı Kerim yolundadır. Ruh da bu hizmetinden mükafatlandırılacaktır. İşte kader bu. Bu yolda zengin olunur. Piyango ve her çeşit şans oyunlarında zenginlik olmaz ve tam tersine o para daha da fakirliğe götürür. 

 

Yılbaşı piyangosuna, hiç bir zaman umut bağlamayınız, çünkü haram ve gözlü paradır. İstekler, arzular sevgiden doğuyor, çalışarak üretmek sevgi ile oluyor. Yaşamak sevgidir. Huzuru onlar çabuk bulabildiler.

 

Allah korkusunun ve İmanın zayıfladığı yerde toplumun huzuru sarsılır. 

 

Cemiyet hayatının ahengini bozan şeylerin başında rüşvet gelmektedir. Bu özelliklerle (ibtila), içtimai hayatı altüst eden ve Milli sorunları yüzüstü bırakan ahlaki bir kanser hastalığıdır.

 

 
Türk Milleti'nin bölünmez bütünlüğünü bozmaya yol açan şekiller: Kayıt dışı alışveriş hareketliliği, vergi kaçakçılığı, Suriye'lileri çalıştırmak, Suriye'lilerin vergi dairesine kayıt olmadan özellikle Şanlıurfa da iş yeri açmaları, rüşvet ve raf bedeli şartıdır. 
 
Değerli okuyucular!
Fetö Terör örgütü, Türkiye de, rüşvetin ve kayıt dışı ekonomik hareketliliklerinin yayılmasında lider olarak etkili olmuş ve bu etkinliği, 15 Temmuz da ki şeytanlığı ile belgelenmiştir. 
 
Fetö klübüne mensup olanlar, halen  etkinliklerini sürdürmektedirler. Bazı stratejik makamlara atanmaları, her türlü iş kollarında ihale almaları, Milletvekili ve Belediye Başkanı olabilmek için, Fetö klübü olarak Türkiye genelinde şu kadar oyumuz vardır diyerek taviz alabiliyorlar.
 
Stratejik kamu kurum yetkililerinin, Fetö'cuların bu şekilde halen etkinliklerini sürdürdüklerinin bilincindeler mi?  Bu konuda mühendis Binali Yıldırım'ın, ''Gün Dostunu Düşmanını Tanıma Günüdür.'' Milli seslenişine de dikkat edilmesi gerek miyor mu? 
 
Kalbinde Allah korkusu ve ruhunda Vatan sevgisi olmayan ve makam etiketini kullanarak, Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı sevgisine ve Allah korkusuna aldırmayan, bencil ve çıkarcı rüşvet yeme eğiliminde olanları, Cenab-ı Allah, kahr-ı perişan etsin inşallah.
 
 
Rüşvet, lokantalar, fırınlar, ve turistik bölgelerde ki esnafların kayıt dışı ekonomik faaliyetleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın, en büyük düşmanı değil midir? Recep Tayyip Erdoğan, önce bir iktisatçı ve iş adamı olan, bilgi birikimi ile bu kayıt dışı para hareketliliğine el atıp son verdirmelidir. 
 
Recep T Erdoğan, 2020 Yılında rahatça Türk Milletinin, Milli sorunları çözmek istiyorsa o zaman, acilen kara para hareketliliklerine (Kayıt dışı ticaret) ve özellikle Suriye'lilerin kara para hareketlilikleri de, çok büyük bir tehlikedir. Bu ekonomik hareketliliklere dur demesi gerekir. Eğer dur denilmediği zaman, kendileri rahat çalışma ortamını bulamazlar ve daima stresli olurlar. Stres demek; şeker hastalığına ve kansere yakalanmak demektir.
 
 
Adalet ve hakkaniyete riayet edilmeyen toplumlarda; herkes hakkını, kendi kuvvet ve kabiliyetini kullanarak almaya yeltenir. Bu ise, huzursuzluğun, ekonomik-anarşik terörün kökleşmesi demektir. 
 
Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) hadis-i şeriflerinde: ''Rüşvet veren de alan da cehennemliktir.'' buyurmak suretiyle bu kötülüğü yasaklamıştır.  Başka bir hadis-i şerif de: ''Adalet güzeldir; fakat devlet yöneticilerinde olursa daha da güzeldir.'' buyuruyor.
 
İslam dinin de, emanetlerin ehline verilmesini emretmiştir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) bir hadis-i şeriflerinde: ''İş (görev), layık olmayana verildiğinde kıyameti bekleyin.'' buyurmuşlardır. 
 
Makina mühendisliği diploması var ama o mühendis, bir motoru söküp takamıyor. Diploma ile mühendislik olmaz. İcraat, araştırma-geliştirme ve üretim ile mühendislik olunur.
 
Bugün Allah korkusu ve Vatan sevgisi nedir bilmeyen riyakarlar, Vatanı, ekmek yediği kurumu ve ailesi için en büyük tehlike olduklarının bilincinde midirler acaba? 
 
İnsan, huzur, güven ve mutluluğu ancak, fertlerin birbirlerine sevgi, saygı ve din kardeşliği duyguları ile bağlı, yaşama şuuruna varmış, düzenli bir toplumda duyabilir. Bu itibarla, kişinin hem kulluk görevlerini yapabilmesi, hem de ailesine, milletine ve bütün insanlığa karşı görevlerini sadakat ve samimiyetle yerine getirebilirler. 
 
Allah korkusu, Vatan sevgisi ahlakına ve ahengine bağlı kalmalıyız. Birlik ve beraberliğin yerine bencilliğin, bölücülüğün, parçalanmanın, fitne ve ekonomik-anarşik terörün ve raf bedeli şartının hakim olduğu bir toplumda İslam'ı yaşamak da, yaşatmak da mümkün olabilir mi?
 
Türk İslam alemi olarak, yaşamakta bulunduğumuz dünya hayatının fani olduğunu unutmayalım. Haram ve rüşvetten, daima uzak kalarak, sabır edip şükredersek ahiret hayatına intikal edip ebedi mutluluk ve saadete ereceğiz inşallah. Bu da tabii ki, sadakat ve samimiyetle kulluk vazifemizi yerine getirmekle olur.
 
MİLLETVEKİLLERİNİN DİKKATİNE!
TBMM'de ki, vicdan sahibi Milletvekilleri, rüşvet ve kayıtdışı kazançların frenlenebilmesi için, caydırıcı kanunların acilen çıkmasına, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetine, bu konuda yardımcı olmaları gerekmiyor mu?
 
SORU? Suriye'lilerin Türkiye deki, kara para hareketlilikleri, rüşvet, raf bedeli şartı ve vergi kaçakçılarına  TBMM de dur diyecek Milletvekilleri yok mudur? Milletvekilleri, derhal harekete geçip, yüz karası olan anarşik-ekonomik terörün, bu faaliyetlerine caydırıcı kanunları acilen çıkarmalıdırlar.
 
Kim ne derse desin; 15 Temmuz olaylarının ana aktif maddesi, Fetö'cuların kara para hareketliliğidir. Zamanında kara para hareketlilikleri kontrol edilmediği için,  15 Temmuz da ve  bugün yaşanan olayların  meydana geldiğini unutmayalım.
 
Kayıtdışı (Kara para) gelirlerine dur denilmediği bir ülkede, anarşik-ekonomik terörün durdurulması mümkün olamıyacağını unutmayalım?
 
Çıkarcılık ve bencillik ahlakına sahip olanların, para için her türlü maddi-manevi stratejik önem taşıyan tavizler vermesine müsaittir.
 
Cenab-ı Allah, kalbinde Allah korkusu, ruhunda vatan ve Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı sevgisi  olanların, vatana hizmet etmeyi kendilerine nasip etsin.
 
Cümle Vatan şehitlerini, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, Rahmetle, Gazileri minnetle anar. Hastalara acil şifa diler, 2020 yılının kazasız belasız ve bereketli bir yıl olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz.
 
KAYNAKÇA: Kur'an-ı Kerim tefsiri ve Hadis-i şerifler: Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları. Yayın No: 207
Erzurumlu Hafız Abdullah Aldır
 
 
...
 
Etiketler: 2020, YILI,, ÇALIŞARAK, ÜRETİM, YILI, OLSUN,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
30 Temmuz 2020
KURBAN BAYRAMININ FAZİLETİ
185 Okunma.
28 Temmuz 2020
Aklınızı Kurban derisi için, kiraya vermeyiniz
110 Okunma.
24 Temmuz 2020
Kurban Mesuliyetimizdir
198 Okunma.
13 Temmuz 2020
15 Temmuz ve ekonomik terör
272 Okunma.
10 Temmuz 2020
KİRAZDAN GELEN ŞİFA FIRSATTIR.
173 Okunma.
22 Haziran 2020
AHLAKSIZLIĞIN MİLLİYETİ YOKTUR
290 Okunma.
13 Haziran 2020
Türk jandarma'sının tarihsel gücü
261 Okunma.
06 Haziran 2020
Kolonya ile cilt temizliğindeki sakıncalar
204 Okunma.
01 Haziran 2020
Kalo-damar sağlığınız için Oğulotu
173 Okunma.
23 Mayıs 2020
Ramazan Bayramı fırsat olsun
224 Okunma.
18 Mayıs 2020
Kahramanlığa aşık Türk Milleti ve 19 Mayıs
287 Okunma.
11 Mayıs 2020
Haramlardan uzak durup, sünnete uygun yaşamalıyız.
171 Okunma.
02 Mayıs 2020
TÜRKÜM DEDİM TOPRAĞIMA SARILDIM
249 Okunma.
30 Nisan 2020
Ramazan-ı şerifin, şifal-ı armağanları
217 Okunma.
25 Nisan 2020
RAMAZAN-I ŞERİF'İN MANEVİ İKLİMİNİ YAŞAYALIM
183 Okunma.
22 Nisan 2020
23 Nisan 1920, Türk Gençliğinin teminatıdır
265 Okunma.
15 Nisan 2020
Sağlığımız için Zencefil Yetiştirelim (2)
230 Okunma.
12 Nisan 2020
Sağlığınız için, zencefil doğal çözüm (1)
212 Okunma.
06 Nisan 2020
Berat Gecesi büyük bir fırsattır
368 Okunma.
28 Mart 2020
KAYIT DIŞI EKONOMİ KORONAVİRÜS KADAR TEHLİKELİDİR
838 Okunma.
21 Mart 2020
Miraç Kandili ve ibadetlerimiz:
243 Okunma.
17 Mart 2020
18 Mart, küresel saldırıya dur demektir
875 Okunma.
29 Şubat 2020
Kahraman Türk Askeri ve Şehitlik
7738 Okunma.
25 Şubat 2020
Regaip Kandilinin Fazileti
1148 Okunma.
24 Şubat 2020
Beliniz Ağrıyorsa...
414 Okunma.
09 Şubat 2020
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği
4503 Okunma.
30 Ocak 2020
HUZUR VE YAŞAMDA ADALETİN ÖNEMİ
1125 Okunma.
27 Ocak 2020
Kış hastalıkları için can simidi
531 Okunma.
17 Ocak 2020
TÜRK GELENEKLERİNDE TEMİZLİK
789 Okunma.
22 Aralık 2019
Tarım Bakanlığına Stratejik Öneri
1544 Okunma.
13 Aralık 2019
Milli bekamıza yönelen ekonomik-sosyal tehditler
1212 Okunma.
08 Aralık 2019
Sağlığımızı koruyarak mutlu olmak
703 Okunma.
30 Kasım 2019
Limon da ki Mucizeler
1164 Okunma.
23 Kasım 2019
GELECEĞİMİZ ÖĞRETMENLERDİR
1138 Okunma.
20 Kasım 2019
Türk kültüründe
855 Okunma.
06 Kasım 2019
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif
1398 Okunma.
28 Ekim 2019
EKONOMİK TERÖRLE MÜCADELE EDEREK, E CUMHURİYETİ PAYDAR KILALIM
289 Okunma.
25 Eylül 2019
Ziraatçı Mustafa amca'dan sağlık tavsiyeleri
642 Okunma.
14 Eylül 2019
EĞİTİM VE ÖĞRETMİN ÖNEMİ
1062 Okunma.
06 Eylül 2019
Çocuklarınızın sağlığı, RAF bedeli şartı ile güvence altında
1165 Okunma.
28 Ağustos 2019
ZAFER BAYRAMI VE HİCRİ YILBAŞI KUTLU OLSUN
1150 Okunma.
20 Ağustos 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE
1295 Okunma.
09 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı
1032 Okunma.
29 Temmuz 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık
508 Okunma.
14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN
409 Okunma.
19 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ
442 Okunma.
13 Haziran 2019
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEÇİMİ
509 Okunma.
03 Haziran 2019
Bayramı, mana derinliğinde yaşayalım
480 Okunma.
30 Mayıs 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek
450 Okunma.
26 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır
487 Okunma.
19 Mayıs 2019
İslamiyette Ruh Sağlığımız
439 Okunma.
11 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız
500 Okunma.
05 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan Gelen Kutusu x
461 Okunma.
25 Nisan 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı düzenlemesi iyi gelecek
771 Okunma.
22 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir
406 Okunma.
18 Nisan 2019
Berat gecesi büyük bir fırsattır.
518 Okunma.
11 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları
1016 Okunma.
31 Mart 2019
Miraç Kandili ve Türk İslam Gelenekleri
808 Okunma.
22 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik eşiğimiz
607 Okunma.
16 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi
518 Okunma.
12 Mart 2019
DEMOKRASİDE BÜYÜK RİSK
530 Okunma.
07 Mart 2019
Regaip Kandilinde, Türk İslam gelenekleri
624 Okunma.
02 Mart 2019
RÜŞVET VE RAF BEDELİNE DUR DİYENLER 31 MART SEÇİMİNİ KAZANIR
731 Okunma.
21 Ocak 2019
ÜÇ R'ye DUR DİYEBİLİRİZ
5262 Okunma.
15 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...
1068 Okunma.
06 Ocak 2019
Mübarek elma, hem deva hem şifadır
978 Okunma.
28 Aralık 2018
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ
1402 Okunma.
06 Aralık 2018
Lahananın şaşırtıcı faydaları
2702 Okunma.
24 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı
2281 Okunma.
18 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu
1415 Okunma.
09 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini
1868 Okunma.
28 Ekim 2018
CUMHURİYET ve tarımla geleceğimiz daha güvenlidir.
1565 Okunma.
27 Eylül 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN
2833 Okunma.
16 Eylül 2018
Eğitim ve Milli Ekonomi
849 Okunma.
10 Eylül 2018
HİCRİ YILBAŞI VE AŞURA GÜNÜ
768 Okunma.
07 Eylül 2018
ADALE VE KRAMP AĞRISI
846 Okunma.
28 Ağustos 2018
ZAFER BAYRAMI VE EKONOMİK TERÖR
910 Okunma.
18 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz
1497 Okunma.
12 Ağustos 2018
Vatan sevgisi ve raf bedeli şartı
1675 Okunma.
30 Temmuz 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı
1608 Okunma.
23 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ
1352 Okunma.
15 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin, 15 Temmuz Zaferi
1142 Okunma.
07 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER
2345 Okunma.
26 Haziran 2018
OĞUL OTU VE GİZLİ MUCİZELERİ
4943 Okunma.
21 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet
910 Okunma.
17 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR
804 Okunma.
13 Haziran 2018
MÜ'MİNLERİN BAYRAMI
819 Okunma.
07 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti
948 Okunma.
03 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun
875 Okunma.
28 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF
845 Okunma.
21 Mayıs 2018
Ekonomik Terör ve Kudüs
928 Okunma.
15 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz
800 Okunma.
12 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!
1664 Okunma.
06 Mayıs 2018
24 Haziran da ki irade, istikbali tayin eder
884 Okunma.
29 Nisan 2018
Berat Gecesinin bereketi
959 Okunma.
16 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR
809 Okunma.
31 Mart 2018
Şahsiyet ve Topluma Hizmet
1359 Okunma.
27 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek
1480 Okunma.
21 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz
1098 Okunma.
17 Mart 2018
Çanakkale Ruhumuz ve Anzaklar
1177 Okunma.
08 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR*
1619 Okunma.
01 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL
3507 Okunma.
18 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet
2264 Okunma.
11 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular
1547 Okunma.
04 Şubat 2018
TEMEL GIDA-İÇECEK VE TARIM
1592 Okunma.
28 Ocak 2018
ZAYIFLAMA VE İLTİHABI KURUTMA REÇETELERİ
1647 Okunma.
22 Ocak 2018
CİLT GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER
1609 Okunma.
14 Ocak 2018
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA
1514 Okunma.
08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR
1074 Okunma.
01 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ
1142 Okunma.
17 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR
982 Okunma.
29 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun
989 Okunma.
24 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL
964 Okunma.
17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM
978 Okunma.
28 Ekim 2017
''CUMHURİYET'' BAYRAMDIR
1049 Okunma.
23 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler
1146 Okunma.
14 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ
1096 Okunma.
02 Ekim 2017
DİZDEKİ KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ
1372 Okunma.
25 Eylül 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)
1108 Okunma.
12 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ
1411 Okunma.
31 Ağustos 2017
Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde
1005 Okunma.
29 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95 Cİ YILDÖNÜM COŞKUSU
1058 Okunma.
21 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala
1070 Okunma.
03 Ağustos 2017
FESLEĞEN (TULSİ)'NİN FAYDALARI
2466 Okunma.
13 Temmuz 2017
ŞEHİTLERİMİZE VEFA
1033 Okunma.
02 Temmuz 2017
Raf Bedeli uygulaması karşısında milli duruş
1096 Okunma.
24 Haziran 2017
Mü'minlerin Bayramı
1109 Okunma.
20 Haziran 2017
Kadir Gecesi bir fırsattır
1387 Okunma.
09 Haziran 2017
TEMİZLİK, MÜSLÜMANLIĞIN İLK ADIMIDIR
1226 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN-I ŞERİF'İN GETİRDİKLERİ
2372 Okunma.
25 Mayıs 2017
Ramazan-ı Şerifin Şifalı armağanları
1197 Okunma.
18 Mayıs 2017
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI !
1038 Okunma.
14 Mayıs 2017
EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
1140 Okunma.
09 Mayıs 2017
BERAT GECESİNDE HUZUR VE BEREKET
1267 Okunma.
07 Mayıs 2017
TOPLUM EĞİTİMİNDE ŞAHSİYET VE EKONOMİK MİLLİYETÇİLİK
1191 Okunma.
30 Nisan 2017
PROTEİN SAVAŞINDA TÜRKİYE
969 Okunma.
22 Nisan 2017
MİLLİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZU İDRAK EDELİM
1078 Okunma.
16 Nisan 2017
ÖZLÜ SÖZLERDE HAK VE ÖZGÜRLÜK
1254 Okunma.
12 Nisan 2017
GÜZELLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN ÇİLEK SAFASI
1036 Okunma.
29 Mart 2017
Regaip Kandilinin Fazileti
1577 Okunma.
26 Mart 2017
HAYAT İÇİN ADALETİN önemi
1144 Okunma.
23 Mart 2017
İnsan Hedefi ve Demokrasi
889 Okunma.
16 Mart 2017
Milli Duruş ve 18 Mart
1120 Okunma.
11 Mart 2017
Ekonomik terör bizi vuruyor.
1113 Okunma.
06 Mart 2017
Silahsız işgal ve kuruş vurgunu
1175 Okunma.
04 Mart 2017
Milli Hakimiyet, Riyakarlık ve Rüşvet
1156 Okunma.
25 Şubat 2017
Damar tıkanıklığı ve güçlü hafıza için çözüm...
1141 Okunma.
18 Şubat 2017
Himalaya etekleri ile Muğla nın ortak yönü
1070 Okunma.
11 Şubat 2017
RAJASTHAN'da GUATIR TEDAVİSİ
1248 Okunma.
04 Şubat 2017
Bahar Mevsiminde Korunma Yöntemleri
1140 Okunma.
29 Ocak 2017
ATATÜRK'Ü DOĞRU TANIYALIM (DÜZELTME)
1256 Okunma.
23 Ocak 2017
RAJASTHAN'DAN SAĞLIK VE MUTLULUK ÖNERİLERİ
1162 Okunma.
15 Ocak 2017
MİLLİ SERMAYEYE VE SAHİP ÇIKALIM
1259 Okunma.
12 Ocak 2017
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN İLAHİ HİKMETLER
1395 Okunma.
02 Ocak 2017
RAJASTHAN'dan kanser riskini azaltan çareler
1370 Okunma.
24 Aralık 2016
YILBAŞI FIRSATÇILIĞI
1177 Okunma.
29 Kasım 2016
YEŞİL MERCİMEK VE ŞİFALI ARMAĞANLARI
1178 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
1714 Okunma.
15 Kasım 2016
SİNÜZİT İÇİN ŞİFALI ARMAĞANLAR
2476 Okunma.
13 Kasım 2016
İnsan da ve doğa da sevgi
1325 Okunma.
09 Kasım 2016
ATATÜRK'ü 78 ci Yılında Rahmetle Anıyoruz....
955 Okunma.
03 Kasım 2016
HİNDİSTAN DA HASTALIKLARA KARŞI MUCİZE KARIŞIM
2153 Okunma.
Haber Yazılımı