PANDEMİ NEDENİYLE DÜĞÜN YAPAMAYAN ÇİFT , 5,5 AYLIK OĞULLARI İLE BERABER DÜĞÜN YAPTI

Bursa’da geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle Mart ayında nikah masasına oturan çift, yapamadıkları düğün törenini 5,5 aylık oğullarının da katılımı ile gerçekleştirdiler.
Gündem 29.11.2021 11:36:00 0

Bursa’da geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle Mart ayında nikah masasına oturan çift, yapamadıkları düğün törenini 5,5 aylık oğullarının da katılımı ile gerçekleştirdiler.

 

Bursa’da Dekorasyon, Alçıpan ve Metal Dekorasyon sistemleri üzerine faaliyet gösteren Giresun Güceli  Ali Bal, yeni normalleşme döneminin başlaması ile düğün hazırlıklarını tamamlayarak 5,5 aylık evlatlarını da yanına alıp renkli bir düğün cemiyetine imza attılar.

 

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok çift de olduğu gibi düğünlerini ertelemek zorunda kalan çift güzel bir olaya da vesile oldu. Nikahlarını 2 kişilik aile olarak kılan çift, 1,5 sene sonra 5,5 aylık oğulları Okan Asaf’ında dünyaya gelmesiyle birlikte yaptılar.

 

Düğün törenine ailenin akrabalarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

“OKAN ASAF’IMIZ MUTLU GÜNÜMÜZE ŞAHİT OLDU”

 

Pandemi yasakları nedeni ile sadece nikah kıyan Ali Bal  ve Aysun Can çifti, erteledikleri düğünlerini bu akşam yaptılar. Ali ve Aysun çifti, düğünlerine 5,5 ay önce dünyaya gelen Okan Asaf ismini verdikleri oğullarıyla katıldı. Nikahı 2 kişi kıydıklarını ama düğünlerinde 3 kişi olduklarını belirten Ali Bal, “Düğünümüz pandemi  nedeniyle birkaç kere ertelendi. Bu arada çocuğumuzun müjdesini aldık. Onunla beraber düğünümüzün olması kısmet oldu” dedi.

 

DAMAT ALİ BAL DÜĞÜNÜNDE TÜRKÜ SÖYLEDİ

 

Düğün töreninde mikrofonu da eline alan Damat Ali Bal söylediği türkü ile de mutluluğunu gözler önüne serdi. Karadenizli sanatçılar Cihan Topal, İsmail Cebeci, Recep Erdoğan, Suat Kılıç ve Tevfik Bayrak’da güzel bir sahne performansı sergileyerek davetlilere doyumsuz bir an yaşattılar.

 

TİR-GÜC DER HEDİYESİNİ TAKDİM ETTİ

 

Tirebolu Güce Derneğinin, derneklere davetiye gönderen Tirebolu ve Güceli hemşerilerinin düğününde takdim etmiş olduğu hediyeyi dernek adına Gürağaç Derneği yöneticileri genç çiftlere takdim ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-BURSA

 • BIST 100

  2.830%1,59
 • DOLAR

  17,8277% -0,23
 • EURO

  18,4214% 0,04
 • GRAM ALTIN

  1.027,7% -0,20
 • Ç. ALTIN

  1695,705% -0,20
37.2° / 22.9°