MARDİN`DE ÇEKİMLERİ SÜREN HERCAİ DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜ YAYINLANDI

Mardin`in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat`ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye başlıyor.Mardin`in Midyat ilçesinde çekimleri halen süren dizide Özellikle Aslanbey ve Şa
17.03.2019 10:47:50 0

Mardin'in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat'ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye  başlıyor.Mardin'in Midyat ilçesinde çekimleri halen süren dizide Özellikle Aslanbey ve Şadoğlu ailelerinin ikamet ettikleri büyük konaklar izleyicinin en çok dikkatini çekecek.

 

Hercai dizi oyuncuları arasında Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamış yer alıyor.

 

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz'in  üstlendiği ve ATV'de yayınlanmaya başlayan Hercai dizisinde Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Hercai’nin konusuna kısaca değinecek olursak; İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı’nı ele alıyor.

Image result for HERCAÄ°

Midyat'a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil!

Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir.

Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek!

 

 

 

 

ARTUKLUHABER AJANSI-MAGAZİN SERVİSİ

 • BIST 100

  1.418%0,00
 • DOLAR

  8,5275% 0,02
 • EURO

  10,0570% -0,02
 • GRAM ALTIN

  480,66% -1,11
 • Ç. ALTIN

  793,089% -1,11
29.1° / 19.1°