KIZILTEPE BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE 10 BİN GIDA YARDIMI KOLİSİ DAĞITACAK

Kızıltepe Kaymakamlığı koordinesinde Kızıltepe Vefa Sosyal Destek Grubu, Ramazan Ayı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için 10 bin gıda paketi hazırladı.
Mardin 2.05.2021 10:48:00 197 0

Kızıltepe Kaymakamlığı koordinesinde Kızıltepe Vefa Sosyal Destek Grubu, Ramazan Ayı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için 10 bin gıda paketi hazırladı.

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın talimatları doğrultusunda hazırlanan gıda paketlerinin dağıtımına başlandı. Kızıltepe Kaymakamlığı, Kızıltepe Belediyesi ve hayırseverlerin desteği ile hazırlanan gıda paketleri titizlikle ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor. Kaymakam/Belediye Başkan V. Hüseyin Çam’ın mesajını ihtiyaç sahibi ailelere iletip gıda paketlerine teslim eden Kızıltepe Vefa Sosyal Destek Grubu, çalışmalarını sürdürüyor.

Kızıltepe Vefa Sosyal Destek Grubu olarak ramazan ayında gıda dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz diyen Çam: “Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bu günlerde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında çalışmalar yapıyoruz. 156 gönüllü çalışanımız ve 24 aracımızla ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine gıda yardımlarını ulaştırıyoruz. Kızıltepe Vefa Sosyal Destek Grubu ile yardımları tek bir çatı altında toplayarak, kaymakamlık, belediye ve diğer yardımcı kuruluşlar tarafından dağıtılacak yardımların ihtiyaç sahiplerinin eline en iyi şekilde geçmesini sağlıyoruz. Kısıtlamadan dolayı sokağa çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek bağlamında 7 gün yirmi dört saat çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Çam: “İnsanlık olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu salgın bizleri her noktada zorlamaktadır. Biz de hem devletimizin imkanlarını hem de hayırsever vatandaşlarımızın imkanlarını bir araya getirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında çalışıyoruz. Kızıltepe Vefa Sosyal Destek Grubu’nda çalışan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

 • BIST 100

  1.461%0,29
 • DOLAR

  8,4047% -0,28
 • EURO

  10,1808% -0,94
 • GRAM ALTIN

  506,05% -1,64
 • Ç. ALTIN

  834,9825% -1,64
31° / 15°