FİNSD, TOBB SAİK İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Finansal İnovasyon ve Sigortacılar Derneği FİNSD, TOBB Sigorta acenteleri İcra Komitesi ile Video konferans üzerinden toplantı gerçekleştirdi.
Ekonomi 3.03.2021 16:52:00 1858 0

Finansal İnovasyon ve Sigortacılar Derneği FİNSD, TOBB Sigorta acenteleri İcra Komitesi ile Video konferans üzerinden toplantı gerçekleştirdi.

 

FİNSD Başkanı Mehmet Yaser AKDAĞ yaptığı açıklamada, toplantımızın hedefi yönetim kurulu üyelerimizin mesleklerine olan bağlılıklarını artırmak ve mesleki problemlerin yetkili mercilerimiz ile paylaşılarak sorunların üzerinden gelebileceğimizi ve paydaşlar oluşturularak yerel ve ulusal çapta acente problemlerinin harmanlanarak ortak akıl çerçevesinde çözümlenmesi hedefi ile mesleğini önemseyen, çözüm arayan, mesleki saygınlığı benimseyen bireyler olarak ve meslek yöneticilerimiz ile her platformda bir araya gelmeyi hedef edinen FİNSD derneği çalışmalarını daha da hızlandıracağını belirtti.

 

Akdağ,  03.03.2021 tarihin de Finansal İnovasyon ve Sigortacılar Derneği  tarafından düzenlenen Yönetim Kurulu istişare toplantımıza, davetimiz üzerine TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Özgür YILMAZ katılmış olup, SAİK icraat ve planları hakkında görüş beyan etmiş, Mardin ilimize ait  bölgesel sorunlar ve çözüm önerileri hakkında  görüşmeler yapılmıştır. Toplantı sonunda  TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Sn. Levent KORKUT’da toplantıya katılmış olup katılımcıların soru ve sorunları hakkında istişareler yapıldı.

 

Bizlerin davetini kabul edip her daim bir araya gelmeyi kabul eden TOBB SAİK yönetimine derneğimiz adına çok teşekkür ediyoruz.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Anahtar Kelimeler: FİNSD TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ
 • BIST 100

  1.409%0,00
 • DOLAR

  8,0677% -0,04
 • EURO

  9,6943% 0,12
 • GRAM ALTIN

  450,93% -0,87
 • Ç. ALTIN

  744,0345% -0,87
21° / 5°