Ak Parti MKYK Üyesi Miroğlu’ndan MTDF’ye ziyaret

Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Orhan Miroğlu ve İlçe Yönetiminden Oluşan Bir Heyet Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonunu (MTDF)’ yi ziyaret etti
Mardin 13.04.2021 16:36:00 735 0

Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Orhan Miroğlu Beraberinde Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ve İlçe Yönetiminden Oluşan Bir Heyet Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonunu (MTDF)’ yi ziyaret etti.

 

İki dönem Mardin Milletvekilliği yapan ve ikinci kez Ak. Parti (MKYK) üyeliğine seçilen Orhan Miroğlu, beraberinde Kızıltepe ilçe başkanı Bülent Şahin ve ilçe yönetiminden oluşan bir heyet Kızıltepe hububat ticaret merkezinde bulunan Mardin toplumsal dayanışma federasyonu (MTDF) Merkezini ziyaret ettiler. Hububat ticaret merkezi ve Mardin toplumsal dayanışma federasyonu başkanı Mehmet Şerif Öter federasyon genel sekreteri Mustafa Eriten, yönetim kurulu üyeleri Aziz Ece, İdris demir ve Mustafa Omuk tarafından karşılandılar.

 

MTDF Yönetim Kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden AK Parti (MKYK) üyesi Orhan Miroğlu, “Bölgenin ve ülkenin güncel konuları hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, yaklaşık yirmi yıla yakındır tek başına iktidarda olan AK. Partinin tek amacı ülkenin huzuru ve halka hizmet olduğunu ifade etti. Ülkenin geleceği Ak. Partide olduğunu ifade eden Miroğlu bu düşünce ve anlayışla 2023 seçimlerinde daha güçlü iktidara gelmek için, her zaman gücünü halktan alan Ak. Parti olarak bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da daha fazla halkımızla ve sivil toplum örgütlerimizle birlikte istişare ve diyalog halinde olacaklarını söyledi. Miroğlu (MTDF) genel başkanı Mehmet Şerif Öter ve Yönetim Kurulu üyelerinin kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti”

 

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu ve Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter ise yaptığı konuşmada “Önceki iki dönem Ak. Parti milletvekilimiz ve yeniden (MKYK) Üyeliğine seçilen Sayın Orhan Miroğlu abimiz, muhterem eşi Canan hanım, İlçe başkanı Sayın Bülent Şahin ve beraberindeki heyetin gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür ederek, şunları ifade etti; Sayın Orhan Miroğlu Mardin ve bölgenin sorunlarına vakıf bir siyasetçimizdir. Her zaman sorunlara duyarlı ve ilgili olduklarını biliyoruz, bölgede yaşanan kuraklık ve tarımsal alanda çiftçilerimizin genel sorunları ve çevre yolunun yapılması konusunda yazılı ve sözlü olarak kendilerine bilgi arz ettim. Ayrıca yeniden Ak. Parti (MKYK) üyeliğine seçilmiş olmaları nedeniyle hayırlı ve başarı dileklerimizi sunduk, “Dedi 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE   

 

 

Anahtar Kelimeler: Parti Üyesi Miroğlu’ ziyaret
 • BIST 100

  1.441%0,95
 • DOLAR

  8,2464% -0,28
 • EURO

  10,0395% 0,34
 • GRAM ALTIN

  484,91% 0,48
 • Ç. ALTIN

  800,1015% 0,48
32° / 17°