Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 11:45 Bu haber 1899 kez okundu
 
YURTAYDER GENEL BAŞKANI KUDRET BULUT'TAN ''23 ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI''MESAJI
YURT AY DER Genel Başkanı Kudret Bulut , yayınladığı yazılı mesajında geleceğimizin teminatı çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
- Haberi
YURTAYDER GENEL BAŞKANI KUDRET BULUT'TAN  ''23 ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI''MESAJI

 

 


YURT AY DER Genel  Başkanı Kudret Bulut , yayınladığı yazılı mesajında geleceğimizin teminatı çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

 

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98’ıncı yıldönümünü ve Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz.

Bu önemli günü tüm dünya çocuklarına armağan ederek, geleceğin teminatı olan çocuklara verdiği önem, yüklediği anlamla Atatürk; insanlığın ortak umudu ve en önemli hazinesi olan çocuklara önemli görevler yüklemiştir.

Bugün başta bölgemiz olmak üzere tüm dünyada yaşanan savaşların ve kavgaların gelecekte yaşanmaması için çocuklarımızın hep birlikte el ele olması büyük önem taşımaktadır. Çocuklarımızın olan bu bayramın, dünya çocukları arasında sevgi ve dostluk bağlarının güçlendirilmesine ve gelecekte tüm insanların barış içinde yaşamalarına vesile olmasını diliyorum.

Bu güzel günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor; Kurtuluş Savaşımızı sevk ve idare eden Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini, milli mücadelede emeği geçen ecdadımızı saygı ve rahmetle anıyorum.”Dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: YURTAYDER, GENEL, BAŞKANI, KUDRET, BULUT'TAN, , ''23, ULUSAL, EGEMENLİK, VE, ÇOCUK, BAYRAMI''MESAJI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı