Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 20:21 Bu haber 1510 kez okundu
 
VEYSİ ŞAHİN;''SEÇİLMEM HALİNDE MAAŞIM ENGELLİ ÇOCUKLARA BURS OLARAK VERİLECEK''
31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin , Belediye Başkanı seçilmem halinde, Belediye Başkanlığım boyunca aldığım maaşlar engelli çocuklarımıza burs olarak dağıtılacaktır.''Dedi.
- Haberi
VEYSİ ŞAHİN;''SEÇİLMEM HALİNDE MAAŞIM  ENGELLİ ÇOCUKLARA BURS OLARAK VERİLECEK''


31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin seçilmesi halinde belediye ait bütün makam araçlarını satışa çıkaracaklarını  ve   hizmet araçları  dışında araç olmayacağını belirterek ''Ben şahsi aracımla işe geleceğim. Kimsenin makam aracı olmayacak. Hizmet araçları dışında kalan makam araçları satılacak. Biz hizmet için geleceğiz, makam için değil” dedi.

 

Veysi Şahin Midyat ilçesinde farklı bir belediyecilik yapacaklarını belirterek,Midyat ilçesine yapay gölet, hafif nostaljik tramvay, hayvan barınma merkezi,4 yarı olimpik havuz, kültür ve kongre merkezi, geri dönüşüm ve arıtma tesisleri, belediye aş evi, meslek sanayi siteleri, tarihi mekanların restorasyon, antik amfi tiyatrosu, otopark, Beyaz Su enerji üretimi gibi projelerle ilçenin hak ettiği yere gelmesini sağlayacaklarını ve Dünya´ya örnek teşkil edecek bir dil ve din ve kültürel zenginliğine sahip Midyat İlçesinin, dünyaya açılacak bir  pencere haline getirmeyi hedeflediklerini  belirterek, bu yönde projeler hazırladık ve bu projeleri hayata geçireceklerini  ifade etti.

 

Veysi Şahin,  Belediye Başkanı seçilmem halinde, Belediye Başkanlığım boyunca aldığım maaşlar engelli çocuklarımıza burs olarak dağıtılacaktır.''Dedi.

 

Seçim çalışmaları sırasında vatandaşlardan sıcak ilgi gördüklerini belirten Veysi Şahin,seçimlere kadar ev,ev,mahalle,mahalle ,köy,köy dolaşarak,sıkmadık el,bırakmayacaklarını herkesi kucaklayacaklarını belirtti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/MİDYAT

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: VEYSİ, ŞAHİN;''SEÇİLMEM, HALİNDE, MAAŞIM, , ENGELLİ, ÇOCUKLARA, BURS, OLARAK, VERİLECEK'',
Yorumlar
Haber Yazılımı