Haber Detayı
05 Temmuz 2013 - Cuma 14:37 Bu haber 1185 kez okundu
 
VALİ CENGİZ'DEN MİNÜBÜS ŞÖFÖRLERİNE ZİYARET
Mardin Valisi Dr.Ahmet Cengiz , Vali Yardımcısı Hüseyin Avcı ile Minübüsçüler Kooperatif ini birlikte ziyaret ederek,kooperatif durağındaki şoförlerle bir süre sohbet etti. Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz: “Sizlerin ziyaretini beklemeden ben sizleri ziyaret etmek istedim” dedi.
Türk Dünyasından Haberler Haberi
VALİ CENGİZ'DEN  MİNÜBÜS ŞÖFÖRLERİNE ZİYARET

Mardin Valisi Dr.Ahmet Cengiz  ,  Vali Yardımcısı Hüseyin Avcı ile Minübüsçüler Kooperatif ini birlikte ziyaret ederek,kooperatif durağındaki şoförlerle bir süre sohbet etti.

Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz: “Sizlerin ziyaretini beklemeden ben sizleri ziyaret etmek istedim” dedi.

Vali Cengiz Minübüsçüler Kooperatifi Duvarın da yazılı duran “Sorunun kendisinde olduğunu bilmeyen insanlar, çözümü başkalarının huzurunu bozmakta arar” sözünü anlamlı bulduğunu belirterek herkesin kurallara saygı göstermesi durumunda hiçbir sorunun yaşanmayacağını belirtti.

   Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden kooperatif başkan ve üyelerinin yaşadıkları sorunları dinleyen ve Üniversite kampüs yolunun düzeltilmesi talebi ile ilgili olarak ilgililere hemen talimat veren Vali Dr. Ahmet Cengiz: “Yarın bugünden daha iyi olacak, hepimiz bunun için çaba harcıyoruz” şeklinde konuştu.

Tüm şehir içi minibüs şoförleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Vali Dr. Ahmet Cengiz daha sonra duraktan ayrıldı.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin, Valisi, DrAhmet, Cengiz, , , , Vali, Yardımcısı, Hüseyin, Avcı, Minübüsç
Yorumlar
Haber Yazılımı