Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 12:09 Bu haber 3827 kez okundu
 
TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİNDEN KAMUOYU AÇIKLAMASI
Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Başkanı İsmail GÜLLE’nin sosyal medya hesaplarına siber saldırı gerçekleştirilmiş ve başka şahıslar tarafından hesapların belirli bir süre yetkisiz olarak kullanılması sonrasında Türkiye İhracatçılar Meclisi yazılı Kamuoyu açıklaması yaptı.
Gündem Haberi
TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİNDEN KAMUOYU AÇIKLAMASI


Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Başkanı  İsmail GÜLLE’nin sosyal medya hesaplarına siber saldırı gerçekleştirilmiş ve başka şahıslar tarafından hesapların belirli bir süre yetkisiz olarak kullanılması sonrasında Türkiye İhracatçılar Meclisi yazılı Kamuoyu açıklaması yaptı.

 

Türkiye İhracatçılar Meclisinden yapılan yazılı Kamuoyu Açıklaması şöyle;

 

''Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Başkanı  İsmail GÜLLE’nin sosyal medya hesaplarına siber saldırı gerçekleştirilmiş ve başka şahıslar tarafından hesapların belirli bir süre yetkisiz olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Söz konusu eylemi gerçekleştirenler hakkında hukuki işlemler tarafımızca başlatılmıştır. Duruşundan asla taviz vermeyecek olan Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçılarımız, dış ticaret fazlası veren Türkiye davası için çalışmaktadır. Yetkisiz kişilerce itibarımızı zedelemeye yönelik kötü niyetli olarak yapılan sosyal medya paylaşımları, beğeniler ve tüm sosyal medya işlemleri hiçbir suretle Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanımız Sn. İsmail GÜLLE ve kurumumuz görüşlerini temsil etmemektedir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederiz.''denildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: TÜRKİYE, İHRACATÇILAR, MECLİSİNDEN, KAMUOYU, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı