Haber Detayı
26 Aralık 2018 - Çarşamba 12:54 Bu haber 2128 kez okundu
 
TÜRK TELEKOM’DAN “HOTSPOT” AÇIKLAMASI
Akıllı cep telefonlarında bulunan ve ‘hotspot’ olarak adlandırılan ‘Kişisel Erişim Noktası’ özelliğinin kullanımına 1 Ocak 2019’dan itibaren ücret getirileceği tartışmaları üzerine abonelerimizin doğru bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.
Gündem Haberi
 TÜRK TELEKOM’DAN “HOTSPOT” AÇIKLAMASI

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom'dan  ''Hotspot Uygulamasına yönelik önemli açıklama yapıldı.

 

 Türk Telekom'dan ''Hotspot'' uygulmasına yönelik olarak şu açıklama yapıldı;

 

''Akıllı cep telefonlarında bulunan ve ‘hotspot’ olarak adlandırılan ‘Kişisel Erişim Noktası’ özelliğinin kullanımına 1 Ocak 2019’dan itibaren ücret getirileceği tartışmaları üzerine abonelerimizin doğru bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.

 

 

Türk Telekom, müşterilerinin kendi mobil internet paketlerini dizüstü bilgisayar, tablet gibi farklı cihazlarla “Kişisel Erişim Noktası/ Hotspot” özelliğini kullanarak farklı cihazlarla paylaşmalarından herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Ayrıca Türk Telekom’un, herhangi bir Wi-Fi (kablosuz internet) ağına erişimin olmadığı durumlarda kullanıcıların cep telefonları vasıtasıyla ‘hotspot’ özelliğini kullanarak aygıtlarını internete bağlayabilmelerinde herhangi bir aygıt sayısı sınırlaması da bulunmamaktadır.

 

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.''denildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

HABER;ABDULLAH ORTAÇ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , TÜRK, TELEKOM’DAN, “HOTSPOT”, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı