Haber Detayı
11 Temmuz 2013 - Perşembe 21:35 Bu haber 741 kez okundu
 
TOPLUCA İSTİFA ETME KARARI ALDILAR
Konya Selçuk Üniversitesi Basketbol Kulübünden yapılan açıklamada ‘’ Konya Selçuk Üniversitesi Basketbol kulübü olarak yarın itibariyle Federasyon nezdinde yapılması gereken ödemenin yapılamayacak olması nedeniyle kapanmanın eşiğine gelmiştir. 2013-2014 sezonu için Kamuoyundan aradığı desteği bulamayan Yönetim ise bu ilgisizlik karşısından topluca istifa etme kararı almıştır.
Gündem Haberi
TOPLUCA İSTİFA ETME KARARI  ALDILAR

Konya Selçuk Üniversitesi Basketbol Kulübünden yapılan açıklamada ‘’

Konya Selçuk Üniversitesi Basketbol kulübü olarak yarın itibariyle Federasyon nezdinde yapılması gereken ödemenin yapılamayacak olması nedeniyle kapanmanın eşiğine gelmiştir. 2013-2014 sezonu için Kamuoyundan aradığı desteği bulamayan Yönetim ise bu ilgisizlik karşısından topluca istifa etme kararı almıştır.

Günlerdir kamuoyu nezdinde marka şehir olma yolunda ilerleyen Konya için söz ve yetki sahibi olan kişi yâda makamlarla görüşmek için çaba sarf eden Yönetim aradığı ilgi ve desteği bulamamıştır.

Yönetim olarak 2012-2013 sezonunda üzerlerine düşeni yaptıklarını belirten mevcut Yöneticiler takımın bundan sonraki -Geleceğinin sorumluluğu- ve vebali Konyalı tüm yönetici ve makamlara ait ‘’ olduğunu ifade etmişlerdir.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Konya, Selçuk, Üniversitesi, Basketbol, Kulübünden, yapılan, açıklamada, ‘’ Kon
Yorumlar
Haber Yazılımı