Haber Detayı
13 Temmuz 2013 - Cumartesi 22:12 Bu haber 705 kez okundu
 
TBMM 1 EKİM'E KADAR TATİLE GİRDİ
TBMM Ak Parti Grubu tarafından verilen önergenin Kabulunden sonra,Bu geceden itibaren,1 Ekim Tarihine kadar Tatile girecek.
Siyaset Haberi
TBMM 1 EKİM'E KADAR TATİLE GİRDİ

Genel Kurul, Başkanvekili Sadık Yakut'un başkanlığında toplandı. Danışma Kurulu, toplanamadığından AK Parti, grup önerisi getirdi. Öneri, Genel Kurul'da kabul edildi.

Buna göre, Pan-Avrupa-Akdeniz Tercihli Menşe Kurallarına Dair Bölgesel Konvansiyonun Onaylanmasının Uygun Bulunduğu Hakkında Kanun Tasarısı, gündemin ön sıralarına alındı.

Genel Kurul, bugün Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı ile Pan-Avrupa-Akdeniz Tercihli Menşe Kurallarına Dair Bölgesel Konvansiyonun Onaylanmasının Uygun Bulunduğu Hakkında Kanun Tasarısı'nın görüşmelerinin tamamlanmasına kadar çalışacak.

TBMM Genel Kurulu, bu birleşimde iki tasarıyı yasalaştırırsa, yarın toplanmayacak. Tasarıların yasalaşması durumunda ise 1 Ekim 2013 tarihine kadar tatile girecek.

İçerde ve Dışarda çok önemli günler yaşayan Ülkemizde Yorulan Milletvekillerimiz yaklaşık 3 Ay Tatil yapacak.14 Temmuz tarihinde başlayacak Tatil 1 Ekimde sona erecek.

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: TBMM, Ak, Parti, Grubu, tarafından, verilen, önergenin, Kabulunden, sonraBu, gec
Yorumlar
Haber Yazılımı