Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:41 Bu haber 1515 kez okundu
 
Tavuk Dünyası Diyarbakır’daki 3. restoranını açtı
Tavuk Dünyası, Diyarbakırlı konuklarını, uluslararası ödüllere sahip lezzetleri de içeren zengin menüsüyle şimdi de Mahabat Bulvarı’nda açtığı yeni restoranında karşılıyor.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
Tavuk Dünyası Diyarbakır’daki 3. restoranını açtı

Tavuk Dünyası, Diyarbakırlı konuklarını, uluslararası ödüllere sahip lezzetleri de içeren zengin menüsüyle şimdi de Mahabat Bulvarı’nda açtığı yeni restoranında karşılıyor.

 

avuk Dünyası, kesintisiz büyümesini daha önce restoranının bulunmadığı bölgelerde olduğu kadar şubeleriyle hizmet verdiği farklı şehirlerde hizmete açtığı yeni şubeleriyle de sürdürüyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin 6 farklı ilindeki 11 restoranında lezzet severleri ağırlayan Tavuk Dünyası, bölgedeki şube yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

 

Tavuk Dünyası Diyarbakır’ın gelişen sosyalleşme bölgelerinden olan Mahabat Bulvarı’nda kapılarını açan yeni şubesiyle bölgedeki şube sayısını 12’ye çıkardı.

 

Diyarbakır’da 3. şubelerini hizmete sokmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu“Doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar Türkiye’nin yaklaşık 50 şehrinde sayıları 200’e yaklaşan şubelerimizde misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. Uluslararası ödüllere sahip ürünlerimizin de yer aldığı ve akılalmaz lezzetlerden oluşan zengin menümüzle her geçen gün daha çok sayıda lezzetseverle bir araya geliyoruz. Zengin mutfak kültürüyle dikkat çeken Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde de şubelerimizin sayısını, Diyarbakır Mahabat Bulvarı’nda açtığımız 3. restoranımızla birlikte 12’ye çıkardık. Mahabat Bulvarı’nda açtığımız bu yeni restoranımız aynı zamanda Güneydoğu Anadolu’daki 3. cadde restoranımız oldu. Yılın kalan aylarında da planladığımız şekilde farklı şehirlerdeki yatırım taleplerini değerlendirerek büyümemizi sürdürecek, lezzet noktaları haritamızı genişletmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Tavuk Dünyası, Diyarbakır’da açılan 3. restoranı ile birlikte Türkiye’de 49 şehirde 195şubeye ulaşmış oldu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-DİYARBAKIR

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Tavuk, Dünyası, Diyarbakır’daki, 3., restoranını, açtı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı