Haber Detayı
01 Temmuz 2013 - Pazartesi 21:14 Bu haber 1280 kez okundu
 
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
Fenerbahçeli tarftarlar, UEFA Disiplin Kurulu’nun verdiği kararı protesto etmek, FB Başkanı Aziz Yıldırım ve Kulübe olan desteklerini ortaya koyma adına, şimdiye kadar düzenlemiş oldukları destek yürüyüşlerinden bir tanesini daha gerçekleştirdi.
Spor Haberi
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ

Fenerbahçeli tarftarlar, UEFA Disiplin Kurulu’nun verdiği kararı protesto etmek, FB Başkanı Aziz Yıldırım  ve Kulübe olan desteklerini ortaya koyma adına, şimdiye kadar düzenlemiş oldukları destek yürüyüşlerinden bir tanesini daha bugün gerçekleştirdi.

Suadiye’de toplanan binlerce sarı lacivertli taraftar, çeşitli tezahürat ve pankartlarla Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na yürüdü. Ülkenin çeşitli illerinden Bağdat Caddesi’ne gelen binlerce FB taraftarı  19.07’de ‘Büyük Fenerbahçe Yürüyüşü’nün startını verdi. FB Başkanı Aziz Yıldırım’a ait posterlerin de yer aldığı organizasyonda, taraftarlar attıkları sloganlarla da FB'nin  yanında olduklarını gösterdi. Suadiye’de başlayan yürüyüş, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda son buldu.

Taraftarlar tarafından organize edilen bu yürüyüşe, FB Yönetim Kurulu Üyelerinden Yasemin Merçil ile Yalçın Haker de katıldı.

Yasemin Merçil: “Fenerbahçe taraftarı olarak buradayım”
Fenerbahçe Televizyonu'na konuşan FB Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Merçil, şu açıklamada bulundu:
"Güzel bir gün. Hep beraber Fenerbahçe ailesi olarak bir aradayız. Üzücü günler geçirdik, ancak taraftarımız arkamız da olduğunu bilmek çok önemli. Herkese teşekkür ederim. Taraftarın bir organizasyonu idi. Disipline sevkimizi ile ilgili bir protesto ve Başkanımızın arkasında olduğunu gösterme adına ben de taraftar olarak geldim. Başkanımız ve yöneticilerimiz adına tüm taraftarımıza teşekkür ederim."

Yalçın Haker: “Herkes Fenerbahçe için sokaklarda”
Yürüyüşe katılan bir diğer  FB Yönetim Kurulu ÜyeSİ  Yalçın Haker ise, "Bize yapılan haksızlıkları göstermek için buradayız.  Belki de sesimiz duyurulur da bir anlamı olur. Geçen 3 Temmuz’da da buradaydık. Herkes Fenerbahçe için sokaklarda" dedi.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Fenerbahçeli, tarftarlar, UEFA, Disiplin, Kurulu’nun, verdiği, kararı, protesto,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
TARAFTARDAN FB'YE DESTEK YÜRÜYÜŞÜ
Yorumlar
Haber Yazılımı