Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 20:31 Bu haber 1179 kez okundu
 
SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ'DEN MARDİN VALİSİ DEMİRTAŞ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Mardin 22. dönem Milletvekili ve İş Adamı Süleyman Bölünmez son Valiler Kararnamesi ile Adana Valiliğinden Mardin Valiliğine atanan Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek,hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mardin Haberi
SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ'DEN MARDİN VALİSİ DEMİRTAŞ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Mardin 22. dönem Milletvekili ve İş Adamı Süleyman Bölünmez  son Valiler Kararnamesi ile Adana Valiliğinden Mardin Valiliğine atanan Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek,hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

10 Haziran Günü Resmi Gazetede yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Mardin Valisi ve Mardin Büyüşehir Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Musata Yaman'ın Mülkiye Başmüfettişliğine  atama kararı sonrası  Vali Mustafa  Yaman’ın şehirden ayrılmasının ardından   “şükür” kurbanları kestiren isimlerden biri de 22.dönem Mardin Milletvekili ve İş Adamı Süleyman Bölünmez oldu. Birçok köyde Bölünmez adına kesilen Kurbanların halka dağıtılmasını sağlayan Süleyman Bölünmez daha sonra sosyal Medya hesabından yaptığı duyuru ile de aralarında Merkeze alınan Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın kardeşi Mustafa Yaman ve Mardin Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile  Valinin trollerinin de  bulunduğu  kişiler hakkında Nöbetçi Savcılık,ilgili Emniyet kanalıyla yasal girişimler başlattığını duyurmuştu.

 

Adana Valiliğinden,Mardin Valiliği görevine getirilen Vali Mahmut Demirtaş'ı makamında ziyaret eden 22.dönem Mardin Milletvekili ve İş Adamı Süleymen Bölünmez,Vali Demirtaş'a görevinde başarılar diledi.

 

Vali Mahmut Demirta ta 22.dönem Mardin Milletvekili ve İş Adamı Süleyman Bölünmez!in ziyareti nedeniyle kendidine teşekkür etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SÜLEYMAN, BÖLÜNMEZ'DEN, MARDİN, VALİSİ, DEMİRTAŞ'A, HAYIRLI, OLSUN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı