Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 18:20 Bu haber 1997 kez okundu
 
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM SONUÇLARI AÇIKLANDI
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilan edilen ve KPSSP3, KPSSP93 ve KPSSP94 puan sıralamasıyla başvurusu alınarak atanmaya hak kazanan asıl ile yedek adayların isimleri açıklandı.
- Haberi
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi  Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilan edilen ve KPSSP3, KPSSP93 ve KPSSP94 puan sıralamasıyla başvurusu alınarak atanmaya hak kazanan asıl ile yedek adayların isimleri açıklandı.

 

Sözleşmeli Personel Alım Sonuçları

Duyuru Başlangıç Tarihi : 23.07.2019 - Duyuru Bitiş Tarihi : 31.08.2019

 
D         U         Y         U         R         U
 
           Üniversitemiz Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilan edilen ve KPSSP3, KPSSP93 ve KPSSP94 puan sıralamasıyla başvurusu alınarak atanmaya hak kazanan asıl ile yedek adayların isim listesi aşağıya çıkarılmıştır.
 
           Asıl Adayların 06/08/2019 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat edilen unvanlarda asıl ve yedek adaylar belirlenmiş olup (ilan edilen kadrolardan 1 adet alım yapılacak unvanlar için iki katı diğer unvanlar için bir katı yedek aday belirlenmiştir.), asıl kazananlardan süresi içerisinde müracaat olmadığı takdirde yedek olanlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.        
 
 
 
 
KAZANANLARIN İSİM LİSTESİ VE BELGELERE ULAŞMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ!
 
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-SİVAS
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SİVAS, CUMHURİYET, ÜNİVERSİTESİ, SAĞLIK, PERSONELİ, ALIM, SONUÇLARI, AÇIKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı