Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 14:15 Bu haber 780 kez okundu
 
SİNCAN BELEDİYESİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ŞANLIURFA GEZİSİ
Sincan Belediyesi, geleneksel hale getirdikleri kültür gezilerinde bu sefer şehit ailelerine özel Şanlıurfa gezisi düzenledi.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
SİNCAN BELEDİYESİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ŞANLIURFA GEZİSİ

Sincan Belediyesi, geleneksel hale getirdikleri kültür gezilerinde bu sefer şehit ailelerine özel Şanlıurfa gezisi düzenledi. Huzur ve güvenliğin sağlanması noktasında canlarını ortaya koyan kahraman şehitlerimizin aileleri Şanlıurfa’da tarihi ve kültürel yerleri ziyaret etti.

 

AİLELER DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

 

Şehit aileleri ve yakınları; Balıklıgöl, Urfa kalesi, Hz. İbrahim'in doğduğu mağara, Hz. Eyyub Peygamber (A.S.) Sabır Makamı ve Hz. Eyyub Peygamber (A.S.) Camii, Selahaddin Eyyubi Camii ile Şanlıurfa Müzesi’ni ziyaret ederek tarihi mekanlar hakkında rehber tarafından bilgilendirildi. 

 

Aileler, Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da unutulmaz bir gün yaşadıklarını belirterek Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a teşekkür etti.

 

Başkan Ercan, “Bugün aziz vatanımızda huzur içinde yaşıyorsak; şehit ve gazilerimiz sayesindedir. Onlara çok şey borçluyuz. Bizlere düşen, şehitlerimizin emanetine ve gazilerimize sahip çıkmaktır.” diye konuştu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SİNCAN, BELEDİYESİNDEN, ŞEHİT, AİLELERİNE, ŞANLIURFA, GEZİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı