Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 12:04 Bu haber 727 kez okundu
 
SEYHAN BELEDİYE ZABITASINDAN''SURİYE EKMEĞİ''OPERASYONU
Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Fırıncılar odası yetkilileri ile Suriye ekmeği satışının yoğun olarak yapıldığı bölgelere operasyon düzenledi. Operasyonda "Suriye ekmeklerine" el konulurken, çok sayıda ekmeğin küflendiği dikkat çekti.
Gündem Haberi
SEYHAN BELEDİYE ZABITASINDAN''SURİYE EKMEĞİ''OPERASYONU

Adana Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen ve Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek ve Fırıncılar Odası Başkanı Ali Tekin'in de katıldığı geniş katılımlı toplantıda, sağlıksız koşullarda üretimi ve satışı yapılan Suriye ekmeğinin neden olduğu haksız rekabete dikkat çekilmiş ve kontrolsüz üretilen Suriye ekmeklerinin halkın sağlığını tehdit edebileceğine vurgu yapılmıştı. Toplantının ardından alınan kararlar doğrultusunda kent dışından getirilen Suriye ekmeğinin satışının yasaklanması için gerekli çalışmalar Adana Valiliğinin himayesinde sürüyor.

 

SEYHAN ZABITA ÇOK SAYIDA "SURİYE EKMEĞİ"NE EL KOYDU

 

Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Fırıncılar odası yetkilileri ile Suriye ekmeği satışının yoğun olarak yapıldığı bölgelere operasyon düzenledi. Operasyonda "Suriye ekmeklerine" el konulurken, çok sayıda ekmeğin küflendiği dikkat çekti. Seyhan Zabıta Müdürü Ercan Kandemir'in sevk ve idaresinde gerçekleşen denetim ve operasyonda ele geçirilen Suriye ekmekleri halkın kullanımından arındırılarak imha edildi.

 

BAŞKAN AKAY "HALKIN SAĞLIĞINI TEHDİT EDENLERLE MÜCADELE SÜRECEK"

 

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, halkın sağlığını tehdit eden tüm unsurlarla mücadelelerinin aralıksız süreceğini kaydetti. Seyhan'da Kurban bayramı öncesi denetimlerin de sıklaştırıldığını hatırlatan Başkan Akay, Seyhanlının sağlıklı, temiz ve huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri adına her türlü önlemi almaya devam edeceklerini kaydetti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ADANA/SEYHAN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SEYHAN, BELEDİYE, ZABITASINDAN''SURİYE, EKMEĞİ''OPERASYONU,
Yorumlar
Haber Yazılımı