Haber Detayı
16 Haziran 2013 - Pazar 15:14 Bu haber 1421 kez okundu
 
SEYDİŞEHİR KAYMAKAMINA BABALAR GÜNÜ SÜPRİZİ
Seydişehir’ de göreve başladığı günden bu yana halkın sevgisini kazanan Tuncay Sonel’ e babalar günü sürprizi.
Gündem Haberi
SEYDİŞEHİR KAYMAKAMINA  BABALAR GÜNÜ SÜPRİZİ

Seydişehir’ de göreve başladığı günden bu yana halkın sevgisini kazanan Tuncay Sonel’ e babalar günü sürprizi.

Seydişehir’ de dokuz ayda öksüz yetimden, engelliye, yaşlılara, gariplere ve düşkünlere yaptığı hizmetler ile tanınan Kaymakam Tuncay Sonel’ e babalar gününde yetim ve öksüzlerin ev ziyaretleri sırasında yanında bulunan ekip tarafından bir sürpriz yapıldı.

Bir pastane de yapılan programda Kaymakam Tuncay Sonel’ in eşi Handan Sonel, Emniyet Müdürü Yahya Günay, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Öşekci, Sağlık Müdürü Ayşegül Candan Harmankaya ve öğretmenler Hatice Ustaoğlu ile Esma Konuş Çakır Kaymakam Tuncay Sonel için şiirli, görüntülü ve fotoğraflardan oluşan bir slayt hazırlarken, birde pasta hazırlattılar. Salona giren Tuncay Sonel önce ne olduğunu anlamasa da slayt’ ın başlamasının ardından kendisine hazırlanan sürprizi anlayan Kaymakam Tuncay Sonel yetim ve öksüz öğrencilerin gönderdikleri mesajların yayınlandığı görüntü sırasında ise oldukça duygulandı.

Hazırlanan pastayı Emniyet Müdürü Yahya Günay, Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Öşekci ile birlikte kesen Kaymakam Sonel “Daha önceki görev yerlerimde doğum günlerimde yapılan sürprizlere alışıktım. Ama bu kez babalar gününde böyle bir sürpriz hiç beklemiyordum. Yetim öksüz projesinde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız bana böyle bir jest yapmışlar hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 ARTUKLU HABER AJANSI-SEYDİŞEHİR

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Seydişehir’, de, göreve, başladığı, günden, yana, halkın, sevgisini, kazanan, Tu
Yorumlar
Haber Yazılımı