Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 11:57 Bu haber 6550 kez okundu
 
SERHAT KARAKUŞ SURVİVOR 2020 İÇİN ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI
2019 Survivor’a katılmak için gecesini gündüzüne katan,hatta katıldığı parkurları başarıyla tamamlayan Serhat Karakuş, yarışmaya katılamamıştı. Genç adam yılmadı ve 2020 Survivor’a katılmak için Florya sahilini mesken tuttu. Karakuş,kurduğu parkurlarda saatlerce çalışıyor.
Magazin Haberi
SERHAT KARAKUŞ  SURVİVOR   2020  İÇİN ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

2019 Survivor’a  katılmak için gecesini gündüzüne katan,hatta  katıldığı parkurları başarıyla tamamlayan Serhat Karakuş, yarışmaya katılamamıştı. Genç adam yılmadı ve 2020 Survivor’a katılmak için Florya sahilini mesken tuttu. Karakuş,kurduğu parkurlarda  saatlerce çalışıyor.

 

Yaklaşık iki yıldır kendi parkurunu inşa ederek çalışmalarını sürdüren Serhat Karakuş, “2020’de Survivor yarışmasına katılmak istiyorum” dedi. Kendi parkurunu inşa eden ve 24  aydır çalışmalarını sürdüren Serhat Karakuş, 2020’de Survivor yarışmasına katılmak istediğini ifade etti.

 

 

 

Bugüne kadar 3 tanıtım filmi çekerek sosyal medya fenomeni haline gelen, Karakuş, “ 10 bin adet poster bastırdık ve dağıttık. Günde 5 saat Crosfit, Fitness gibi sporları yapıyorum. Acun Ilıcalı bana bir şans verirse başarılı olacağıma inanıyorum. Survivor’ı anımsatan parkurlarda çalıştım. Kendimce bunları yaptım. Parkurlarda 85 kiloluk traktör lastiği kaldırıp attım. 1.5 metre yükseklikte zıpladım ve yüzdüm. Günde 5 saat bu parkurda çalışıyorum. Herkes bu parkurları yapamaz. Güç ve nefes isteyen bir spor. Kendimi bildim bileli spor yapıyorum ve kendime inanıyorum. Survivor’ı zor olduğu için tercih ettim. Hayalimi gerçekleştirmek istiyorum’dedi.

 

Genç adamın, spor koçluğu,performans koçluğu,Kick Boks,Muay thai Crossfit eğitmenliği,fitnes koçluğu belgeleri bulunuyor.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SERHAT, KARAKUŞ, , SURVİVOR, , , 2020, , İÇİN, ŞİMDİDEN, ÇALIŞMALARA, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı