Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 10:38 Bu haber 2213 kez okundu
 
SARI, SAVUR BEYAZIT BORAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında Savur ilçesindeki kırsal mahalle okullarını ikinci kez ziyaret etti.
Mardin Haberi
SARI, SAVUR  BEYAZIT BORAN İLKOKULUNU  ZİYARET ETTİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında  Savur ilçesindeki kırsal mahalle okullarını ikinci kez ziyaret etti.

 

SARI, Maarif Müfettişi Süleyman AKIN ile Savur ilçesinde kırsal mahallelerde bulunan  Yazır İlkokulu,Yazır İlkokulu Anasınıfı, Taşlık İlkokulu, Taşlık İlkokulu Anasınıfı, Şenocak Beyazıt Boran İlkokulu, Şenocak Beyazıt Boran Ortaokulu, Soylu İlkokulu, Soylu İlkokulu Anasınıfı, İşgören Osman Bakırcı Ortaokulu, Kocahöyük İlkokulu, Kırkdirek İlkokulu, Kırkdirek İlkokulu Anasınıfı, İşgören İlkokulu ve İşgören İlkokulu Anasınıfı olmak üzere toplam 13 okulu ikinci kez ziyaret etti.

 

  Ziyaret ettiği okullarda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen SARI; öğretmenlerin istek ve şikâyetlerini dinledi. SARI, Mardin Milli Eğitim Camiasının büyük bir aile olduğunu ve öğretmenlerin bu ailenin en önemli fertleri olduğunu söyledi.

 

 SARI, okullarda sınıfları da gezerek öğrencilere  Mardin Valisi Mustafa YAMAN'ın hediyelerini vererek güzel çalışmalarından dolayı idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SARI,, SAVUR, , BEYAZIT, BORAN, İLKOKULUNU, , ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı