Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 13:13 Bu haber 2603 kez okundu
 
SARI, BAŞKANLIĞINDA 'TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI' HAZIRLIK TOPLANTISI
Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğünde okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi, iyi örneklerin paylaşılması için hazırlanmış sportif etkinliklerle spora olan ilginin artırılması ve sporun geniş kitlelere yayılmasının sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek sportif etkinliklerle ilgili hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.
Mardin Haberi
SARI, BAŞKANLIĞINDA 'TÜRKİYE ÖĞRETMENLER KUPASI' HAZIRLIK TOPLANTISI

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğünde  okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi, iyi örneklerin paylaşılması için hazırlanmış sportif etkinliklerle spora olan ilginin artırılması ve sporun geniş kitlelere yayılmasının sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek sportif etkinliklerle ilgili hazırlık  toplantısı gerçekleştirildi.

 


Toplantıda konuşan Mardin İl Milli Eğitim Müdürü  Yakup SARI, amaçlarının birlik ve beraberlik olduğunu söyleyerek, ''Sporun birleştirici ve kaynaştırıcı özelliğinin farkındayız. Dileğimiz bu  gibi etkinliklerin eğitim camiasını kaynaştırması, yeni dostlukların başlangıcı olmasıdır. Öğretmen ve personellerimiz arasındaki dayanışmayı güçlendirmek ve iş motivasyonunu artırmak temel ilkesiyle hareket ederek Eğitim çalışanları arasında dostluk arkadaşlık duygularını geliştirip birbirleri ile tanışıp sağlıklı iletişim kurmalarını sağlamayı hedefledik "diye konuştu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SARI,, BAŞKANLIĞINDA, 'TÜRKİYE, ÖĞRETMENLER, KUPASI', HAZIRLIK, TOPLANTISI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı