Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 12:53 Bu haber 5437 kez okundu
 
SAĞLIK BAKANLIĞININ İŞKUR ÜZERİNDEN YAPACAĞI 5037 SÜREKLİ İŞÇİ ALIM SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANIYOR
T.C. Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Sürekli İşçi Alımına ilişkin Noter kanalıyla yapılacak olan Kura çekimi bugün yapılacak ve Kura sonuçları ise aynı gün saat 20.00’ den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden öğrenebilecekler.
Turizm Haberi
SAĞLIK BAKANLIĞININ İŞKUR ÜZERİNDEN YAPACAĞI  5037 SÜREKLİ İŞÇİ ALIM SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANIYOR

T.C. Sağlık Bakanlığı Taşra Teşkilatı Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Sürekli İşçi Alımına ilişkin Noter kanalıyla yapılacak olan Kura çekimi bugün yapılacak ve Kura sonuçları ise aynı gün saat 20.00’ den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr  internet adresinden öğrenebilecekler.

 

 Sağlık Bakanlığından konuya ilişkin olarak yapılan duyuru şöyle;

 

 ''Bakanlığımız taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında ihtiyaç duyulan sürekli işçi istihdamı için İşkur üzerinden başvurular alınmıştır. Bakanlığımızca kura usulü ile yerleştirme işleminin yapılması için Kura usulune tabi taleplerden;

 

Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Elektrikçi (Genel), Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Klinik Destek Elemanı (Hastane), Şoför (Yolcu Taşıma), Veri Giriş Kontrol İşletmeni ve Yardımcı Klinik Elemanı (Diş) mesleklerine ilişkin 5037 sürekli işçi alımı için İŞKUR'un gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle münhal kadronun dört katı asil dört katı yedek noter huzurunda kura ile belirlenecektir.

 

Kura, 15 Ocak 2019 Salı günü gerçekleştirilecektir.

 

Katılımcılar, Kura sonuçlarını aynı gün saat 20.00’ den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr  internet adresinden öğrenebileceklerdir.

Not: Başvuru sayısının çokluğu sebebiyle kuraya katılımcı alınmayacaktır.''Denildi

 

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SAĞLIK, BAKANLIĞININ, İŞKUR, ÜZERİNDEN, YAPACAĞI, , 5037, SÜREKLİ, İŞÇİ, ALIM, SONUÇLARI, BUGÜN, AÇIKLANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı