Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 11:50 Bu haber 1126 kez okundu
 
SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI KARAMOLLAOĞLU;''YEŞİLLİ İLÇESİNDE SONUÇLAR TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLMELİ''
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 31 Mart seçimlerini ardında genel merkezde seçim değerlendirme basın toplantısı gerçekleştirdi.Toplantıda konuşan Karamollaoğlu:'' Mardin Yeşilli’de seçimlerde bir takım usulsüzlüklerin ve idari makamların baskısı olduğu iddiaları bizi son derece endişelendiriyor.Burada da seçim sonuçlarının tekrar gözden geçirilmesi gerektiğine inanıyorum.''Dedi.
SEÇİM HABERLERİ Haberi
SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI KARAMOLLAOĞLU;''YEŞİLLİ İLÇESİNDE SONUÇLAR  TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLMELİ''

Saadet Partisi Genel Başkanı  Temel Karamollaoğlu, 31 Mart seçimlerini ardında genel merkezde seçim değerlendirme basın toplantısı gerçekleştirdi.Toplantıda konuşan Karamollaoğlu:'' Mardin Yeşilli’de  seçimlerde bir takım usulsüzlüklerin ve idari makamların baskısı olduğu iddiaları bizi son derece endişelendiriyor.Burada da seçim sonuçlarının tekrar gözden geçirilmesi gerektiğine inanıyorum.''Dedi.

 

Bugün Saadet Partisi Milletvekillerinin  Mardin'in Yeşilli ilçesine giderek burada Yeşilli ilçesi  Belediye Başkanı adayı Enver Sağlam ile birlikte Yeşilli Şeyh Ahmet Cami yanındaki taziye evinde basın mensuplarına açıklama yapacakları öğrenildi.

 

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili N.Cihangir İslam ile Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman,Saadet Partisi Yeşilli   ilçe teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Enver Sağlam'ın da katılımı ile saat 15.00'te YYeşilli Şeyh Ahmet Cami yanındaki taziye evinde  basın açıklaması yapacaklar.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: SAADET, PARTİSİ, GENEL, BAŞKANI, KARAMOLLAOĞLU;''YEŞİLLİ, İLÇESİNDE, SONUÇLAR, , TEKRAR, GÖZDEN, GEÇİRİLMELİ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı