Haber Detayı
10 Temmuz 2013 - Çarşamba 16:12 Bu haber 1701 kez okundu
 
QUEEN ELİZBETH, KONUKLARINA AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR
OTEL SAHİBİ SÜLEYMAN GÜNGÖR “BU OTELİN YER SEÇİMİ, MİMARI, MÜHENDİSİ VE MÜTEAHHİTLİĞİNİ BEN YAPTIMir” DİYOR…
Mardin Haberi
QUEEN ELİZBETH, KONUKLARINA  AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR

 Antalya’da Kemer Tatil Otelleri Bölgesi Göynük’te bir mimarlık harikası olarak dikkatleri çeken Queen Elizabeth Otel’in lobisinde otelin sahibi ve işletmecisi Süleyman Güngör ile sohbet ediyoruz. Güngör Sivas İmranlı ilçesinden hemşerimiz. Antalya’ya yolumuz düştükçe kendisini ziyaret eder, sohbet ederiz. Bu kez, baştan sona yenilenen Queen Elizabeth’i gezdik.

                                                Önce şunu söyleyelim: Bu otelin yer seçimi, mimarı, mühendisi ve müteahhidi Süleyman Güngör’ün ta kendisisidir. Bir Anadolu çocuğunun başarı öyküsünü burada görüp yaşayabilirsiniz. Queen Elizabeth Suite Hotel & Spa Merkezi, şimdi baştan sona yenilenmiş. Türkiye’de hiçbir otelde bulunmayan 1500 kişiye aynı anda hizmet veren açık büfe salonu her hali ile insanı büyülüyor. Aynı anda yemek yiyenlerin sıra beklememesi, rahat hareket etme alanı, büfe zenginliği bu otele ayrı bir zenginlik ve farklılık katıyor.

                                                Süleyman Güngör, “ Bizim otel Queen Elizabeth Gemisi’nin tipik bir kopyasıdır. Burada inşaatlarda sınırlanma olduğu için biz 5 kat çıkabildik. Dıştan ve içten buraya gelen konuklarımız, geminin aynısı ile karşılaşıyor. Bu nedenle burada bir gece bile kalmak, tadını çıkarmak isteyenler var. Çünkü otel mimarı açıdan özellik taşıyor. Kaptan Köşkü’nü ise özel misafirlerimize tahsis ediyoruz. “diyor.

                                                   Queen Elizabeth’in Genel Müdürlüğünü Süleyman Güngör’ün kızı Nurgül Güngör yapıyor. İyi bir işletmeci olduğu, otelden ve konukların memnuniyetinden belli oluyor.

                                                 Otelin yenilendiğinden ve burada kalmanın bir ayrıcalık olduğundan söz etmiştik. 253 adet standart oda, 11 adet göl villaları, 4 adet delüxe suit, 4 adet royal suite, 112 adet family suite, 1 adet kral dairesi, 4 adet engelli odası ile toplam 389 oda ile hizmet veriliyor. 1252 yatak kapasitesine sahip.

                                                Hemen şunu da ekleyelim:

                                                  Konuklarına ayrıcalıklar sunan Queen Elizabeth’in, 5 yıldız üstü hizmet anlayışı bunda etkili oluyor. Hamam, sauna ve sağlık merkezi 1500 metrekareye yayılmış. Osmanlı hamamı saray hamamlarını aratmıyor. Her türlü sporun yapılacağı geniş alanları, konuklarına en iyi hizmeti sunan yüzme havuzları, 24 saat kesintisiz hizmet bu otelde kalmanın bir ayrıcalık olduğunu da ortaya koyuyor.


HABER;NECDET BULUZ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: OTEL, SAHİBİ, SÜLEYMAN, GÜNGÖR, “BU, OTELİN, YER, SEÇİMİ, MİMARI MÜHENDİSİ, M
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
QUEEN ELİZBETH, KONUKLARINA  AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR
QUEEN ELİZBETH, KONUKLARINA  AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR
QUEEN ELİZBETH, KONUKLARINA  AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR
QUEEN ELİZBETH, KONUKLARINA  AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı