Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 17:52 Bu haber 2484 kez okundu
 
PEGASUS HAVA YOLLARINDAN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Yabancı bir yayın kuruluşunda 13 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan “Pegasus Hava Yolları Ukrayna’da Bir İştirak Kurabilir” başlıklı habere istinaden Pegasus Hava Yolları’nın
Turizm Haberi
PEGASUS HAVA YOLLARINDAN ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Yabancı bir yayın kuruluşunda 13 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan “Pegasus Hava Yolları Ukrayna’da Bir İştirak Kurabilir” başlıklı habere istinaden Pegasus Hava Yolları’ndan açıklama  yapıldı.

 

 

Pegasus Hava Yolları’ndan yapılan yazılı açıklama da;

 

 

''Yabancı bir yayın kuruluşunda 13 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan “Pegasus Hava Yolları Ukrayna’da Bir İştirak Kurabilir” başlıklı habere istinaden Pegasus Hava Yolları’nın açıklaması aşağıdaki gibidir:

 

13 Kasım 2017 tarihinde yabancı bir basın yayın organında, şirketimizin Ukrayna’da bir iştirak kurmak üzere görüşmeler yaptığına dair bir haber yer almıştır. Şirketimiz, uzun vadeli büyüme stratejileri doğrultusunda, iş modelini Türkiye dışına da taşımak ve büyütmek amacıyla, sektöründeki çeşitli fırsatları sürekli olarak değerlendirmektedir. Ancak mevcut durumda bu çerçevede kamunun bilgilendirilmesini gerektirecek somut bir gelişme bulunmamaktadır.

 

Konuyu kamuoyunun bilgisine sunarız.''denildi.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: PEGASUS, HAVA, YOLLARINDAN, ÇOK, ÖNEMLİ, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı