Haber Detayı
03 Haziran 2020 - Çarşamba 17:43 Bu haber 2391 kez okundu
 
ORTADOĞUNUN EN BÜYÜK HUBUBAT MERKEZİNDE ÇOK YOĞUN KORONA ÖNLEMİ
Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter, “Dünyada ve ülkemizde etkili olan ve bir çok insanın ölümüne neden olan koronavirüs belasından korunabilmek amacıyla Zahireciler olarak gerekli tedbirleri kendimiz alıyoruz” dedi.
Mardin Haberi
ORTADOĞUNUN EN BÜYÜK HUBUBAT MERKEZİNDE ÇOK YOĞUN KORONA ÖNLEMİ

Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi  Başkanı Mehmet Şerif Öter,  “Dünyada ve ülkemizde etkili olan ve bir çok insanın ölümüne neden olan koronavirüs belasından korunabilmek amacıyla Zahireciler olarak gerekli tedbirleri kendimiz alıyoruz” dedi.

 

Başkan Öter sözlerini şöyle sürdürdü: “Her şeyi Devletten beklememeliyiz.

 

Yurttaş olarak bu zor günlerde üzerimize düşen görev ve sorumluluğu gönüllü olarak yerine getirmeliyiz. Koronavirüse karşı Devletimizin almış olduğu tedbirlere uygun olarak hububat ticaret merkezimizde uyguluyoruz. Giriş kapılarda özel güvenlik elemanlarımız ateş ölçümü yapıyor, belli aralıklara İşyerleri kontrol ediliyor, Zahireci esnaflarımız Sosyal mesafeye, hijyenik ortama ve maske  takma kuralına titizlikle uyum sağladıkları  ve Kızıltepe belediyemiz tarafından sık sık dezenfektan, ilaçlama yapıldığı için ayrıca teşekkür ediyorum”.dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ORTADOĞUNUN, EN, BÜYÜK, HUBUBAT, MERKEZİNDE, ÇOK, YOĞUN, KORONA, ÖNLEMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı