Haber Detayı
13 Temmuz 2013 - Cumartesi 11:07 Bu haber 1112 kez okundu
 
OPERA KÖPRÜSÜNDE BAKIM-ONARIMÇALIŞMASI.
Opera Köprüsü (Ekrem Barlas Köprüsü) üzerinde yapılacak bakım-onarım çalışması nedeniyle, köprünün TCDD Gar-Dikimevi istikameti (12 Temmuz-Cuma) saat 22.00’dan, 15 Temmuz Pazartesi saat 06.00’a kadar taşıt trafiğine kapatılacak.
Sağlık Haberi
OPERA KÖPRÜSÜNDE BAKIM-ONARIMÇALIŞMASI.

Opera Köprüsü (Ekrem Barlas Köprüsü) üzerinde yapılacak bakım-onarım çalışması nedeniyle, köprünün TCDD Gar-Dikimevi istikameti (12 Temmuz-Cuma) saat 22.00’dan, 15 Temmuz Pazartesi saat 06.00’a kadar taşıt trafiğine kapatılacak. 

Havaların ısınması, okulların kapanması ve tatilin gelmesi ile birlikte trafik yoğunluğunun azaldığı Başkent Ankara’daki yol bakım onarım çalışmalarına da hız veren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, köprülerdeki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda hafta sonu Opera Köprüsü’nde bakım onarım çalışması yapacak olan ekipler, sadece TCDD Gar-Dikimevi istikametinin taşıt trafiğine kapatılacağını kaydederek, sürücülerin alternatif güzergahlardan ulaşımlarını sağlayabileceklerini belirttiler.

(12 Temmuz-Cuma) saat 22.00’dan, 15 Temmuz – Pazartesi saat 06.00’a kadar TCDD Gar’dan Dikimevi istikametine gidecek olan sürücülerin kullanabilecekleri alternatif güzergahlar şöyle:

-TCDD Gar’dan Dikimevi istikametine gidecek sürücülerin, Gar kavşağından sola Cumhuriyet Caddesi’ne dönüp, İstanbul Caddesi ve Adnan Saygun Caddesi’ni takip etmeleri,

-TCDD Gar’dan Sıhhiye istikametine gidecek sürücülerin mevcut güzergahı takip etmeleri gerekmektedir.


ABDULLAH ORTAÇ(AHA)ANKARA

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Opera, Köprüsü, (Ekrem, Barlas, Köprüsü), üzerinde, yapılacak, bakımonarım, çalı
Yorumlar
Haber Yazılımı