Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 12:29 Bu haber 4882 kez okundu
 
ÖMERLİ İLÇESİ KIRSALINDAKİ OPERASYONDA YARALANAN KORUCU ABDULLATİF EMEN ŞEHİT OLDU
07.09.2019 Cumartesi günü ilimiz Ömerli İlçesi Kırsalında Bölücü Terör Örgütü mensuplarına yönelik yapılan operasyonda Çıkan çatışmada yaralanan Mardinli Korucu Eydo'lu Şeyh Ramazan ailesinden Abdüllatif Emen tedavi görmekte olduğu Mardin Devlet Hastanesinde bu sabah şehit oldu.
Mardin Haberi
ÖMERLİ İLÇESİ KIRSALINDAKİ  OPERASYONDA YARALANAN KORUCU ABDULLATİF EMEN ŞEHİT OLDU

07.09.2019 Cumartesi günü ilimiz Ömerli İlçesi Kırsalında Bölücü Terör Örgütü mensuplarına yönelik yapılan operasyonda Çıkan çatışmada yaralanan Mardinli Korucu Eydo'lu Şeyh Ramazan ailesinden Abdullatif Emen tedavi görmekte olduğu Mardin Devlet Hastanesinde bu sabah şehit oldu.

 

07.09.2019 Cumartesi günü  Mardin'in Ömerli ilçesi Harmankaya ve Kömürlü köylerinde teröristlerle çıkan çatışmada Mardin Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürü  Turan Kansuva  ve Mardinli korucu Abullatif Emen yaralı olarak Mardin Devlet Hastanesine kaldırılmış,yaralı Özel Harekat şube müdürü Turan Kansuva doktorların tüm müdahalesine rağmen şehit düşmüş,yaralı Korucu Abdullatif Emen ise yaklaşık bir hafta tedavi gördiği Devlet hastanesinde bu sabah şehir düştü.

 

Şehit Düşen korucu Abdullatif Emen için bugün düzenlenecek cenaze töreninin ardından bugün toprağa verileceği öğrenildi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖMERLİ, İLÇESİ, KIRSALINDAKİ, , OPERASYONDA, YARALANAN, KORUCU, ABDULLATİF, EMEN, ŞEHİT, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı