Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 18:19 Bu haber 7295 kez okundu
 
ÖMERLİ İLÇE PROJE BİRİMİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Mardin'in Ömerli ilçesinde le Kaymakamı Hamza TÜRKMEN tarafından oluşturulmuş olan "Ömerli Kaymakamlığı Ar-Ge ve Proje Birimi" Ömerli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda saat 14:00 da proje birimi proje istişare toplantısı yapıldı.
Mardin Haberi
ÖMERLİ İLÇE PROJE BİRİMİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

 

 

Mardin'in Ömerli ilçesinde le Kaymakamı Hamza TÜRKMEN tarafından oluşturulmuş olan "Ömerli Kaymakamlığı Ar-Ge ve Proje Birimi" Ömerli  İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda saat 14:00 da proje birimi proje istişare toplantısı yapıldı.

 

 Toplantıda Ömerli  İlçesinde uygulanabilecek projelerin değerlendirilmesi yapıldı. Ömerlli İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin KAHRAMAN tarafından İlçe de uygulanabilecek projeler hakkında sunum yaparak GAP projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduktan sonra proje biriminin projeler ile ilgili görüş ve önerileri istişare edildi.

 

Proje Birimi ile gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra; Kaymakam  Hamza TÜRKMEN, İlçenin sosyo-ekonomisine katkı sağlamak için GAP Bölge Kalkınma İdaresi’ne sunulmak üzere proje hazırlanmasını ve bu projelerin 17 Mart tarihinde hazır olması gerektiğini söyledi

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ÖMERLİ, İLÇE, PROJE, BİRİMİ, TOPLANTISI, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı