Haber Detayı
21 Haziran 2013 - Cuma 22:24 Bu haber 1392 kez okundu
 
NURŞEN KESKİN'E BODRUM SAĞLIK VAKFI'NDAN ÖDÜL
Gündem Haberi
NURŞEN KESKİN'E BODRUM SAĞLIK  VAKFI'NDAN ÖDÜL

Bodrum Sağlık Vakfı'na gönüllü olarak hizmet verenlere bir ödül de Nurşen Keskin'e verildi. 10 yıla yakın bir süredir Bodrum Sağlık Vakfı çalışmalarının gönüllü olarak içinde bulunan, engelli çocukların yetişmesinde emeği olan Keskin" Bu tür hizmetlerin zaman zaman taze kana ihtiyaç olduğu misyonu bazen yeni yüzlere devretmek gerekiyor"diyerek 10 yıllık hizmetini noktalamış bulunuyor.

                                                                    Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu'nun hazır bulunduğu törende Nurşen Keskin'e bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı bir plaket verildi. BSV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Biçer, plaket töreninde yaptığı konuşmada, vakfın gönüllülerce ayakta durduğunu, her geçen gün daha çok gönüllününvakıf bünyesinde çalıştığını söyledi. Biçer "Bodrum Sağlık Vakfı, bugüne kadar yapılamayanları da gerçekleştirmiştir. Vakfımız aynı zamanda Bodrum'un turizmine, kültür ve sanatına da katkı sağlamaya devam edecektir" demiştir.

                                                                   Vakıf, son olarak Bodrum’da bir “Merhaba Çin” gecesi düzenlemiş ve bu etkinlikle de büyük bir ses getirmişti. Çin Gecesine Çin’den gelen sanatçılar bir mini konser vermiş, sanatçılarla Bodrum’a gelen Çinli gazeteciler de Bodrum’ın turizmine yönelik bir dizi çalışma gerçekleştirmişlerdi.

 

 

NECDET BULUZ-BODRUM

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı