Haber Detayı
03 Şubat 2014 - Pazartesi 09:41 Bu haber 1888 kez okundu
 
Müzik Sektöründe Yeni Bir Marka
Müzik sektöründe kısa zamanda adından söz ettirecek ve müzik sektöründe fırtınalar koparmaya hazırlanan E.M.E Production Swanky Music markası ile 03.02.2014 Pazartesi günü saat 14.00’te resmi açılışını yapıyor.
Mardin Haberi
Müzik Sektöründe Yeni Bir Marka

Müzik sektöründe kısa zamanda adından söz ettirecek ve müzik sektöründe fırtınalar koparmaya hazırlanan E.M.E Production Swanky Music markası ile 03.02.2014 Pazartesi günü saat 14.00’te resmi açılışını yapıyor. Müzik sektörüne yeni soluklar ve yeni sesler kazandırmayı hedefleyen ,projeleri ile sanatçı kadrosu ile adından söz ettirme iddiası ile müzik piyasasına giriyor.

E.M.E Production Swanky Music’in sahipleri olan Ses sanatçısı Erhan Balpetek,İş adamı Mehdi Aslan,ve Pop Müzik sanatçısı Erhan Karayağız’ın ortak olarak kurdukları Prodüksiyon şirketi müzik sektörüne yeni heyecanlar, yeni atılımlar getireceğe benziyor.

Önümüzdeki günlerde dizi ve sinema projeleri ile de iddialı olan E.M.E Productıon Swank Music’in halen çekimleri devam eden  2 dizi film çekimleri devam ediyor.Bu dizilerle ilgili projelerin tv’lerde yayınlanması konusunda  bazı tv kanalları ile görüşmelerin sürdürüldüğü ifade ediliyor.Firmanın V.I.P sanatçı taşımacılığıda yapacacağı ve festivaller,şölenler yurt içi ve yurt dışı Organizasyonlar  düzenleyeceği bildirildi.

E.M.E Production Swanky Music Trump Towers yanı Şehit Ahmet Sokak İzçınar Konak 3 Apartmanı No:20 Daire No:1 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde faaliyetlerine başlayacak.

 

artuklu haber ajansı-istanbul

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Müzik, sektöründe, kısa, zamanda, adından, söz, ettirecek, müzik, sektöründe,
Yorumlar
Haber Yazılımı