Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 10:16 Bu haber 3301 kez okundu
 
“MÜSADENLE” GÜLBEN GELİYOR!
Gülben Ergen çalışmaları devam eden yeni albümü öncesinde sürpriz bir single’la sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sözü ve müziği Onur Mete imzalı ‘Müsadenle’ şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Gülben Ergen, albüm öncesi yaptığı bu single çalışmasıyla yine kendinden söz ettirecek.
Magazin Haberi
“MÜSADENLE” GÜLBEN GELİYOR!

Gülben Ergen çalışmaları devam eden yeni albümü öncesinde sürpriz bir single’la sevenlerinin karşısına çıkıyor. Sözü ve müziği Onur Mete imzalı ‘Müsadenle’  şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Gülben Ergen, albüm öncesi yaptığı bu single çalışmasıyla yine kendinden söz ettirecek.

 

Geçtiğimiz kış çıkardığı Sezen Aksu imzalı şarkısı “İnfilak” ile dijital mecra üzerinde dijital olarak en çok satan ve stream (dijital ortamda dinlenme) / izlenme rakamına ulaşan, yine aynı şarkıyla Altın Plak ve 15 ayrı kurumdan En İyi Single albüm ödüllerini alan Gülben Ergen, yaz ayları için de gündem olacak bir şarkı yaptı. Yaz aylarına özel hazırladığı söz ve müziği Onur Mete’ye ait olan ‘Müsaadenle’ şarkısının düzenlemesi Taşkın Sabah imzası taşırken, Gülben Ergen klip ve fotoğraf çalışmaları için Nihat Odabaşı’ndan yine vazgeçmedi.

 

Gülben Ergen yeni şarkısı “Müsadenle” ile 17 Mayıs Cuma günü tüm dijital platformlarda…

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MAGAZİN SERVİSİ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: “MÜSADENLE”, GÜLBEN, GELİYOR!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı