Haber Detayı
05 Temmuz 2013 - Cuma 15:06 Bu haber 1601 kez okundu
 
MUHTARLARDAN MARDİN VALİSİ'NE ZİYARET
Mardin İli ve ilçelerinde görev yapan köy ve mahalle muhtarları Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz'e Mardin Valiliği görevine atanmasından nedeniyle ''Hoş Geldiniz'' ziyaretinde bulundu.
Polisiye Haberler Haberi
MUHTARLARDAN MARDİN VALİSİ'NE ZİYARET

Mardin  İli ve ilçelerinde görev yapan  köy ve mahalle muhtarları Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz'e Mardin Valiliği görevine atanmasından nedeniyle ''Hoş Geldiniz'' ziyaretinde bulundu.

Mardin Valiliği Nişli Toplantı Salonu'nda muhtarlarla bir araya gelen Vali Dr. Ahmet Cengiz; "Muhtarlık görevi temel vatandaşlık hizmetlerinin yürütülmesinde önemli bir yer almaktadır. Sizler yasalar çerçevesinde vatandaşımızın huzuru ve refahı için gereken gayretleri gösteriyorsunuz. Vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla vatandaşlarımızın kamu hizmetlerinden etkin, verimli ve zamanında yararlanması temel önceliğimizdir"  dedi.

 Muhtarların sorunlarını  tek tek dinleyen ve bunları not eden Vali Dr. Ahmet Cengiz, çözüm için karşılıklı fikir alış verişinin önemine değinerek soruları cevaplandırdı.Daha sonra ise Vali Dr.Ahmet Cengiz  , muhtarlarla birlikte toplu bir hatıra fotoğrafı çekildi.


ARTUKLU  HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mardin, , İli, ilçelerinde, görev, yapan, , köy, mahalle, muhtarları, Mardin, Va
Yorumlar
Haber Yazılımı