Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 18:06 Bu haber 1344 kez okundu
 
MTDF BAŞKANI ÖTER’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
MTDF Başkanı Mehmet Şerif Öter Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayınladı.Başkan Öter,Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Sevgi, paylaşma ve mutluluk dolu bir bayram olması ümidiyle bütün başta hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ramazan bayramını kutluyorum" dedi..
Mardin Haberi
MTDF BAŞKANI ÖTER’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

MTDF Başkanı Mehmet Şerif Öter Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayınladı.Başkan  Öter,Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Sevgi, paylaşma ve mutluluk dolu bir bayram olması ümidiyle bütün başta hemşehrilerimiz  olmak üzere  tüm  vatandaşlarımızın ramazan bayramını kutluyorum" dedi..

 

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu ve Kızıltepe Zahireciler Derneği başkanı Mehmet Şerif Öter Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Öter Mesajında “Yılda bir sefer Kapımızı Çalan On bir ayın saltanı başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem ateşinden kurtuluşa vesile olan mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmış bulunmaktayız.

 

Dünyayı etkisi altına alan ve insanlığı adeta çaresiz bırakan koronavirüs denen musibetin gölgesinde geçirdiğimiz bu seneki mübarek ramazan ay   ı aklını kullanan tüm insanlık için alınacak büyük dersler ve manevi huzura kavuşmak için fırsatlar vardı.

Belki de İslam tarihinde ilk kez camilerimiz kapandı. Ramazanla özdeşleşen teravih namazları camilerde kılınamadı, paylaşmanın ve manevi atmosferin yoğun yaşandığı iftar sofralarında bir araya gelinemedi.

 

sığındık bilerek veya bilmeyerek, işlediğimiz hata ve günahlarımızın affı için Yüce Rabbimize tövbe niyaz ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle Başta Mardinli hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm İslam âleminin Mübarek ramazan bayramlarını kutluyorum. “Temennisinde bulundu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MTDF, BAŞKANI, ÖTER’DEN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı