Haber Detayı
22 Haziran 2013 - Cumartesi 21:42 Bu haber 1101 kez okundu
 
MHP'den Erzurum'da "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitingi
Siyaset Haberi
MHP'den Erzurum'da

MHP'nin "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinglerinin dördüncüsünü bugün Erzurum’da gerçekleşti. MHP'nin 9 ilde başlattığı Milli Değerleri Koru ve Yaşat mitinglerinin dördüncüsü bugün Erzurum’da Birlik mitingi adıyla düzenlendi.
Çözüm süreci konusunda sert çıkışlar yapan Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Genel Başkanı Devlet Bahçeli , halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Devlet Bahçeli, Milli Değerleri Koru ve Yaşat sloganıyla başlatılan 9 tematik mitingler kapsamında bugün Erzurumlularla buluştu.
23 Mart'ta Bursa'daki Kuruluş mitingi ile Milli Değerleri Koru ve Yaşat temalı açık hava toplantılarını başlatan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yeni durağı Erzurum. İzmir'de Bayrak ve Adana'da da Vatan mitingleri ile vatandaşlarla buluşan Devlet Bahçeli 'nin Erzurum'da düzenlenecek Birlik mitingine de Erzurumlu vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.MHP Genel başkanı  Devlet Bahçeli ’nin önemli mesajlar verdiği Erzurum Birlik mitingi bugün saat 17.00'da Erzurum İstasyon Meydanı'nda düzenlendi.

Genel başkan Devlet Bahçeli'nin Hükümet Politikaları ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik ağır eleştirilerde bulunması Dikkat çekti.

ARTUKLU HABER AJANSI-ERZURUM

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı