Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 10:14 Bu haber 8987 kez okundu
 
MERSİN VALİSİ SU,MARİDER İFTAR YEMEĞİNE KATILDI
Mersin Valisi Ali İhsan SU, Mezitli Belediye Başkan Neşet TARHAN, Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki ECER, Mesiad Başkanı Hasan ENGİN, Mider Başkanı Zeynel ACAT, MARDİN VE İLÇELERİ Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (MARİDER)'in iftar programında Mardinli vatandaşlarla bir araya geldiler.
- Haberi
MERSİN VALİSİ SU,MARİDER İFTAR YEMEĞİNE KATILDI

Mersin Valisi Ali İhsan SU, Mezitli Belediye Başkan   Neşet TARHAN, Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı   Mehmet Zeki ECER, Mesiad Başkanı  Hasan ENGİN, Mider Başkanı  Zeynel ACAT, MARDİN VE İLÇELERİ Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (MARİDER)'in  iftar programında Mardinli vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

Mersin'de kurulu MARİDER (Mardin ve İlçeleri Derneği) 15 Yıldır organize ettiği Ramazan ayı geleneksel iftar sofrasının Onüçüncü günkü hayırseveri Mehmet DENİZ oldu.

 

Açık Havada verilen İftar yemeğine ilggi yoğun oldu.Mersinde yaşayan Mardinli vatandaşların yanısıra ihtiyaç sahibi vatandaşların da yoğun katılım gösterdiği İftar yemeğinde Mersin Valisi Ali ihsan Su vatandaşlara iftar yemeği dağıttı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MERSİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MERSİN, VALİSİ, SU,MARİDER, İFTAR, YEMEĞİNE, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı