Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 10:33 Bu haber 453 kez okundu
 
Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız İncelemelerde Bulundu
Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Ramazan Bayramı nedeniyle Menteşe İlçesinde polis ve jandarma görevlileri tarafından alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi.
Gündem Haberi
Menteşe  Kaymakamı Caner Yıldız İncelemelerde Bulundu

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Ramazan Bayramı nedeniyle Menteşe İlçesinde polis ve jandarma görevlileri tarafından alınan güvenlik tedbirlerini yerinde inceledi.

 

Bilindiği gibi İçişleri Bakanlığı Ramazan Bayramı nedeniyele 81 İlin Valiliklerine bayram tedbirleri talimatı göndermişlerdi. 11 gün boyunca denetimlerin üst seviyede tutulması talimatı da veren İçişleri Bakanlığı, jandarma ve emniyette görevli 184 Bin 825 trafik personelinin sahada olacağını belirtmişti.

 

Söz konusu tedbirler kapsamında Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Menteşe İlçesi polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinde alınan tedbirleri bayram tatili boyunca hergün yerinde inceledi. Denetlemeler esnasında Menteşe Kaymakamı Yıldız 'a İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek de eşlik ettiler.

 

Görevli emniyet ve jandarma personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Kaymakam Yıldız, personellerin görevleri başında bayramlarını da kutladı. Kaymakam Yıldız; Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek 'in Menteşe İlçesi'nde olduğu gibi Muğla 'nın diğer 12 İlçesinde de alınan Ramazan Bayramı Tedbirlerini yakından takip ettiğini de dile getirerek sürekli kendisine bilgi aktardıklarını söyledi.

 

Menteşe İlçesi 'nde alınan güvenlik tedbirleri vatandaşların haklı takdirini kazandı.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MUĞLA/MENTEŞE

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Menteşe, , Kaymakamı, Caner, Yıldız, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı