Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 14:54 Bu haber 3012 kez okundu
 
MEMLEKETİ MARDİN'DE ÇEKTİĞİ KLİP'İ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURDU
İbrahim Aktolon, yeni bir single hazırladı. Ünlü sanatçı, Yener Çevik’le düet yaptığı “Üstü Kalsın” adlı çalışmayı müzikseverlerle buluşturdu.
Magazin Haberi
MEMLEKETİ MARDİN'DE ÇEKTİĞİ KLİP'İ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURDU

brahim Aktolon, yeni bir single hazırladı. Ünlü sanatçı, Yener Çevik’le düet yaptığı “Üstü Kalsın” adlı çalışmayı  müzikseverlerle buluşturdu.
“ÜSTÜ KALSIN ” adlı şarkısıyla müzik dünyasını sallayan ve geçtiğimiz ay düzenlenen Dijital Dünyanın En’leri Ödülleri’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı” seçilen İbrahim Aktolon, başarılı çıkışını yepyeni bir şarkıyla devam ettiriyor. Sanatçı, bu kez bir düetle sevenlerinin karşısına çıktı.


KLİBİ MEMLEKETİNDE ÇEKTİ


İbrahim Aktolon’un Yener Çevik’le birlikte seslendirdiği “Üstü Kalsın” adlı şarkıyı 7 Haziran da müzikseverlerin beğenisine sundu. Aktolon’un hem müziğini bestelediği hem de Çevik’le birlikte sözlerini yazdığı “Üstü Kalsın”ın video klibi de aynı tarihte müzik kanallarında dönmeye başladı. Sanatçı, aranjesi Murat Yaprak’a ait yeni şarkısının klibini kendi memleketi Mardin’de çekti. İstanbul’dan giden 68 kişilik bir ekiple yapılan çekimler, 3 günde tamamlandı.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MEMLEKETİ, MARDİN'DE, ÇEKTİĞİ, KLİP'İ, MÜZİKSEVERLERLE, BULUŞTURDU,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı