Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 16:48 Bu haber 8518 kez okundu
 
MARDİNLİ İŞ ADAMI İBRAHİM KÖSEN'DEN MARDİN'E 100 BİN TL YARDIM
Babası Kenan Kösenin yaptığı 500.000 TL'lik yardımının hemen ardından oğlu İş adamı Kösen grup yönetim kurulu başkanı Ak Parti 27. Dönem Mardin milletvekili adayı İbrahim Kösen de Kızıltepeli ihtiyaç sahibi ailelere Gıda yardımı yapılmak üzere .Kızıltepe Diyanet Vakfı Başkanlığı Hesabına 100 Bin Tl Gönderdi.
Gündem Haberi
MARDİNLİ İŞ ADAMI İBRAHİM KÖSEN'DEN MARDİN'E 100 BİN TL YARDIM

Babası Kenan Kösenin yaptığı 500.000 TL'lik yardımının hemen ardından oğlu  İş adamı Kösen grup yönetim kurulu başkanı Ak Parti 27. Dönem Mardin milletvekili adayı İbrahim Kösen de Kızıltepeli ihtiyaç sahibi ailelere Gıda yardımı yapılmak üzere .Kızıltepe Diyanet Vakfı Başkanlığı Hesabına 100 Bin Tl Gönderdi.

 

Türkiye dahil birçok ülkede etkisini gösteren koronavirüs salgını ile mücadeleye bir destek de Babası Kenan Kösen 500 bin tl'lik bağış yapmasının ardından  iş adamı İbrahim Kösen  de bugün Kösen Ailesi adına Kızıltepeli ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 100 Bin TL'yi Kızıltepe Diyanet Vakfı başkanlığı hesabına gönderdi.


İş dünyasının, bu süreçte maddi getiriden çok bu dönemi en az yarayla atlatmak için ülkenin ve insanların geleceğini gözeterek çalıştığını Olağanüstü bir dönemden geçildiğini ve millet olarak dayanışmanın vakti olduğunu kaydeden KÖSEN  Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kösen "Bu zor zamanda bütün imkanlarını seferber eden devletimizin yanındayız. Cumhurbaşkanımızın başlattığı milli dayanışma kampanyasında KÖSEN  Grup olarak 'ben de varım' diyerek, imkanımız nispetinde bu süreçten etkilenen vatandaşlarımıza yardımcı olmak istedik. Bu sıkıntılı günleri dayanışma içerisinde, birbirimize ve devletimize yardım ederek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz" dedi.

 

 

ARTUKLU HABER  AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİNLİ, İŞ, ADAMI, İBRAHİM, KÖSEN'DEN, MARDİN'E, 100, BİN, TL, YARDIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı