Haber Detayı
10 Haziran 2013 - Pazartesi 12:59 Bu haber 1384 kez okundu
 
MARDİN VALİSİ,CENGİZ ,KARANTİNA BÖLGESİNDE
Mardin Valisi Dr.Ahmet Cengiz Geçen Hafta içerisinde Sokak köpeklerin saldırısına uğrayan ve yaralanan vatandaşları Kaymakam Ahmet Demirci ile birlikte evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Dr. Ahmet Cengiz, olayla ilgili bilgi aldı.
Polisiye Haberler Haberi
MARDİN VALİSİ,CENGİZ ,KARANTİNA BÖLGESİNDE

Mardin Valisi Dr.Ahmet Cengiz Geçen Hafta içerisinde Sokak köpeklerin saldırısına uğrayan ve yaralanan vatandaşları Derik Kaymakamı  Ahmet Demirci ile birlikte evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Dr. Ahmet Cengiz, olayla ilgili bilgi aldı.

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere İlçe ziyaretleri devam eden Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Derik ilçesinde incelemelerde bulundu.

Vali Dr. Ahmet Cengiz'i, Derik Kaymakamı Ahmet Demirci, İlçe Garnizon Komutanı Haluk Saygılı, Derik Belediye Başkanvekili Doğan Özbahçeci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kahraman ve Kurum amirleri karşıladı.

Derik Kaymakamı Ahmet Demirci’den Derik ilçesinin tarihi, kültürü ve ilçenin sorunları ile ilgili brifing aldıktan sonra Kaymakamlıkta Kurum Amirleri ile toplantı yapan Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Devlet olarak; sevginin, kardeşliğin ve barışın hâkim kılınması yönünde üstlerine düşen görevi mutlaka yerine getireceğini söyledi.

Vali Dr. Ahmet Cengiz; “Huzuru, kardeşliği ve barışı bozanlara karşı da devlet olarak gereken tedbirleri alacağız. Devlet olarak, kamu olarak Barışın teminatı olacağız. Mardin’in bir barış adası olması yönünde devlet olarak vatandaşımızın hizmetinde olacağız" dedi.

Daha sonra, esnafı gezerek sorunlarını dinleyen Vali Dr. Ahmet Cengiz, ilçede bulunan Ermeni Kevork Kilisesini ve inşaatı süren Namık Kemal İlköğretim okulunu ziyaret etti. Yolda karşılaştığı çocuklara şeker ve çikolata veren Vali Dr. Ahmet Cengiz, Derikli bayanların ikram ettiği Tandır ekmeğinden yedi.

Sokak köpeklerin saldırısına uğrayan ve yaralanan vatandaşları Kaymakam Ahmet Demirci ile birlikte evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Dr. Ahmet Cengiz, olayla ilgili bilgi aldı.
Vali Dr. Ahmet Cengiz, incelemelerinin ardından ilçeden ayrıldı.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin, Valisi, DrAhmet, Cengiz, Geçen, Hafta, içerisinde, Sokak, köpeklerin, sa
Yorumlar
Haber Yazılımı